Yarışma 1.Fairy ile Ramazan Sofraları Gıdayı #BoşaHarcama

En başarılı bulduğunuz "Fairy ile Ramazan Sofrası " hangididir?

• Ankete Katılan
    488
  • Anket Kapalı .
Ben sana o konu ile ilgili bişi sormak istiyorum sa para kazanıyor musun acaba o şekilde paylaşınca?
Yok, onun icin instagram hesabi acip biraz taninmak lazim yada youtube da video paylascaksin.
Bu site oyle deil.
Ben maksat hatira olsun oyalaniyim die paylasiorum.
Esime fln diorum bana bisi olursa bak sana hatira, benim cumlelerimle birlikte yedigimiz yemekler burda diorum😂😂

Yok, onun icin instagram hesabi acip biraz taninmak lazim yada youtube da video paylascaksin.
Bu site oyle deil.
Ben maksat hatira olsun oyalaniyim die paylasiorum.
Esime fln diorum bana bisi olursa bak sana hatira, benim cumlelerimle birlikte yedigimiz yemekler burda diorum😂😂
Bende inst açtım.. takipçilerim artmaya başlıyordu da kapattım bu ara.. beni siteden cüzi bir ücret alınıyor diye biliyorum da.. Bende oyalanmak tarif defteri olsun diye açmıştım.. iyi de oldu da vakit alıyor..

Bende inst açtım.. takipçilerim artmaya başlıyordu da kapattım bu ara.. beni siteden cüzi bir ücret alınıyor diye biliyorum da.. Bende oyalanmak tarif defteri olsun diye açmıştım.. iyi de oldu da vakit alıyor..
Yok almioruz, alsak iyi olurdu bi ara yarisma oldu 3 defa cek kazanmistim sadece.
Bnde inst acmistim sıkildim. Sanki hergun paylasmak zorundasin birileri begensin die ugrasiosun takipci artmasi icin. Kaydedip birbirlene yolluyolardi begenme sayisi kaydetme sayisi kadar yoktu😂
Bende sinirlendim, burasi en azindan oyle deil canim istedikce paylasiorum

Evet evet Elalisin masasııı :KK45: tahmin ettiğim masa mı merak ettim
20200429_174232.jpg

tatlım buydu :)

X