Dümdüz bir karın.. Kulağa çok hoş geliyor değil mi hanımlar? :) İmkansız değil! Dümdüz karın hayali kuranlar için sindirim sistemini düzene sokan süper kür tarifiyle karşınızdayız.

Yediğimiz onca sağlıksız besinler maalesef karın bölgemizde şişkinliklere ve yağ oluşumuna zemin hazırlar. Durum böyle olunca da vücudumuzda en çok şikayet ettiğimiz bölgemiz kuşkusuz göbeğimiz oluyor.
Dümdüz ve fit bir karnı kim istemez ki.. Sizin için derlediğimiz kür tarifiyle belki tahmininizden bile daha kısa sürede istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.

Sindirim Sistemini Düzene Sokan Kür Tarifi

Dümdüz bir karın için sindirim sistemini düzene sokan süper kür tarifimizi uyguladığınızda, vücudunuzdaki toksinlerin hızla attığınızı ve sindirim sisteminizin düzene girdiğini göreceksiniz. Hani hep sinir olduğumuz yiyip kilo almayan tipler vardır ya, işte onların sırrı sindirim sistemlerinin çok iyi çalışması. Bir de su bile içse yarayan tipler vardır onların sorunu ise yediklerini sindiremeden kiloya dönüşmesi.

Kilo alma nedenimizi de kısaca açıkladıktan sonra süper kür tarifimize geçelim. :)
sindirim-sistemini-duzene-sokan-kur-2.jpg


Gereken Malzemeler:

-1 çay kaşığı bal,
-2 tatlı kaşığı elma sirkesi
-1 su bardağı taze sıkılmış greyfurt suyu ya da portakal suyu.

Tüm malzemeleri karıştırın ve için. İşte bu kadar kolay hanımlar! :)
Bu içeceği bir hafta boyunca öğle ve akşam olmak üzere iki öğünde tüketin. 1 hafta sonra göbek bölgenizdeki görüntüye şaşırabilirsiniz. Tabi hamur işi ve şekerli yiyeceklerden uzak durmak şartıyla fit görünüme sahip olabilirsiniz. İstediğiniz karna sahip olana kadar tüketebilirsiniz.

Sizin önerileriniz neler?