Doğuma Hazırlık 09/09/09 bebeğimi kucağıma alıyorum...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canım bizde ırsi galiba, ablamda dün 41 haftasını doldurdu, bugün doğuma aldılar artık onuda,

ben avcılar hospital'da yapıcam doğumu, kendi doktorum gelecek doğuma, Ferhat Uysal,
doğumdan sonra deneyimlerimi paylaşırım artık :emir_bebek:

abla - kardeş aynı günlerde doğum yapacaksınız ne kadar güzel zemuszemus
Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin prensesinizi :asigim: :Saruboceq:

hmmm yakın oturuyoruz anlaşılan doktor ismi de tanıdık geldi
annemin doktoru da Ferhat Uysal bi ara Doğan Hastanesi'ndeydi hala orada mı bilmiyorum
İncirli caddesinde özel muayenehanesi de var, çok iyi bir doktor diyorlar inşallah memnun kalırsınız :Saruboceq:

abla - kardeş aynı günlerde doğum yapacaksınız ne kadar güzel zemuszemus
Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin prensesinizi :asigim: :Saruboceq:

hmmm yakın oturuyoruz anlaşılan doktor ismi de tanıdık geldi
annemin doktoru da Ferhat Uysal bi ara Doğan Hastanesi'ndeydi hala orada mı bilmiyorum
İncirli caddesinde özel muayenehanesi de var, çok iyi bir doktor diyorlar inşallah memnun kalırsınız :Saruboceq:

canım doğandan ayrıldı artık, muayenehanesinde bakıyor, kendisine sonsuz güvenim var, gerçekten çok iyi bi doktor bence , çok memnunum

canım doğandan ayrıldı artık, muayenehanesinde bakıyor, kendisine sonsuz güvenim var, gerçekten çok iyi bi doktor bence , çok memnunum

iyi çok sevindim senin adına inşallah istediğin gibi normal ve sağlıklı doğum yaparsın canım a.s.

Allah yardımcınız olsun inşlh sağlıkla ,hayırlısı ile bebeğinizi kucağınıza alırsınız,kolay bir doğum olur,hersey gönlünüzce olsun,darısı tüm hamişlerin başınaa.s.

teşekkür ederim kızlar desteğiniz için,

Rabbim bu mübarek günlerde tüm darda olanlara yardım etsin :Saruboceq:

merhaba kızlar,

sonunda bende minik meleğimi kucağıma aldım, o kadar mutluyum ki anlatamam size, dünyada bundan daha güzel bi duygu olamaz kesinlikle.

doğumuma gelince, biliyosunuz normal doğumu istiyordum ama bebeğim gelmeyince sezaryen olmak zorunda kaldım. çok kolay bi doğum oldu, spinal sezaryen oldum, doktorum ve anestezi uzmanları çok başarılıydı, neredeyse hiç ağrım olmadı, kızımım herşeyiyle ben ilgilendim ilk günden beri. ameliyattan çıkarken gülüyodum, beni görenler inanamadılar. kızımı ilk ben gördüm, ilk ben öptüm, çok çok çok güzel bi duygu.

Rabbim herkese benimki gibi kolay bi doğum nasip eder inşallah, desteğiniz ve dualarınız için hepinize teşekkür ederim,

gözün aydın canım,allahım bebişini analı babalı büyütsün,şimdi ne kadar güzel kokuyodur.benim için kokla annesi.
ferhat bey benim eski doktorum doğan hastanesini bıraktıktan sonra ona gitmedim ama çok iyi bir doktordur,şimdi arkadaşımda hamile ona gidiyor.istediğin hastaneye gelip doğum yaptırıyormuş galiba.ferhat bey doğuma ne kadara giriyor canım normal ve sezeryan ücreti ne kadar sen sormuşsundur?

birden başlığı görünce eyvah tarih yüzünden bi bebek daha erken erken alınıyo dedim ama okuyunca anladım doğrusunu:)hayırlı evlat olur inşallah

sevgili cmr;

gözün aydın
allah analı babalı büyütsün
rabbim ömrünü hayırlı ve mutlu bahtını açık etsin
anasına babasına, vatana millete, turkbayragi dinine, tüm insanlığa hayırlı bir evlat olsun inşallah
:lepi:

a.s.:nazar::nazar::nazar:a.s.​

canım çok sevindim, Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inş meleğin..darısı bizlerin başına artık sıra yavaş yavaş bize geldi..sen merakını giderdin çok şükür bizde inş hayırlı ve sağlıklı bi şekilde kavuşuruz bebişlerimize..

Allah analı babalı büyütsün..Gözünüz aydın..

oh geçmiş olsun cmr, hayırlısı işte gördün mü bak, seni meraklandırdı ama çok şükür hayırlısıyla geldi. allah analı babalı büyütsün, güzel kaderler yazsın inşallah.

çok sevindim canım ne güzel bi duygu sen atlattın sağlıklıca şükürler olsun resmini beklyoruz bebişin .çok geçmiş olsun gözün aydın sağlıklıca büyür inşallah

canlarım hepinize teşkkür ederim, fazla giremiyorum nete kızımla ilgilenmekten, buldumcuk olduk :)))

kızlar Rabbim hepinize nasip etsin inşallah bu güzelliği...

merhaba kızlar,

sonunda bende minik meleğimi kucağıma aldım, o kadar mutluyum ki anlatamam size, dünyada bundan daha güzel bi duygu olamaz kesinlikle.

doğumuma gelince, biliyosunuz normal doğumu istiyordum ama bebeğim gelmeyince sezaryen olmak zorunda kaldım. çok kolay bi doğum oldu, spinal sezaryen oldum, doktorum ve anestezi uzmanları çok başarılıydı, neredeyse hiç ağrım olmadı, kızımım herşeyiyle ben ilgilendim ilk günden beri. ameliyattan çıkarken gülüyodum, beni görenler inanamadılar. kızımı ilk ben gördüm, ilk ben öptüm, çok çok çok güzel bi duygu.

Rabbim herkese benimki gibi kolay bi doğum nasip eder inşallah, desteğiniz ve dualarınız için hepinize teşekkür ederim,

canım benim hayırlı olsun Allah analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah.. darısı bize olur inş.:CüvCüv:

canım gözün aydın allah anneli babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah kaydirigubbakcemile2

canlarım hepinize teşkkür ederim, fazla giremiyorum nete kızımla ilgilenmekten, buldumcuk olduk :)))

kızlar Rabbim hepinize nasip etsin inşallah bu güzelliği...

Canım hayırlı olsun bebeğin. Analı babalı büyüsün.

merhaba kızlar,

Canım spinal anestezi ile sezeryan olmuşsun. Bunun için farklı bir ücret ödeniyormu?

X