1 aylık bebekle boşanma!

Böyle herifle yaşamaktansa varsın yalnız yaşlanayım böyle herifle bir evde yaşamaktansa varsın çocuk baba yoksunluğu yaşasın ne iğrenç nir herif ilk karısı boşa tekmeyi basmamış buna boşanın kurtulun üstüne de kurtuldunuz diye sadaka verin

O durmular biraz zor yinede araştırıyorum anneler iyi ki var o olmasa el kadar bebekle yerlerdeydim

Boşanma nedeniyle tayin hakkı çok fazla suistimal edildiği icin kaldırıldı maalesef.. Ama tehdit,şantaj, hayati tehlike gibi durumlar varsa o zaman tayin hakkı oluyor

Zaten adama sen bakıyomuşsun boşN kurtul yüklerinden 40 yaşındaki adamada sen mi bakıcannn bune rahatlık adamdaki yaa.

Ama inşallah boşanma sırasında üzerinize olan şeylerin yarısını almaz
Yoksa bu boşanma ona yarar

Boşanma nedeniyle tayin hakkı çok fazla suistimal edildiği icin kaldırıldı maalesef.. Ama tehdit,şantaj, hayati tehlike gibi durumlar varsa o zaman tayin hakkı oluyor
Kaldırılmasına üzüldüm. Başka tayin hakları da suistimal ediliyor sonuçta. Suistimalin önüne geçilmesi daha mantıklı olurdu.

Kaldırılmasına üzüldüm. Başka tayin hakları da suistimal ediliyor sonuçta. Suistimalin önüne geçilmesi daha mantıklı olurdu.
Kesinlikle çok haklısınız ama bu pek önüne geçilebilecek durum değildi sanirim, öğretmenlerde yer değişikliği çok zor olduğu için insanlar boşanıp memleketine atama istiyor sonra hoop tekrar evleniyordu..

Ben babasız büyüdüm o yüzden hep aile olmaktan korktum ya bebeğimde babasız büyürse diye korktuğum.basima geldi ama böyle bir adamla zaten büyümesi sıkıntı son kavgada sus bebek uyuyor dememe rağmen bağırmayi bırakmadı kafama vurup saçımı çekip git darp raporu al alabiliyorsan diye dalga geçti bu sondu zaten yarın oğlumun karşısında şiddet göremem burda gururum devreye girdi ben aynaya bile bakmıyorum gururum benliğim o kadar hırpalandı ki kendime gelmem lazım

İşsiz bir adamı damızlik olarak kullandım evet!
Bana kizmasinlar ama bana da adami damizlik olarak kullanmis gibi geldi. 34 yasinda bu kadar berbat bir insanla cart diye evlen curt diye cocuk yap şak diye boşan. Pek samimi bulmadim.

Bebegi hizla iyileşir umarim

Şuan işi var işsizken boşanmak istediğimi soylemistim kaç kez senden nafaka alırım bosanirsan dedi ayyy yeminle aptalım ben

Banlanmayayım diyorum ama 34 yaşında bir insan da bazı şeylerin farkında olur bu kadar akılsız olamaz diyorsun ama oluyor işte
Valla ben de böyle üstten üstten çok konuşmuştum ayy su yaşta şunu akıl edememiş mi ayy bı kadın nasıl kendini ezdirir diye hepsi başıma geldi kendiniz için büyük konuşmayın ben zaten akılsızlık yaptığım için akıl danışmak için buralara yazdım

Bu nasıl adam ya? Ne kadar süre evli kaldınız? Evlenir evlenmez mi başladı bu yoksa hamilelik sürecinde mi? Adamın ciddi psikolojik sorunları var. Narsist kişilik bozukluğu gibi geldi

Bu nasıl adam ya? Ne kadar süre evli kaldınız? Evlenir evlenmez mi başladı bu yoksa hamilelik sürecinde mi? Adamın ciddi psikolojik sorunları var. Narsist kişilik bozukluğu gibi geldi
1 yıldır evliyiz hep böyleymiş şimdi taşlar yerine oturuyor ama hamilelikte ve lohusalıkta azalacağı yerde şiddet arttı iş bulunca tamamen değişti psikolojik şiddet daha da arttı peşinden ev taşıma vs stresten erken doğum yaptım ben de çok araştırdım onun narsist olduğuna adım kadar eminim ben şimdi kendi değersizlik duygumu yoketmeliyim

Lütfen sakın barışmayın
Sizin gibi kadınlar genelde barışma eğiliminde oluyor ama yazık edersiniz kendinize
Çünkü adam o kadar haysiyetsiz ki hamilelik ve lohusa dönemlerindeki zayıflığınızı fırsat bilip daha çok üstünüze gelmiş

Boşanmış eşinden ayrilmis erkekle evlenirken insan cooook dusunmeli bence. Bir erkek evlenip bosandiysa değilde eşi falan vefat ettiyse anca o adamla belki evlilik düşünülür kimbilir diğer eşinden neden ayrıldı. Kendisi daha fazla degersizlestirmeyin bosanin önünüze bakın. Lafa bak damızlık ne ya

Sizin gibi kadınları biraz açar mısınız anlamak istiyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…