1 Aylk Burnum

ya arkadaslar birsey sorcam kendim bi konuda acmistim ama fazla cevap alamadik...benim komsuda ameliyat oldu agustosun 27 ve burnu kalkik duruyor ve sis duruyor bu ne sislik ne zaman geciyor?doktorun dedigi gibi iner mi daha?

canım komşun ameliyat olalı daha onbeş gün kadar olmuş,şişliklerin inmesi en az 2ay,burnun oturması ise en az altı ay

eskı burnuna gore cok fazla dogal olmus benımde sahsı fıkrım daha kısa ve ucu kalkık olabılırdı cunku burun zamanla kendını bıraz asagı bırakıyor ama kımısıne gore ucu sısse daha kalkıkta durabılıyor gule gule kullan

gecmis olsun canim, dogal bi burun olmus ama fazla bi problem yokmus burnunda cok büyük bi degisim olmamis gibime geldi, ama senin memnun olman herseyden önemli canim, bol nefeslerropuyorumnanaktan

gecmis olsun canim, dogal bi burun olmus ama fazla bi problem yokmus burnunda cok büyük bi degisim olmamis gibime geldi, ama senin memnun olman herseyden önemli canim, bol nefeslerropuyorumnanaktan

teşekkür ederim. aslında ben doktora doğal bi burun olmasın demiştim çoğu kişinin tersine, kavisli vs. istedim. ama resimlerde olduğundan daha büyük duruyor. belki de burnumun yapısı bu kadarına müsaitti diye düşünüyorum, yoksa kendimi mi avutuyorum:))

teşekkür ederim. aslında ben doktora doğal bi burun olmasın demiştim çoğu kişinin tersine, kavisli vs. istedim. ama resimlerde olduğundan daha büyük duruyor. belki de burnumun yapısı bu kadarına müsaitti diye düşünüyorum, yoksa kendimi mi avutuyorum:))

haklisin tatlim, resim insani yaniltabiliyor, benimki cok kötü cikiyo komplexe giriyorum hemen :KK43:( ama ablama falan soruyorum gayet güzel duruyor diyo.. kesinlikle resimden kaynaklaniyo olabilira.s

evet evet benım bazı resımlerde kemerlı gıbı gozukuo cekım sırasındakı ışık flan cok eıstırıo_Oysakı estetıksız burnumda bıle kemer yoktu benım kii estetıklı halınde olması ımkanısz ama fotolar yanıltıo ıste

Canım moralini bozmak istemem ama diğer arkadaşlara katılıyorum. Burnun ucu düşük ve etli, ve hiç kavis yok, dümdüz olmuş burnun. Ama neticede yüzünle uyum içinde olmuş, doğal görünüyor. Benim de burnum doğal haliyle aynen bu şekilde, ben de ameliyat düşünüyorum burun ucu ve kavis için...

aslında yine aynı şeyi söyliycem ama fotolardan böyle:)) düz bir burun değil benimki, kavisli, sanırım fotoğraf çekme konusunda çok başarısızım:)

kızlar, erken oldu ama fotoğrafları kaldırdım, çünkü fotoğraflarda farklı çıkmış ve ben bunu bilsem de sürekli aynı şey yazılınca - düz, kalın, vb.- ister istemez etkileniyorum. takdir edersiniz ki 1 aylık tazecik bi burun bu:)) ve ben onu sevmek, bağrıma basmak istiyorum:) sahibi de henüz psikolojik olarak hassas:)) herkese teşekkürler, sevgiler

kızlar, erken oldu ama fotoğrafları kaldırdım, çünkü fotoğraflarda farklı çıkmış ve ben bunu bilsem de sürekli aynı şey yazılınca - düz, kalın, vb.- ister istemez etkileniyorum. takdir edersiniz ki 1 aylık tazecik bi burun bu:)) ve ben onu sevmek, bağrıma basmak istiyorum:) sahibi de henüz psikolojik olarak hassas:)) herkese teşekkürler, sevgiler

cok haklisin canim cok yeni daha sakin moralin bozulmasin hele bi söyle 6-7 aylik olsun, degisim inanilmaz olucaktirhihoyyyt

yapmayın kızlar allah aşkına,daha o kadar yeni ki,şimdiden ucu düşük kalın vs... tamam herkez yorumunu elbette yapıcak ama bunların şiş olduğunu unutmayalım lütfen :) şişler geçtikçe burun oturcaktır..

gerçektende resimlerde çok farklı çıkıyo burun yaw. normalde aynaya baktığımda daha kavisli küçük gibi duruyo ama bi resim çekiyorum allah yani,bu benim yüzümdeki burun mu falan oluyorum inanın :)

sen sıkma canını,inşallah çok güsel olcak herşey canım :) moralimizi yüksek tutalımmm :)

benimde burnum bi aylık amaberbat şuan.ben resimlerini görmek isterdim hem kıyaslama yapmam içinde iyi olurdu kendi açımdanda.ama göremedim resimlerinizi

canım madem yorumlara açık değilsin neden konu açtınki bak ne güzel arkadaşlar sana fikşr veriyo ..sen bide benimkini görsen korkudan bayılırdın o halde.benimde 1 aylık burun

yapmayın kızlar allah aşkına,daha o kadar yeni ki,şimdiden ucu düşük kalın vs... tamam herkez yorumunu elbette yapıcak ama bunların şiş olduğunu unutmayalım lütfen :) şişler geçtikçe burun oturcaktır..

gerçektende resimlerde çok farklı çıkıyo burun yaw. normalde aynaya baktığımda daha kavisli küçük gibi duruyo ama bi resim çekiyorum allah yani,bu benim yüzümdeki burun mu falan oluyorum inanın :)

sen sıkma canını,inşallah çok güsel olcak herşey canım :) moralimizi yüksek tutalımmm :)

teşekkür ederim,
çok naziksinn, pozitif insan:)

bu arada eleştiriye açığım da birden şaşırdım hiç aklıma gelmeyen yorumlar okuyunca, ben mi görmüyorum dedim. neyse, resimleri albüme ekliycem, arkadaş listemdekiler bakabilir. öptüm herkesi

cnm ben ilk bir bucuk iki ay fln agladım resmen buralarda kızlar iyi bilir burnum dümdüzz hic güzel degill berbattt diyee :) simdi 4 ay oldu kavislendi biraz daha ve ufaldı zariflesti hala begenmedigim yerler var o ayrı ama zamanla düzelir diye ümit ediyorum, düzelmezsse de revizyon olur kurtulurum en zor kısmını atlattık revizyonda bisi degil yani :KK70: ben kendimi sahsen böyle avutuyorum, ayrıca foto cekince benm moralim de bozuluyor o kadar kötü cıkıyor ki fotolarda hatta cıplak gözle göremedigim ama fotolarda belli olan bi yamukluk bile oluyor ama cıplak gözle kimse anlamıyor, ya ben foto cekmeyi beceremiyorum ya da burnum fotojenik degil :KK70: ehueh

cnm albümünde gördüm resimlerini gayet güzle olmuş güle güe kullan:)

X