Muhteşem bir söz vardır; ‘’İnsanların size nasıl davranmasını istiyorsanız, onlara öyle davranın’’

İlk Buluşmada Etkilemenin Yöntemleri
Zarafetiniz, nezaketiniz, samimiyetiniz veya muhteşemliğinizin ne kadar farkında iseniz bunu karşı tarafa da yansıtın. Ve fakat bunu laf olsun diye ya da iltifat etmek için yapmayın. Her insanda muhakkak tatlı bir yön ve her insanda mutlaka çekici bir nokta olduğunu bilerek, iyi ve güzele odaklanın.

ilk_bulusma_taktikleri-600x450.jpg

İlk Buluşmada Etkilemenin Yöntemleri

Erkekler İçin;

  • İş, statü, mal varlığınız, kazandığınız maaş gibi konuları, karşı taraf sormuyor ise açmayın. Statüsüyle övünen erkekler, asla çekici değildir.
  • Kendinizi övmeyin, abartmayın veya olmadığınız şeyleri söylemeyin
Kadınlar İçin;

  • Kendinizi övmeyin, yapmacık davranışlarda bulunmayın ve erkeğin işini, malını, mülkünü sormayın. Kendiliğinden anlatıyor ise konuyu değiştirin.
  • Ne istediğinizi, ilişkiden ne beklediğinizi direkt olarak olmasa da ifade edin ve belirtin.
İlişkilerin tamamını ilk buluşma belirler. Başta kendinizi ifade etmek, karşı zihinde nasıl bir imaj çizdiğinizle doğrudan alakalıdır. Fakat hayallerinizden ya da daha önce hiç davranmadığınız gibi değil gerçek manada karakteristik özelliğinizle alakalı olarak, ilişki belirleyici sohbetlerde bulunun. Net ve samimi olmak her zaman kazandırır veya devam etmeyecek bir ilişki ise, zaman kaybetmeye değer olmadığını gösterir.

İlk buluşmada kahve, muhabbetin uzun soluklu ve samimi olmasını sağlar. Ardından veya önce yemek ise gerçekten ilişki yaşanacağını ifade eder. İlk buluşmada farklı birkaç mekana gidiyor iseniz, sizinle hayatın pek çok alanında birlikte olmak istediğini yansıtır.

İlk buluşmada ne giymeli Tıklayın !

İlk Buluşmada Yapılmaması Gereken Şeyler Tıklayın !

İlk Buluşmada Sorulması Gereken 12 Soru Tıklayın !

İlk buluşmanın sohbet konuları Tıklayın !

İlk buluşmada hesabı kim ödemeli? Tıklayın !