Yeni koleksiyonuyla mağazalarda yerini alan Karaca Home’un rengarenk ve sımsıcak ev tekstili tasarımlarıyla keşfedeceğiniz çok şey var!

Evinizin en özel yerlerinden biri neresi desek cevabınız kuşkusuz yatak odası olur. Peki ya yatak odanızda kullanacağınız nevresim takımlarında aradıklarınız neler?

Bir nevresim takımı düşünün, aklınızdaki tüm soruların cevabını veriyor ve de şıklığıyla gönlünüzü fethediyor. Nevresim takımlarından pike takımlarına, battaniyelerden yastık kılıflarına ve de bebek ürünlerine uzanan geniş koleksiyonuyla ev tekstilinde tüm istediklerinizi sizlere sunuyor. Karaca Home’un incelemeye doyamayacağınız koleksiyon zenginliğinde kaybolabilirsiniz.

Kaliteli ve Hesaplı

Her kullanımda ilk günkü kadar kaliteli, her bütçeye hitap eden ürün çeşitliliği ve de kendinize, bebeğinize ve misafirlerinize bu kadar çeşitli bir koleksiyon sunan Karaca Home yeni tasarımlarıyla evinizi tek kelimeyle taçlandırıyor.

Karaca Home’un yepyeni desen ve renklerle işlenen yeni sezon koleksiyonu yeni evlilerden kırk yıllık çiftlere, ilk kez ağırlayacağınız misafirlerinizden yatıya kalan akrabalarınıza, ömürlük dostlarınızdan arkadaşlarınıza kadar herkesin hayran kalacağı en nadide parçalardan oluşuyor.

Sezonun en gözde trendlerini yansıtan nakışlarıyla, etnik desenli yumuşacık battaniyeleriyle, Korozo ağacından üretilen %100 doğal düğmelerle süslenen nevresim takımlarıyla ve de yatak örtüsü olarak da kullanılabilen üç boyutlu desenli battaniyeleriyle yatak odanızda vazgeçilmeziniz olacak.
karaca-home-dan-evinizi-costuracak-koleksiyon-1.jpg


İçinizi Isıtacak Koleksiyon: Folk-Art!

Karaca Home yeni sezon ürünleriyle Anadolu kültürünün o sımsıcak ve samimi yapısını yaşam alanlarınıza taşıyor. Geçmişten ilham alarak tasarladığı Folk-Art temasıyla yepyeni bir koleksiyonun kapılarını sizler için aralıyor. Anadolu kültürünün buram buram işlendiği etnik desenlerle evinize modern dokunuşlar sunan Karaca Home'u bu sezon bir başka seveceksiniz. Fil motifli nevresim takımlarında kullanılan nakış detayları ve triko yatak örtüleri evinizin havasını değiştirecek. Folk-Art temasıyla yatak odalarınıza biraz hareketlilik katmak isteyen Karaca Home düğme ve püskül detaylarıyla adeta büyülüyor.

Sonbaharın Huzuru Evinizde: Calm Blue!

Yaz aylarının ardından kendimizi ve evimizi sonbahara hazırlamanın en keyifli hali kuşkusuz Karaca Home! 2017-2018 Karaca sonbahar kış koleksiyonunda yer alan yeni sezon ürünleriyle mavi rengin huzur veren havasını tüm yaşam alanlarınızda hissettiriyor. Her zevke hitap eden modelleriyle evinize denizin ve martıların dostluğunu taşıyan Karaca Home, yastık kılıflarına işlediği nakış detaylarıyla farklı motiflerin bir arada harmanlanmış halini yatak odanıza getiriyor. Calm Blue temasındaki Jean görünümlü nevresim takımlarıyla denizin maviliğini, koyu mercan ve toprak tonlarının hâkimiyetiyle sonbaharı derinden hissetmenizi sağlıyor.

Annelere ve Bebeklere Özel Tasarım!

Karaca Home’un bebek ürünleri kategorisinde sunduğu koleksiyonla içinizi güzel bir hissin sarmaması mümkün değil. Bu koleksiyon aşerenler, isim düşünenler, gece sık sık uyananlar hatta bebeğinin gülüşüyle tüm yorgunluğunu unutan mutlu anneler için özel üretildi.

Bebek koleksiyonu bebeğinizin rahatını en iyi şekilde sağlamak için %100 pamuktan üretilen nevresim setlerinden, 3D nakışlı renkli kenar biyelerine sahip kundak setlerinden, hafif ve kullanışlı bebek yorgan ve yastıklarından ve çift taraflı kullanıma sahip pamuk battaniyelerden oluşuyor.

Baş ve yan korumalarıyla bebekler için güvenli ve rahat bir uyku sunarken annelere de onların en huzurlu uykularını izlemek kalıyor. Bebekler ve annelerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yetecek bu koleksiyon minik yavrulara annelerinin sıcaklığını hissettirecek.