1 ayda kilo vermek için yardım lütfen :(

yaseminsaatleri

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
69
20
31
Merhaba hanımlar. Konuyu dogru yere mi açtım bilmiyorum. Hayatım boyunca nerdeyse hep aşırı zayıftım ama son 1 yılda fazlasıyla kilo aldım. Normalde aldırmam ama belim çok kalın duruyor ve kat kat duruyor resmen vücudum yandan. Kollarimin üst kısmı da öyle yandan genişlemiş. 1 ayda en azından 5 6 kilo verdirecek hangi tür diyet uygulamam gerek bana önerebileceginiz hangi diyet var ? Ayrıca yürüyüş, mekik ve bazı karın ve kol inceltici sporlar da yapmaya başlayacağım evde. Lütfen çok önemli bu benim için. Şimdiden teşekkürler

Merhaba sana tavsiyem hamur işi ekmek pirinç hepsini bırakıp bol su eşliğinde leslie sensone Walk at home yapmanı tavsiye ederim ben bu sayede iki aya yakın zamanda10 kg verdim.başarabilirsin

Merhaba sana tavsiyem hamur işi ekmek pirinç hepsini bırakıp bol su eşliğinde leslie sensone Walk at home yapmanı tavsiye ederim ben bu sayede iki aya yakın zamanda10 kg verdim.başarabilirsin

Çok teşekkür ederim. Ay çok mutlu oldum cevap görünce Bunu dikkate alacağım hemen. Zaten iki uc gündür ekmek, pirinç ya da şeker hiçbir şekilde tüketmedim. Akşam 5 sonrası hiçbir şey yemiyorum sebze meyve hariç o bile inanılmaz az. Bu dediğinizi yapacağım.

Tarçınlı su ve akşam yatmadan bir saat önce bir tas zencefilli yoğurt tavsiye ederim. Tabi yeme içmenizede dikkat etmeniz gerekiyor. Yaklaşık 20 günde eşim 5 kiloya yakın verdi. Yürüyüş yapın bol bol ama tempolu:KK54:

Tarçınlı su ve akşam yatmadan bir saat önce bir tas zencefilli yoğurt tavsiye ederim. Tabi yeme içmenizede dikkat etmeniz gerekiyor. Yaklaşık 20 günde eşim 5 kiloya yakın verdi. Yürüyüş yapın bol bol ama tempolu:KK54:

A bunlar hemen edinecegim. Rica etsem eşiniz günlük olarak neler yiyor mesela? Hangi öğünde ne kadar ? Saat kaç sonrasında yemiyor ?Ve sadece yürüyüş mü yapıyor ? Ben o kadar günde 5 kilo verirsem çok rahatlarim :KK43: Simdiden çok teşekkürler

A bunlar hemen edinecegim. Rica etsem eşiniz günlük olarak neler yiyor mesela? Hangi öğünde ne kadar ? Saat kaç sonrasında yemiyor ?Ve sadece yürüyüş mü yapıyor ? Ben o kadar günde 5 kilo verirsem çok rahatlarim :KK43: Simdiden çok teşekkürler
Benim eşim işi dolayısıyla tüm gün aç geziyor diyebilirim :)
Tavsiyem
Ekmeği sadece kahvaltıda yiyin. Eşim ekmeği kesti.sadece kahvaltıda yiyor
Yumurta mutlaka tüketin. Kahvaltıyı sağlam yapın ki gün içinde sürekli birşeyler yemek istemeyin el abur cubura gidiyor malum.
Ara öğünlerde biraz kuruyemiş, meyve , yoğurt tüketebilirsiniz. Tarçınlı su kandaki şekeri dengelediği için uzun süre tokluk hissi sağlar.

Akşam 6 dan sonra yemek yemek yok:) ekmek yok. Çorba mutlaka tüketin.
Ana yemeklerde de porsiyonlarınızı küçülterek başlayabilirsiniz. Hem birden kesmemiş olur, hem de midenizin küçülmesi ve az yemeğe alışmasın için vaktiniz olur.

Ekmek, pilav , makarna , unlu mamüller yasak :KK20:

Yemekten sonra yatana kadar illaki birşeyler canınız ister veya tv karşısında . Ben kuru kayısı ve kuru incir tüketiyorum.

Benim eşim işi dolayısıyla tüm gün aç geziyor diyebilirim :)
Tavsiyem
Ekmeği sadece kahvaltıda yiyin. Eşim ekmeği kesti.sadece kahvaltıda yiyor
Yumurta mutlaka tüketin. Kahvaltıyı sağlam yapın ki gün içinde sürekli birşeyler yemek istemeyin el abur cubura gidiyor malum.
Ara öğünlerde biraz kuruyemiş, meyve , yoğurt tüketebilirsiniz. Tarçınlı su kandaki şekeri dengelediği için uzun süre tokluk hissi sağlar.

Akşam 6 dan sonra yemek yemek yok:) ekmek yok. Çorba mutlaka tüketin.
Ana yemeklerde de porsiyonlarınızı küçülterek başlayabilirsiniz. Hem birden kesmemiş olur, hem de midenizin küçülmesi ve az yemeğe alışmasın için vaktiniz olur.

Ekmek, pilav , makarna , unlu mamüller yasak :KK20:

Yemekten sonra yatana kadar illaki birşeyler canınız ister veya tv karşısında . Ben kuru kayısı ve kuru incir tüketiyorum.

Şu an yanımda olsanız sarilirdim valla :KK70: Bilgiler ve öneriler için çok teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren hepsini uygulayacagim. Ekmek yemiyorum kaç gündür. Bir çavdar ekmeği aldım çok küçük bir parça onu yedim daha bu sabah. Gerisini ise hallederim. Umarım benim bünyem için de uygundur ve verebilirim. İyi akşamlar bu arada :KK70: :KK70:

Şu an yanımda olsanız sarilirdim valla :KK70: Bilgiler ve öneriler için çok teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren hepsini uygulayacagim. Ekmek yemiyorum kaç gündür. Bir çavdar ekmeği aldım çok küçük bir parça onu yedim daha bu sabah. Gerisini ise hallederim. Umarım benim bünyem için de uygundur ve verebilirim. İyi akşamlar bu arada :KK70: :KK70:
Rica ederim başarılar :KK39:

Merhabalar, üzerinden cok zaman gecmis ama ben de walk at home yapmaya basladım o kadar kilo icin kaç dakika yapıyordunuz walk at home u sorabilir miyim? Cok gaza geldim yazdıgınızı okuyunca :)

Ben çay kullanarak hiç bir şey yapmadan 2 ayda 20 kilo verdim öyle bişey bulabilirsin.

Ben çay kullanarak hiç bir şey yapmadan 2 ayda 20 kilo verdim öyle bişey bulabilirsin.
Ne çayıymıs o ? Çok merak ettim. Ben de yeni doğum yaptım 3 aylık bebeğim var emzirirken içebilir miyim ki. Vermem gereken 12 kilo var ve çoğu göbek ve üst bacak.

Çayın adını yazarak yazmaz 15 gün kullandığı çayla komaya giren kız haberi çıktı karşıma siz hiç bir sorun yaşadınız mı böbrek ağrısı Vs. Ben emzirmem bitene kadar yapmamaya karar verdim en azından ya bebeğime bir şey olursa korkusu aldı beni

Çayın adını yazarak yazmaz 15 gün kullandığı çayla komaya giren kız haberi çıktı karşıma siz hiç bir sorun yaşadınız mı böbrek ağrısı Vs. Ben emzirmem bitene kadar yapmamaya karar verdim en azından ya bebeğime bir şey olursa korkusu aldı beni
Ben hiç bir şekilde problem yaşamadım ☺️☺️☺️

Gördüm haberi de o zayıflama çayları ile ilgili moerae demiyor ki orda

Siz hiçbirşey yapmadan kullandığınız çayla 2 ayda 20 kilo verdiniz mi vermediniz mi?
Çayı satın alarak kilo verdiyseniz şu konuyu neden açtınız?
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...flayan-var-mi-aranizda.1062749/#post-55223140

Söz uçar yazı kalır, reklam insanın ayağına dolanır. Kimseye zayıflatıyor deyip çay adı vermeyin, milletin günahına girmeyin.

X