1 Aylk Burnum

teşekkürler kızlar, bugün moralim bi bozuldu bi düzeldi, gelgitlerdeyim yani, neyse şişler ya inecek ya inecek:)

sezoş, çok tatlısın, pozitif enerjin sanal alemde bile hissediliyor, sağol canımopuyorumnanaktan

tesekkür ederim, o senin tatliligin canim benim, ayrica gercekten resimde degisik seninde dedigin gibi mesela albümüne baktim, orda bi manken bebegi öptügün bi poz var orda cok hos duruyor valla, moralinide sakin bozma daha cok bebis burnun zaman bi gecsin:1hug:

Albümündeki resimler gayet hoş çıkmış canım,özellikle SezosSs'un da dediği manken bebeği öptüğün pozda gerçekten çok güsel duruyor=) şişler inince fıstık gibi olcağının sinyallerini veriyo o poz vallaa =)

ben resımlerı goremıyorum arkadaslar,hıc sevmıyorum boyle resımlı deyıpde resmın kaldırıldıgı topiclerı.

teşekkürler kızlar, bugün moralim bi bozuldu bi düzeldi, gelgitlerdeyim yani, neyse şişler ya inecek ya inecek:)

Hiç bozulmasın :KK66: biliyosun fotolarda öyle çıkar.. ztn senin içine sinmiş ki arkadaşların nasıl bir fotodan görmüşler bilmiyorum ama gördükleri seni rahatsız etmesin..ayrıca güzel burun demek kavisli olan burun demek değildir. Nihayetinde eskisinde güzel değil mi :) maşş olumunekankayizsmile

X