01.05.23/01.07.23 Diyet günlüğü

11.00 domates salatalik peynir (yumurta yok) 😂
(100 kalori)

18:00 yulafli yogurt salata
(300 kalori)

22:00 dondurma
(175 kalori)

Yaklasik 575 kaloriyle gunu kapatiyorum kapatttiiim 😂

Dun 1200 kusurdu borek vs. Bi kac gun boyle 500-600 civarinda devam edicem. 😁
Kahvaltına 1 yumurta 1 ceviz ekleseydın hem kalori miktarı az hemde saglıklı bi öğün olur senıde tok tutardı canım , 😀 kız bende bungün anam bizdeydi kızartma yaptık lavaşla bi güzel yedim ama onu yicem diye sabah yemedım 😀

Kızlar sabah sirkeli tarcınlı ballı su
Filtre kahve , ile güne başladım
Akşam üstü türk kahvesi kakao tarcın ve süt ile yapılan iştah kesen bi soğuk kahve yaptım
Akşam anam gelmıstı kızartma lavaş bi güzel yedim 🤣 kaç kalori bilmiyorum ama dengeledıgımı düşünüyorum sabah yemeyerek 🤣

Kızlar sabah sirkeli tarcınlı ballı su
Filtre kahve , ile güne başladım
Akşam üstü türk kahvesi kakao tarcın ve süt ile yapılan iştah kesen bi soğuk kahve yaptım
Akşam anam gelmıstı kızartma lavaş bi güzel yedim 🤣 kaç kalori bilmiyorum ama dengeledıgımı düşünüyorum sabah yemeyerek 🤣
Afiyet olsun😄

Bitirdim 76kg olarak
Bu günden ayran detoxsuna başladım.
Aslımda sıvı beslenmeye geçmek istiyorum. Yani sadece sıvı şeyler tüketmek araştırdım ama tam benlik yapan yok 😃
Su orucu türü birsey yani. Umarim istedigin sonucu alirsin. 😍 Bende haftaya japon diyeti yapmayi planliyorum. Gunde bes yumurta ve bir muzla yapiliyor.

Evet su orucu gibi ama suyun yanında sebze suları tuzsuz ayran bazen corbanın sadece suyu
Canım apa diyetini araştırdınmı onda yasaklı gıdalar var ona uyarak yapıyorsun . 1 ayda 7-8 kilo verılıyo biraz agır oldugu ıcın ben yapmak istemedim. Ama kilo vermem zor dedinya sana önereyim dedim seviye seviye olan bi diyet teyzem yaptı incecik şuan

Canım apa diyetini araştırdınmı onda yasaklı gıdalar var ona uyarak yapıyorsun . 1 ayda 7-8 kilo verılıyo biraz agır oldugu ıcın ben yapmak istemedim. Ama kilo vermem zor dedinya sana önereyim dedim seviye seviye olan bi diyet teyzem yaptı incecik şuan
Bakıcam şimdi merak ettim

Dün kızartma ve lavaş yiyen masum anteplinin hazin sonu 😀 tadı cok güzel arkadaslar hemde doyurucu yeşil mercimek demir deposu 🤤

Eklentiler

• FA502E22-2961-4332-885E-5A02BC9F0E47.jpeg
    FA502E22-2961-4332-885E-5A02BC9F0E47.jpeg
    107,7 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar sabah 2 yumurta 1 dilim peynir 1 dilim kepek ekmek yedim
Akşamüstü arkadaslarım geldi kısır istediler yapınca bi kase kadar yedim şuanda da yeşil mercimekli salata yiyip günü kapatıcam . Gun içinde detoks suyu filtre kahve içtim

X