1 Ay ÖNCE 360 CC KAS ÜSTÜ HIGH PROFİL PROTEZ TAKTIRDIM KÜÇÜK GELİYORLAR

1 ay önce protez taktırdım ameliyatta önce çok küçüktü 70 A destekli giyiyordum ama şuan çok küçük geliyorlar gözüme fikir verebilecek olan var mı ?
Benim 3 ay doldu 275 cc kas üstü protez takıldı pentiden 75A kullanırken şuan desteksiz dantelli 75 C kullanıyorum. Aradaki farkı siz düşünün 😬 Emin olun sizde A cuptan C kupa geçeceksiniz. Dahada büyük olunca sarkma riski fazla oluyor ve vücut ile orantısız duruyor .

1 ay önce protez taktırdım ameliyatta önce çok küçüktü 70 A destekli giyiyordum ama şuan çok küçük geliyorlar gözüme fikir verebilecek olan var mı ?
Benim 3 ay doldu 275 cc kas üstü protez takıldı pentiden 75A kullanırken şuan desteksiz dantelli 75 C kullanıyorum. Aradaki farkı siz düşünün 😬 Emin olun sizde A cuptan C kupa geçeceksiniz. Dahada büyük olunca sarkma riski fazla oluyor ve vücut ile orantısız duruyor .
Banada 3 gün önce kas altı 335 cc protez takıldı. Boyum 165 kilom 64 dü. Sizin boyunuz kilonuz kaç ?

Rahatsız ediyor mu, ameliyat zor mu, vücut o maddeye karşı tepki verirse ne yapılıyor, deformasyonlara da müdahale ediliyor mu ameliyat sırasında?
Emzirme sonrası gelen acaba estetik yaptırsam mı perileri 😅

Rahatsız ediyor mu, ameliyat zor mu, vücut o maddeye karşı tepki verirse ne yapılıyor, deformasyonlara da müdahale ediliyor mu ameliyat sırasında?
Ameliyat sürecimi detaylı yazdım bakabilirsiniz. Vücut tepki verirse çıkartılıyor bildiğim kadarıyla inşallah hiç birimize olmaz baya zor bir süreç o araştırdığım kadarıyla.

Banada 3 gün önce kas altı 335 cc protez takıldı. Boyum 165 kilom 64 dü. Sizin boyunuz kilonuz kaç ?
167 58 kilo ama çok küçük geliyor ya dosya olarak ekliyorum eski yenisi bakabilirsiniz sizin ki nasıl

Eklentiler

• IMG_0627.jpeg
    IMG_0627.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 232
Bi bakabilirmisiniz eski yeni halini koyuyorum sizin şuan nasıl peki daha çok büyüdü mü kaslar kendini salınca ? 🙄 hiç mutlu etmedi beni ya

Eklentiler

• IMG_0627.jpeg
    IMG_0627.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 223
167 58 kilo ama çok küçük geliyor ya dosya olarak ekliyorum eski yenisi bakabilirsiniz sizin ki nasıl
Bence çok güzel duruyor sizin ki daha büyüğü bana hoş gelmiyor. Biraz daha yumuşayıp kendini bırakınca daha da güzel olur. Beklentilerle alakalı tabii ama ben çok beğendim.

Ameliyat sürecimi detaylı yazdım bakabilirsiniz. Vücut tepki verirse çıkartılıyor bildiğim kadarıyla inşallah hiç birimize olmaz baya zor bir süreç o araştırdığım kadarıyla.
Benim vücudum aşırı hassas ama tepkime vermedi genel de öyle bir sorun olmayacağını söylüyorlar ama bence taktırıcaksanız cc büyük tutmanızda fayda var gözüne sürekli küçük geliyor psikolojim bozuldu o kadar ağrı çektim kas üstü olmasına rağmen 1 hafta zor geçti

Bi bakabilirmisiniz eski yeni halini koyuyorum sizin şuan nasıl peki daha çok büyüdü mü kaslar kendini salınca ? 🙄 hiç mutlu etmedi beni ya
Büyüklüğü gayet ideal olmuş ödemler gidince yumuşayacak daha doğal duracak. Eğer daha büyük olsaydı vücudunuza orantısız olacak ve büyüdükçe sarkma durumu daha ciddi bir boyutta olacaktır. Benim böyle değil tabikide iki çocuk emzirmiş biri olaraktan sizinki kadar diri ve güzel durmuyorlar ama beklentimi karşıladı. Herkezin beklentileri farklı. Ama gayet güzel bir boyutta görünüyorlar güle güle kullanın 🌺

Protezin bende herhangi bir rahatsızlığı yok hatta o kadar meme ile bütünleşti ki dokunduğumda bilmesem protez olduğunu asla anlayamam o derce yani. Zorluk konusuna gelince neticede kesiliyorsunuz yani ne kadar basit gb görünsede sonuç olarak ameliyat oluyorsunuz ağrısı sancısı var tabiki de ama ağrı kesicilerle hafifletiliyor dayanılmayacak derecede bir ağrın olmuyor. Sadece baskı hissi yoğun oluyor ama bu da geçici bir durum. Herkezin acı eşiği farklıdır . Benim yüksektir ve ben süreci sorunsuz geçirdim hastaneden çıkıp eve geldiğim gün (2. Gece) hariç o gece zor geçti ağrım sancım sızlama ve baskı hissi yoğun oldu ama geçti bir dahada böyle yoğun yaşamadım. 1 hafta 10 gün içinde toparlyorsunuz günlük hayatınıza dönüyorsunuz ve iyiki yaptırmışım diyorsunuz ☺️

X