Ev dekorasyonu seçiminiz en modern veya en popüler tarzda olabilir. En şaşaalı mobilyalar ile beğenilesi bir hayranlık oluşturmuş olabilirsiniz. Fakat içerisine samimiyet katılmamış hiçbir dekorasyon, konfor sunmaz.

Nitelikle döşenen mobilya ve dekorasyon stillerinde, müze havası alınabilir. Her şeyin moda kitaplarına göre tam manası ile uygulanmış olması, salonunuzda keyif yapmak yerine sıcaklığı hissedememenize neden olabilir. Fakat dekora biraz renk, biraz enerji kattığınızda ideal samimiyeti sağlayabilirsiniz.

renkli_ev_dekorasyon_ornekleri-600x459.jpg

Mobilya konseptleri
Canlı Bitkiler Kullanın
Renkli çiçekler ya da yeşil bitkiler kullanarak, evinize hem enerji katabilir hem de samimiyet kazandırabilirsiniz. Mobilya konseptleri ile farklı renkler sunacak çiçekleri tercih edin. Modern, vintage, klasik veya natürel gibi tüm konseptlerde mutlaka canlı bitki kullanımına, süs havuzları veya minik şelaleler gibi aksesuarlar kullanarak canlı enerji katın.

enerjik_ev_dekorasyon_fikirleri-600x547.jpg


Canlı Renkleri Kullanın
4 ana renk mutlaka olmalıdır. Tatlı bir kırmızı, huzur veren capcanlı bir mavi, kan akışını hızlandıran nitelikli bir yeşil ve iç ısıtan sarı renk tonlarından minik de olsa aksesuarlar kullanın. Bu renklerden minik kırlent kullanmak, konfor duygusu vereceği gibi ekstra enerji katar.

Hangi Renk, Eve Enerji Katar? Tıklayın !

Rengarenk Balıklarla Enerjik Dekorasyon Örnekleri Tıklayın !

Hangi Odaya Hangi Renk Kullanılmalıdır? Tıklayın !

Duvar Süslerinde Doğa Temaları Tıklayın !