1 aylik gebeler buyrun

2 gun arayla baktryorm pzrtsı 29du dun 26 olms

canım surelı gıtme 1 hafta bekle sonra gıt doktora ba değerının ne kadar yukseldıgını goreceksın
sureklı gıderek kendı moralını bozuyosun buda bebısıne yansıyo
sen ümidinı kaybetme kı bebısın tutunsun sana

canım surelı gıtme 1 hafta bekle sonra gıt doktora ba değerının ne kadar yukseldıgını goreceksın
sureklı gıderek kendı moralını bozuyosun buda bebısıne yansıyo
sen ümidinı kaybetme kı bebısın tutunsun sana

gtmıycz bızde doktora ztn bkleyelm dedık dusucksede elden bişi gelmz bebek rhıdeymıs ztnde bakalım nolck gelısmedemı sorn var acaba bılemdıkkı

morel bzmak ıstemıom bebegm benmle halada ya duserse dıe korkuorm

korunun hıc bıseye faydası yok hayatım bende cok korkudum canım dan can gıttı kurtaj olurken onun parcaları ıcımden alınırken sanı anne dıye bagıyo gıbı gelıyodu ama hersey rabbımden
allahım herkulunu sınarmıs kulum ısyan edecek mı
dusuk dahı olsa rabbımden de
belkı hayırlı evlat olmayacaktı de
ama herseyden once lutfen umudunu yıtırme

korunun hıc bıseye faydası yok hayatım bende cok korkudum canım dan can gıttı kurtaj olurken onun parcaları ıcımden alınırken sanı anne dıye bagıyo gıbı gelıyodu ama hersey rabbımden
allahım herkulunu sınarmıs kulum ısyan edecek mı
dusuk dahı olsa rabbımden de
belkı hayırlı evlat olmayacaktı de
ama herseyden once lutfen umudunu yıtırme

cıkmadık cndan umut kesılmez kesmıycm umudumu ztn blkı tutunur

evet inşallah birgun hep beraber toplanırz dusnsene hepimz dogum yaptıktan sonra gorusuyomşz hepimizn kucagnda bi cocuk bide hepsi birlikte agladıgını dusun :))
Benim arkadasim burdan bir suru arkadas edindi o eylul anneleri adli basliktaydi aimdi surwkli gorusuyorlar birbirlerinin evine gidiolar durun foto bulursam atayim size

inşallah bi gun kısmet olurda gorusebilirz
Ayni ilde olanlar gorusebilir bence ama daha fazla olmamiz lazim

benım 6 haftalık ınan bende lavoboya gıreren hala korkuyorum kan değerını kac gun arayla olcturuyosun canım sen
Yaaa bende her seferinde kilotuma bakiyorum

kasıklarmda agrıda var hafıf duscek galba ya

Deyip durma sunu yaaa agzini hayra ac

cıkmadık cndan umut kesılmez kesmıycm umudumu ztn blkı tutunur
Haaa soyle moralini yuksek tut umutlu ol

ya cnm bnm deger 29 dan 26 ya dusmus bebek dusecekmıs sanrm dusmeme ıhtımalı varmı acaba ya ck mtsuzum daha yenı ogrenmıstm hmıle oldugumu ck mtsuzum :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım çok fazla üzülme iyi olmaz bitanem dua et bol bol rabbimden hayırlısını iste

Bakin arkadasimin kk kizlariyla bulusmasi ne tatlilar dimi eylul anneleri onlar

Eklentiler

• $1397723835652.jpg
    $1397723835652.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 42
  • $1397723852691.jpg
    $1397723852691.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 45
Kızlarr doktordan geliyorm doktr bebişn kesesini gosterdi buyumş biraz dimi diye soruyo evet buyums dedm :)) dktr gayet saglıklı dedi. suan kucuk kalp atışları duyulmaz ama 10 gun sonra gel kalp atışlarını duycaz dedi cooooook mutluyummmmmmmmmmmm :))

X