0.10 beta hcg yükselir mi?

Bana da aynı şeyi söylemişti doktor ay sonunda gel bakalım dedi acaba yükselme ihtimali olduğu için mi öyle dedi bilemedim

Bayada belirginmiş çizgi işte bende bundan korkuyorum benimki de 1 dakika içinde çıktı net belirgin ama kan verirsem negatif çıkarsa diye korkuyorum. Er geç öğrencez gerçi kaçarı yok inşallah seninde benimde pozitif olur kanda

Tüh ya bu bilgiyi şuanda öğrenmem kötü oldu yani erken gebelikle daha iyi olurdu meraklandım şimdi
Elinde birden fazla testin varsa ya da tekrar alırım diyosan şimdi yap diğerini de 2 ya da 3 gün sonra tekrar yaparsın.

muhtemelen 0.10çıktıgında daha rahme yerleşmemişti. 5gün içerisinde kaset teste çıkacak kadar yükselmesi ne güzel sürpriz olmuş tebrik ederim sağlıkla gelsin inş

muhtemelen 0.10çıktıgında daha rahme yerleşmemişti. 5gün içerisinde kaset teste çıkacak kadar yükselmesi ne güzel sürpriz olmuş tebrik ederim sağlıkla gelsin inş
Teşekkürler. Beta 129 çıktı bugün yaptırdım. İsteyen herkese nasip etsin Allah

Yok yapmadım ama regl olcam galiba aşırı Bi ağrım var. Ama yinede bugün iş çıkışı Bi hastaneye gideyim kan vereyim diyorum
Hamilelikte de belirti hep adet olacakmış gibi hissediliyor. İnşallah vardır hakkında hayırlısı. Rabbim gönlüne göre versin

Teşekkürler. Beta 129 çıktı bugün yaptırdım. İsteyen herkese nasip etsin Allah
Merhaba döngünüz kaç gün kaçıncı günde test yaptınız acaba bende adetime 9 gün varken yaptım bugün 14.99 çöktü şüpheli gibi duruyor inşallah yükselmesini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…