Yarışma 1.Fairy ile Ramazan Sofraları Gıdayı #BoşaHarcama

En başarılı bulduğunuz "Fairy ile Ramazan Sofrası " hangididir?

• Ankete Katılan
    488
  • Anket Kapalı .
Elalis Elalis bilseydim böyle boyama ile güzel oluyor vitrin konsol ne varsa attım ben :olamaz: böyle biseyler yapardım atmazdim ..gerçi çok da sağlam değildi ama
Bende yemek odasi takimimi komple boyadim, annemin dikis makinasini dresuar yapim die boyadim. Gercekten baslayan onu boyayim onu da dio😁

20200505_233126.jpg
20200505_232946.jpg

Sen neler boyucaktin😁
Eski mutfak masa ve sandalyemi ilk sandalyeleri boyamam lazim onlar güzel olursa masaya geçiş yaparım kirli beyaz aldım renk olarak masayı da beyaz yapmayı düşünüyorum oturma yerlerini hardal sarısı yada haki :))

Eski mutfak masa ve sandalyemi ilk sandalyeleri boyamam lazim onlar güzel olursa masaya geçiş yaparım kirli beyaz aldım renk olarak masayı da beyaz yapmayı düşünüyorum oturma yerlerini hardal sarısı yada haki :))
Ikiside guzel olur kesin, beyazi canli renkler acar😍

Patlıcan kabuklarını fırında kurutup sonradan sosla pişirip meze yapan da olmuş.Masayı tahmin ettim ama açıklanınca nasıl yaptığını anlatır bize:KK64:
Ben hepsini baştan sonra iki üç kez okudum gerçekten güzel bilgiler vardı

Bir daha kine daha detaylı anlatırız aslında iyi olur

Nevreste Nevreste israf etmediğimiz şeyleri yaptığımiz şeyde mesela köfte diyelim yapılışını yazmasakta neler kullandığımız yazsak olurcdemi :))

X