tom_frank.png


Good Man'ın başarısının temelinde Hint baklasının gücü var. Kokunun özü, dominant erkeğin dominant tonu oluyor. Ama Hint baklası tek başına etki etmiyor. Odunsu alt notalar ve kakule, bu sofistike parfümdeki kompleks elementlerin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

goodman.png


Bergamut içeren üst nota, Insolite'a ayrıcalıklı bir cazibe katıyor. Alt notalardaki frenk üzümü yaprağı, elma ve ananas, parfümü kullananı bir cennet adasına götürüyor. Yasemin içeren orman meyveleri kokusu, odunsu bazla kontrast içinde. Insolite, kompleks yapısındaki içeriklerin bir araya gelmesiyle ilgi çekici bir tropikal kokuya dönüşüyor.

insolite.png


Last Shot, şekerle odunsuluğun bariz bir füzyonu. Sert değil ama derin bir gücü var. Hükmeden erkekler Last Shot kullanır. Klasik Tom Frank belirtileriyle odunsu amber ve olgunlaşmış meyveler arasında dalgalanan bir parfüm. Bu parfüm, işle eğlenceyi karıştırmaktan zarar gelmeyeceğinin kanıtı.

lastshot.png


The Black One'da İskoç sandal ağacı, taze bahar coşkunluğuyla bir tezat oluşturuyor. Odunsu topraksılık ve taze narenciyeler bir araya gelip derin komplikelikte bir koku meydana getiriyorlar. Simya gibi bir dönüşümle topraksı ve baharsı tonların oluşturduğu kontrast, vanilya ve Hint baklası içeren orta notada çözümleniyor.

TheBlackOne.png


Lost Paradise, bahar neşesiyle çiçekleri ortaya çıkarıyor. Ayva ile greyfurtun güzel eşleşmesine eşlik eden yasemin notaları, beyaz amber çiçeği bazla kontrast oluşturuyor. Kullananı cennet bahçesine götüren bu parfüm, macera özlemindeki kadınların vazgeçilmezi.

LostParadise.png


Night Fire'ın bileşimi, geleneksel parfümlerden onu ayıran özelliği. Zambak ve silhat, bu şişedeki alevi körüklüyor. Kalbi zayıf olanlara uygun değil. Night Fire kullanan bir kadın unutulmaz.

NightFire.png


Perle Noire'daki sümbülteber ve Doğu Himalaya yasemini bu parfümü diğerlerinde ayırıyor. Dikkatle kavrulmuş Hint baklası ve kakao da bu parfüme yoğun derinlik katıyor.

PerleNoire.png


Kaymaksı Hint baklası, Tobacco Crystal'ın asıl temelini oluşturuyor ve vanilyayla kakao tonlarıyla derinleşiyor. Tobacco Crystal, kullanan kişi gibi tamamen erkeksi. Başka hiçbir tasarımcı, Tom Frank'in Tobacco Crystal'da yaptığı gibi erkeksiliği koruyamaz.

Tobacco Crystal.png


Reina de Noche, çimensi amber ağırlığıyla eşsiz ve şaşırtıcı bir koku. Çiçekler ve meyveler, şehvetli misk otuyla ir araya gelerek yoğun bir koku meydana getiriyor. Aynı zamanda, geri plandaki sürekli manolya, şakayık ve lotüs çiçeği tonlarıyla Reina de Noche, tamamen unutulmaz bir parfüme dönüşüyor.

Reina de Noche.png


Secret Flower'da ahududu, frenk üzümü ve kırmızı orman meyveleri notaları baskın. Alt notalardaki aselbent, vanilya, karamel ve sandal ağacı, kullanana huzur verir. Orta notalardaki yasemin, gül, menekşe, amber ve leylak da aydınlık ve huzur hissi veren bir egzotiklik katıyor.

SecretFlower.png


Dudak kıvırmaya hazır olun çünkü Pour Paris'in dominant notası limon. Limonun canlı turunçgilliği, tatlı ve körpe elmayla kontrast içinde ve beklenmedik bir pelin otu belirtisiyle dengeleniyor. Amberle, miskle ve hafif İngiliz gülüyle dengelenmiş yasemin sayesinde Pour Paris, öpme isteği uyandıran bir parfüm.

Pour Paris.png


Black Jasmine, benzersiz bileşime sahip ayrıcalıklı bir parfüm. Çiçeksi koku sevenler Black Jasmine'i bir kere kokladıklarında, buketlerle dolu bir bahçede olduklarını hissedecekler. Sümbülteber ve yasemin en baskın notalar. Güney Hindistan çiçeği olan Rangoon sarmaşığı ile birlikte geleneksel parfümcülüğe, eşsiz Tom Frank damgası vuruluyor.

BlackJasmin.pngDetaylı bilgi için tıklayın