1.62 cm boy, 50kg 75cm kaburga ölçüsü olan meme büyütme ameliyatı olan kişiler!!

twinbabies

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2014
98
8
Merhaba, ben 1.62 boyunda 50 kilo göğüs altı ölçüm 75cm göğüs üstü ölçüm 85cm. 2010 yılında birinci meme büyütme ameliyatımı oldum. 275cc Mentor marka kas altı damla silikon konuldu. Ameliyata emzirdikten sonra meme dokusu kaybından dolayı karar verdim göğüslerim hiç yoktu diyebilirim. 275cc beni A cup dan iri B cup a getirdi fakat kas altı "damla" olduğu için protezlerim içeride dönmüş. Şekil bozukluğu yarattı. Ben vücut (ağırlık) çalışıyorum ve sanırım kasa baskı ile dönme oldu. Ayrıca boyutundan hiç memnun değilim. Şimdi ikinci ameliyatımı olcam ve istediğim büyüklük D cup 2 farklı doktorla görüştüm ikiside bana 450cc nin çok büyük olacağını hatta olmayacağını söyledi ve 375cc den aşağı bir rakam düşünmüyorum. Bu ameliyatla ilgili tecrübesi olan ve benim gibi ya da bana yakın boy ve kilolarda olan kişilerin yardımını bekliyorum. Yarın doktorumla boyuta karar vermeye gidiyorum... Ameliyat tarihinide belirleyeceğiz.. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin... Teşekkürler.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Merhaba, ben 1.62 boyunda 50 kilo göğüs altı ölçüm 75cm göğüs üstü ölçüm 85cm. 2010 yılında birinci meme büyütme ameliyatımı oldum. 275cc Mentor marka kas altı damla silikon konuldu. Ameliyata emzirdikten sonra meme dokusu kaybından dolayı karar verdim göğüslerim hiç yoktu diyebilirim. 275cc beni A cup dan iri B cup a getirdi fakat kas altı "damla" olduğu için protezlerim içeride dönmüş. Şekil bozukluğu yarattı. Ben vücut (ağırlık) çalışıyorum ve sanırım kasa baskı ile dönme oldu. Ayrıca boyutundan hiç memnun değilim. Şimdi ikinci ameliyatımı olcam ve istediğim büyüklük D cup 2 farklı doktorla görüştüm ikiside bana 450cc nin çok büyük olacağını hatta olmayacağını söyledi ve 375cc den aşağı bir rakam düşünmüyorum. Bu ameliyatla ilgili tecrübesi olan ve benim gibi ya da bana yakın boy ve kilolarda olan kişilerin yardımını bekliyorum. Yarın doktorumla boyuta karar vermeye gidiyorum... Ameliyat tarihinide belirleyeceğiz.. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin... Teşekkürler.

İlk cevap bnden olsun:) teşekkür ederim öncelikle sorumu cevapladığın için:) benim arkadaşımında hiç yoktu ve kas altı damla 250 cc oldu ve iri B şuanda oda. Bende zaten ya öyle olsun istiyorum yada small C. Zaten şunda 83ler. Doktorum banada damlanın dönebileceğini ve buyüzden tercih etmediğini söylemişti. 400 lü rakamlar çok fazla değilmi boyunuz ve kilonuz için:KK43:( ben mi yanlış düşünüyorum acaba. Çoğu kişi 200 lülere küçük dediği için panik oldum bende

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

200ler çok küçük evet maalesef :KK43: 275cc bile küçük oldu bana ki ben minyon bir bayanım. Özellikle kas altı olacaksa 50cc falan fazla konulmalı istenilen boyuttan.

450cc ye beni muayene eden 2 doktor büyük dedi. Ama ben internet sitelerinden araştırdığım kadarı ile 450cc benim ölçülerimdekilere çok güzel durmuş dolgun kusursuz görünüyor :/ bu yüzden 375-400 ve üzeri yaptıran varsa yardım lütfeeeeen

400 yaptıran arzum var sanırım, öle hatırlıyorum. sen ona bi ulaşmaya çalış istersen. 400cc başka hatırlamıyorum, genelde 200-300 civarı herkesin.
ha bir de 375 gizemly in vardı... dur bi kontrol edeyim tekrar

Son düzenleme:
400 yaptıran arzum var sanırım, öle hatırlıyorum. sen ona bi ulaşmaya çalış istersen. 400cc başka hatırlamıyorum, genelde 200-300 civarı herkesin.
ha bir de 375 gizemly in vardı... dur bi kontrol edeyim tekrar

Çok teşekkür ederim, ben arzum'a özel mesaj göndermiştim fakat forumda yeniyim mesajlarım iletiliyormu, kendisi gördü mü emin değilim...

bir de boy kilo olarak benzemesekte göğüs ölçülerimiz aynı. göğüs altım 75, göğsüm 85 cm. ben henüz ameliyat olmadım. ama doktor bana orta profil 300 cc önerdi. tabi yuvarlak protez. 300cc yaklaşık 2 beden büyütüyor, sizinki damla olduğu için a'dan b'ye çıkmış. yani 1 cup büyütmüş.
bundan sonraki tercihiniz yuvarlak olacak değil mi? bu durumda 300 cc sizi en az c cup yapar. 350-375 e çıksanız d cup olur bence. o da yapılmayacak bir silikon ölçüsü değil.
anlamıyorum doktorlar neden hep küçükten yanalar acaba?:26:

Çok teşekkür ederim, ben arzum'a özel mesaj göndermiştim fakat forumda yeniyim mesajlarım iletiliyormu, kendisi gördü mü emin değilim...

hımm görmemiştir öleyse.. gizemly de 350-375 cc yaptırmıştı, bir de ona bak dicem ama en son 30 may da yazmış. arkadaş olarak ekle bakalım

bir de boy kilo olarak benzemesekte göğüs ölçülerimiz aynı. göğüs altım 75, göğsüm 85 cm. ben henüz ameliyat olmadım. ama doktor bana orta profil 300 cc önerdi. tabi yuvarlak protez. 300cc yaklaşık 2 beden büyütüyor, sizinki damla olduğu için a'dan b'ye çıkmış. yani 1 cup büyütmüş.
bundan sonraki tercihiniz yuvarlak olacak değil mi? bu durumda 300 cc sizi en az c cup yapar. 350-375 e çıksanız d cup olur bence. o da yapılmayacak bir silikon ölçüsü değil.
anlamıyorum doktorlar neden hep küçükten yanalar acaba?:26:

Risk almak istemediklerinden mi acaba? Belki de kucuk koyup dikmek daha kolay diyedir. :110: Evet bu sefer yuvarlak olcak kesinlikle, birdaha damla hatasina dusmem :KK9:

Risk almak istemediklerinden mi acaba? Belki de kucuk koyup dikmek daha kolay diyedir. :110: Evet bu sefer yuvarlak olcak kesinlikle, birdaha damla hatasina dusmem :KK9:

yurtdışında yapılan ameliyatları inceledim de, adamlar 800cc kullanmışlar yaa gözlerim faltaşı oldu:KK53:
ama yine şöyle birşey dikkkatimi çekti, yurtdışında adamlar a cup b cup demişler ama göğüsler büyük.. gerçi yine de 800 cc çok şaşılacak bi durum.
bizde 400 sınır galiba, 400 üzeri hiç duymadım.

800cc ye çok mu dedim, pardon lafımı geri alıyorum.. 1500cc taktıran varmış:KK53:

Son düzenleme:
sana özelden bi link gönderdim, belki burdan yasaktır diye bilemedim. bi incele bakalım.. hangisi gözüne hoş görünüyor

ya bende spor yapıyorum ameliyattan önce kusursuz sınav cekerdim banamısın demezdi hiç.. ama 6. ayım olucak 6 gün sonra tam !! ve sınav ı çookk zor çekiyorum çekmeyi bırak kollarımın üstünde o pozisyonda bile duracak gücü bulamıyorum kendimde ve spordan sonra göğüs kaslarım ağrıyor bende korkuyorum bişi olucak diye :KK53::18:

ya bende spor yapıyorum ameliyattan önce kusursuz sınav cekerdim banamısın demezdi hiç.. ama 6. ayım olucak 6 gün sonra tam !! ve sınav ı çookk zor çekiyorum çekmeyi bırak kollarımın üstünde o pozisyonda bile duracak gücü bulamıyorum kendimde ve spordan sonra göğüs kaslarım ağrıyor bende korkuyorum bişi olucak diye :KK53::18:

Eğer kas altı damla ise dikkat et. Bende şınav çektim, göğüs çalıştım diye kaymış damla koltuk altıma doğru :KK43:

damla değil yuvarlak ama benm silikonum ortada değil zaten yanda baya :2: göğüs dekoltem bile yok bu yüzden. :KK43:

Neden bu dekolteyi yapamiyorlar dr.lar? Acaba protez kucuk konulunca mi olmuyor dekolte yoksa meme yapisindan dolayimi?... Ben push up sutyenle dekolte yapabiliyorum ancak goguslerimi... :KK59:

X