1 Aylk Burnum

busybee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2007
114
0
44
görüşlerinize hazırdır canlaropuyorumnanaktan

Son düzenleme:
öncesinin de fotoğrafları var mıydı canım?[/B]varsa ondan da bir tane eklersen daha iyi kıyaslayıp yorum yapılablir diye düşünüyorum

haklısın canım, ekledim eski resimleri. doktorum tuğrul maral.

Son düzenleme:
Acayip güzelleştirmiş canım seni, çok doğal olmuş ayrıca, şiş haliyle bile çok doğal.

Tamamen değişmişsin çok güzel olmuş, yaşını da sanki daha ufak mı göstermiş bu burun ne?:)

Canım moralini bozmak istemem ama, burnunu yaptırmış birisi olarak düşüncelerimi belirtmek istedim. Burnunun ucu düşük olmuş gibi geldi bana. Belki resimlerden böyle çıkmıştır. Yada bir aylık şiştir daha ucu. Bilemicem...

evt canım buucuuu ya katılıyorum bana da ucu düşük gibi geldi ve ucu kalın olmuş peki doktora tarif ederken nasıl bi burun istediğini söyledin?

bencede güzel olmuş yanii öncekinden çok çok daha güzel tabiki çokta değiştirmiş seni..

teşekkür ederim herkese, aslında ucu düşük değil, belki fotoğraftandır. çünkü biraz daha kaldırsa bu sefer de ağız ve burun mesafesi çok fazla olurdu ve yüzün orantısı bozulurdu gibi geliyor bana. kalınlığı da şişiliğindendir diye düşünüyorum. yine de görüş bildirdiğiniz için sağolun

Mutlaka doktorun ölçüsünü almıştır zaten. Yüzüne çok yakışmış uymuş ama dediğim gibi resimlerdendir canım. 1 ay olmuş daha çok yeni oturacak şişlik inecek filan. Benim tam 9 ay oldu yeni yeni oturmaya başladı çok şükür. Hadi geçmişolsun...

Mutlaka doktorun ölçüsünü almıştır zaten. Yüzüne çok yakışmış uymuş ama dediğim gibi resimlerdendir canım. 1 ay olmuş daha çok yeni oturacak şişlik inecek filan. Benim tam 9 ay oldu yeni yeni oturmaya başladı çok şükür. Hadi geçmişolsun...

ne güzel, ben de o ayların geçtiğini görsem, bu aşamalar sabırsızlandırıyor insanı, burun daha kendine gelemedi

ne güzel, ben de o ayların geçtiğini görsem, bu aşamalar sabırsızlandırıyor insanı, burun daha kendine gelemedi

Canım tadını çıkar. Geçer. Ben nasıl geçti anlamadım valla. O anlar da güzel oluyo. Acayip bi değişiklik filan. Masajlarına dikkat et ama aksatma sakın Bende yakında resimlerimi ekleyeceğim. Takip edersen bakarsın akşama eklerim mesela :))):eek:

Canım tadını çıkar. Geçer. Ben nasıl geçti anlamadım valla. O anlar da güzel oluyo. Acayip bi değişiklik filan. Masajlarına dikkat et ama aksatma sakın Bende yakında resimlerimi ekleyeceğim. Takip edersen bakarsın akşama eklerim mesela :))):eek:

merakla bekliyorum:) hatta aşama aşama görebilirsem ne iyi olur, 1 aylık, 3 aylık, vs.:)

ya arkadaslar birsey sorcam kendim bi konuda acmistim ama fazla cevap alamadik...benim komsuda ameliyat oldu agustosun 27 ve burnu kalkik duruyor ve sis duruyor bu ne sislik ne zaman geciyor?doktorun dedigi gibi iner mi daha?

X