Kadınların en çok merak ettiği sorulardan biri erkekler nelerden hoşlanır konusudur. Erkekler kadınların bakımlı olmasından kendilerine ait bir işi olmasından ve özgüvenlerinin yüksek olmasından hoşlanır. Ancak bir gerçek var ki neredeyse hepsi bakımlı kadınlara daha çok ilgi gösterir. İlk görünüş, ilk karşılaşma ve ilk intiba her zaman için en önemli noktadır.

Daha çok erkekler platonik ilişki yaşasa da kadınların da bir çoğu hoşlandığı kişiye açılma da sorun yaşayabilmekte. Platonik aşığım ne yapmalıyım diye düşünen kadınlar; hoşlandıkları ya da aşık oldukları erkeklerin nelerden hoşlandığını öğrenmeli. Bu konuda bilgi sahibi olduktan sonra sohbet edebilecek ortak noktalar bulunur. Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Erkekler nelerden etkilenirler diye düşünüyorsanız öncelikle pozitif olun ve gülümseyin. Bakımlı olmak her zaman için bir adım önde olmanızı sağlar. Bunun yanı sıra ona hitap ederken klasik hitapların dışına çıkmalısınız. Aşkım, hayatım ya da canım oldukça klasikleşen hitaplardır. Ona özel olduğunu hissettirecek bir hitap şekli edinin. Bunun yanı sıra çoğu erkek kıskanılmaktan hoşlanır. Fazla abartmadan onu kıskandığınızı ve sahiplendiğinizi belli etmeniz hoş bir sohbetin kapılarını açacaktır. Onun korumasına ve şefkatine ihtiyacınız olduğunu belli etmeniz de erkeklerin hoşlandığı bir başka durumdur. Özgüveniniz tabi ki yüksek olmalı ama erkeklerin yapısında koruma içgüdüsü vardır. Fikir danışmanız ya da yolda yürürken koluna girmeniz onun korumasına ve fikirlerine ihtiyacınız olduğunu göstermenin küçük bir yoludur.

erkekler_nasil_kadinlardan_hoslanir.jpg


Erkekler ise kadınlar nelerden hoşlanmazlar diye düşünür. Kadınlar kendini havalarda gören ve kendini sürekli öven egolu erkeklerden hoşlanmaz. Güçlü duran, özelliklerinin farkında olan ancak mütevazi davranan erkekler daha ilgi çekicidir.

Bir Erkeğin Size Aşık Olduğunuz Nasıl Anlarsınız? Tıklayın !
Evlilik Aşkı Öldürür Mü? Evlilikte Aşk mı Mantık mı Önemli? Tıklayın !
Erkeklerin hoşlanma belirtileri için Tıklayın !