2019 yılının duvar ünitesi modelleri showroomlarda yerini aldı. Evinde daha fazla yer açmak isteyen pek çok kişinin tercih ettiği duvar ünitelerinde 2019 yılı tasarımları hayranlık uyandırmayı başardı. Eviniz için dekorasyon hazırlığına başlamadan önce 2019 model duvar ünitesi modellerine göz atmayı ihmal etmeyin.

duvar_uniteleri-600x600.jpg


2019 Yılının Ünite Modellerinde Hacim Kazandıracak Çözümler Ön Plana Çıkıyor

2019 yılının ünite modellerinde dikkat çeken ilk ayrıntı, oturma odalarında daha fazla hacim kazanılması için duvar ünite modellerine ağırlık verilmesidir. Birbirinden seçkin pek çok marka 2019 modellerinde duvar ünitelerine önem vererek evlilik aşamasında eşya bakan ve eski TV ünitesini değiştirmek isteyen çiftlere daha fazla alan kazandıracak çözümler sunmaktadırlar. Model seçimindeki bulunurken;

duvar_uniteleri_2019_modelleri-600x603.jpg


  • Oda boyutu,
  • Duvar büyüklüğü,
  • Dekorasyon rengi,
  • Tavan yüksekliği,
  • Mobilya çizgisi
Gibi detaylara dikkat ederek yeni model duvar ünitelerinde başarılı seçimlerde bulunabilirsiniz.

duvar_uniteleri_2019_dekorasyonu-600x600.jpg


Modern Duvar TV Ünitesi Tasarımları Göz Kamaştırıyor!

Klasik duvar TV ünitesi modellerinin yanında 2019 yılında ön plana modern TV ünitesi tasarımlarıçıkıyor. Farklı renk ve özellikte hazırlanan 2019 tasarımlarında işlevsellik ve estetik bir arada buluşturularak modern çizgide başarılı dekorasyonlar hazırlanması için yeterli alternatif bulunmaktadır. Modern çizgiye sahip mobilyalarınızla odanıza ve duvarınıza uygun model modern duvar TV ünitesi seçerek güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

2019_tv_unitesi_trendleri-2-600x602.jpg


Özel Tasarım TV Ünitesi Modellerinde Sahip Olunan Seçenekler Nelerdir?

Oturma odanızın ve salonunuzun duvarı için özel tasarım TV ünitesi modelleri elbette kategorinin en beğenilen modellerini oluşturmaktadır. 2019 modellerinde görenleri hayran bırakan estetik görünümlerinin yanı sıra modellerin işlevselliğine de önem verilerek hem dekorasyon hem de kullanım amaçlarına uygun ürün tasarımı gerçekleştirilmesi başarılmıştır.

tv_unitesi_dekorasyonu-600x600.jpg


  • Duvarınızı boydan boya kaplayan,
  • Farklı geometrik şekillere sahip,
  • Kitaplık, CD’lik, vb. işlevsel özelliği bulunan
2019 model duvar üniteleri ile dekorasyonunuzda kusursuzluğu yakalarken kullanım ihtiyaçlarından feragat etmek zorunda kalmayacaksınız.

2019_tv_unitesi_trendleri-1-600x600.jpg


Kullanışı Tv Ünitesi Nasıl Seçilir? Tıklayın !
Salon Dekorasyonu 2019 Trendleri Mobilya Seçimi ! Tıklayın !
Ev Dekorasyonunda 2019 Trendleri Tıklayın !