1 aydır dıyetteyım 12 kılo verdım

Saol cnm
Yok yağlı kağıt üstüne koyuyorum yumurtanın beyazı cırpılınca krem santı kıvamına gelıor içine ıstedın şeyleri katarak kasık yardımıyla karıstır ve tepsıye koy 5 6 dakkada pısıyor cnm
bunu hergün mü yapıyosun:)
bende deneyim içine domates peynir felan koyulur mu?

Anladım cnm bende 7 yıl önce 38 kılo verdim ve ozaman 1 gun yemek yıyıp 1 gun sadece su içerek cok az sporla vermiştim ama o sekılde bısı başıma gelmemişti evlendim anne oldum ondan sonra kilo aldm şimdi tekrar dıyetteyım ama okadar sıkı 1 dıet deıl vitamin protein bolca alıorum ve çok sıkı spor yapıorum oyuzden ınsallah bole bırsey olmaz dıkkat etmeye calısıorum uyarın için çok teşekkür ederim
Vitamin almaya çalış.sağlık ocağında bir kan ver değerlerine bir baktır.Temkinli olmakta fayda var.

sürekli masa başinda..
valla vuct kalk gezin diye uyari yapıyo :KK70: affedersin popom aciyo sürekli oturunca:KK70:
hiç dikkat edemiyorum tabagi bitene kadar lop yiyorum :/
İşte o yanlıs ama oturup yersen kılo alırsın az yemeye calıs dengelı beslen ve aksamları bıraz spor yap evde yapılabilecek bı cok egzersiz var onları dene iş görür :)

Ya bende 86 kgyum 42- 40 beden giyiyorum 50beden demiş arkadaş 100 kg iken bile 48 bol geliyordu gerçi kimse bu kiloda olduğuma inanmıyor göstermiyorum sanirim

Ya bende 86 kgyum 42- 40 beden giyiyorum 50beden demiş arkadaş 100 kg iken bile 48 bol geliyordu gerçi kimse bu kiloda olduğuma inanmıyor göstermiyorum sanirim
Öyleyse iyi canım boyun uzunsa gıyebılırsın boy önemli 1.56 ben 89 kıloyum bana fazla gelıor ama kıloma göre benim belim baya ın ce gobekde az basen baldır kalca biraz fazla onuda erıtıyorum sporla :) cuma gunu tartılıcam pazartesi tartıldım ennson sonra guncel kılo yazarım :)

2 aya kadar kalmaz hedefine ulaşrsin inş:)
2ay zor cnm bıyerden sonra ılla yavaşlama olur 60lara gelince mesela ben ıstıorum mart gibi 55 olmak yaza fit girmek inşallah duraksama olmazsa daha kısa sürede ulasabılırım ama 55 e dusuncede 1 sure dıyete devam edıcem fakat sporu sadece haftada 4gun 1 saat bısıklet olarak başka bısı yapmıcam belli bide ip atlarım haftada 2 3 gun aldığım kaloriyide 900 1000e çıkartıp yavaş vermeye devam etmek ıstıorum 52 53 e gelene kadar ki o yeme düzenini bozmak istemiyorum günlük 1000kalori cok rahat doyurur

boyun 1,56 galiba 55 olmasi iyi benim boy 1,65 ama 52 kilo olmak istiyorum:)
Ben çok aşırı zayıf durmak istemiyorum yakışmıyor zaten 55 iken 50 gosterıordum kmse 55 olduma ınanmıordu bekarlık zamanı yani 52 olsam ozaman bile çok zayıf durabılırım ama hedef 55 sonrası 52 53 bakalım :) inşallah sende ennkısa zamanda ulasırsın hedeflerine ♡

Ben çok aşırı zayıf durmak istemiyorum yakışmıyor zaten 55 iken 50 gosterıordum kmse 55 olduma ınanmıordu bekarlık zamanı yani 52 olsam ozaman bile çok zayıf durabılırım ama hedef 55 sonrası 52 53 bakalım :) inşallah sende ennkısa zamanda ulasırsın hedeflerine ♡
eşim 65 olmami istiyo. biraz balık etli olsun diye benim kemiklerim maşallah iri.
52 kiloyken 45 gibi dururdum .:KK70:
görümcem senin boyuna kadar ama 45 kilo.
ben kendim bildim bileli hep kiloluydum en son 17 yaşinda 52 kiloydum.18 yaşinda 60 19 yaşinda 72,,, sora 25 yaşinda evlendim 76 kiloydum. derken uçtuu:KK70:

X