1 Haftada 5-7 kg verdiren hurma diyeti🙊

symbal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
14
15
28
Herkese selaaaaam 👋🏼
Uzun zaman önce duyduğum hurma diyetini yarın uygulamaya başlıyorum. En az 3 gün en fazla 1 hafta uygulanan bir diyet. Detoks aslında.
Her gün 21 adet hurma tüketilecek. Sabah - öğle - akşam 7şer kere bir kase yoğurt ile birlikte.
Yapanlar mutlaka kilo verdirdiğini söylüyor. Aranızda yapan varsa deneyimlerini bizimle paylaşabilir. 😍 Hem motive olur . Benimle birlikte başlamak isteyen varsa buyursun gelsinnn!❤
bu arada ben regl olduğum için sabah - öğle - akşam uygulayacağım.Oruç tutanlar iftar- sahur öncesi- sahur olarak ayarlayabilirler.
Şimdiden herkese başarılar diliyorum. 😘
Burada gün gün paylaşacağım duygu ve hislerimi 🥰
Bu arada kilom : 56.2
Boyum 1.60
hedef 50 kg 🤤

Canım ben 1 hafta uyguladım ve 3 kilo verdim 61.80 kilodan 58.30 indim ve şuanda yememe dikkat ederek 57 ye inip cikiyorum adet dönemin de tekrar başlamak istiyorum ama oruç tutarken pek tavsiye etmem

Canim benim de regl dönemi olduğu için başlayayım dedim. Oruçken herkes kaldıramayabilir tabi. Bakalım inşallah ben de istediğim sonuçları alırım 🙏🙈

Canim benim de regl dönemi olduğu için başlayayım dedim. Oruçken herkes kaldıramayabilir tabi. Bakalım inşallah ben de istediğim sonuçları alırım 🙏🙈
İlk verdiğin kilo ödemden gittiği için hızlı ilerliyo sonra yavasliyo ve haraket çok önemli ben fazla önem vermedim spora ama bu sefer daha haraket halinde olucam 👍

Hurma diyetimin 1. GÜNÜ :
Kendimi çok iyi hissediyorum. Sporumu yaptım. Bol suyumu içmeye çalışıyorum. Açlık yaşamadım ve tatlı istediğimi fazlasıyla giderdiği için iştahımı kapattı diyebilirim. Son öğünümü 8 de yiyip kapatıyorum günü. 🙈
Güncel kg : 55.8

Merhaba Symbal;

Ben katılırım sana hem birbirimize destek oluruz. Şöyle ki; 2 gündür yarım yamalak denedim ben ama ne yazık ki tam konsantre olamadığım için kaçamaklar yaptım :KK43: Sabah 1 dilim ekmeğe bal,kaymak , öğle 3 tane hurma 1 adet küçük kase yoğurt, acıktığımda da 2 tane kuru kayısı , akşam çorba .. Güniçinde 10 bardaktan az olmamak kaydıyla su içiyorum.

2 günde herhangi bir kilo kaybım olmadı. Fakat ciddi bir bağırsak hareketi var .Neler yediğini sabah ölen akşam şeklinde paylaşalım mı ?

Merhaba Symbal;

Ben katılırım sana hem birbirimize destek oluruz. Şöyle ki; 2 gündür yarım yamalak denedim ben ama ne yazık ki tam konsantre olamadığım için kaçamaklar yaptım :KK43: Sabah 1 dilim ekmeğe bal,kaymak , öğle 3 tane hurma 1 adet küçük kase yoğurt, acıktığımda da 2 tane kuru kayısı , akşam çorba .. Güniçinde 10 bardaktan az olmamak kaydıyla su içiyorum.

2 günde herhangi bir kilo kaybım olmadı. Fakat ciddi bir bağırsak hareketi var .Neler yediğini sabah ölen akşam şeklinde paylaşalım mı ?

Olur tabi canım. Bugün 2. Gündeyim dünden daha iyiyim. Dün biraz acıktım sanırım midem küçülüyor açlık hissetmedim. Son öğünümü 8 gibi yapacağım. Bu arada bir günde -800 gr vermişim.
güncel : 55.0 kg 🙈😍❤️ Yarın 54 ü görücem herhalde uzun zamandır görmüyorum çok heyecanlıyım 😁 Bu arada bugün 5 tane hurma ile deniyorum. Ona rağmen tokum 🥰 senin de zamanla miden küçülünce böyle atıştırmalar kesilecektir canım nerden dönersek kâr durmak yok💪🏼💪🏼💪🏼 Ben çok erteledim bu sefer kararlıyım.

Olur tabi canım. Bugün 2. Gündeyim dünden daha iyiyim. Dün biraz acıktım sanırım midem küçülüyor açlık hissetmedim. Son öğünümü 8 gibi yapacağım. Bu arada bir günde -800 gr vermişim.
güncel : 55.0 kg 🙈😍❤ Yarın 54 ü görücem herhalde uzun zamandır görmüyorum çok heyecanlıyım 😁 Bu arada bugün 5 tane hurma ile deniyorum. Ona rağmen tokum 🥰 senin de zamanla miden küçülünce böyle atıştırmalar kesilecektir canım nerden dönersek kâr durmak yok💪🏼💪🏼💪🏼 Ben çok erteledim bu sefer kararlıyım.
Süperrrr :) Bende durum biraz vahim 3 ay sonra evleniyorum.Kilom 68 hedef kilom 62 . Umarım 3 ayda verebilirim ...1 hafta uygulanıyor bu diyet sanırım değil mi ? Bir de sen hurma olarak ne aldın ? Farklı farklı yorumlar okudum. Trabzon hurması olsun,olmasın, Medine hurması olsun , olmasın şeklinde.. Biraz kafam karıştı doğrusu.

Süperrrr :) Bende durum biraz vahim 3 ay sonra evleniyorum.Kilom 68 hedef kilom 62 . Umarım 3 ayda verebilirim ...1 hafta uygulanıyor bu diyet sanırım değil mi ? Bir de sen hurma olarak ne aldın ? Farklı farklı yorumlar okudum. Trabzon hurması olsun,olmasın, Medine hurması olsun , olmasın şeklinde.. Biraz kafam karıştı doğrusu.

hayırlı olsun canım 💕 ben medine hurması aldım. fazla şekerini atsın diye suya koyuyorum ama 3 saat önceden koyuyorum dünden değil genelde dünden koyuyorlarmış. Böyle de şekeri gider bence baya suya rengini veriyor çünkü.
Evet en fazla 1 haftaymış ben de o kadar uygulamayı düşünüyorum. Kaldı 5 gün 😬 sen yarın mı başlayacaksın canım?

hayırlı olsun canım 💕 ben medine hurması aldım. fazla şekerini atsın diye suya koyuyorum ama 3 saat önceden koyuyorum dünden değil genelde dünden koyuyorlarmış. Böyle de şekeri gider bence baya suya rengini veriyor çünkü.
Evet en fazla 1 haftaymış ben de o kadar uygulamayı düşünüyorum. Kaldı 5 gün 😬 sen yarın mı başlayacaksın canım?

Teşekkür ederim :) Evet bugün başladım.Suya koymadan uygulayacağım bugün o iş artık yarına ...
Sabah kalktım 1 bardak su içtim.1 adette hurma.
Öğlen için daha sonra tekrar yazarım .

Hurma diyetimin 3. Günü 🔥
Alıştım artık böyle beslenmeye zor gelmiyor. kaldı 4 gün. Sabah tartıldım sonunda 54 leri gördüm ☺️
güncel kilo : 54.6

Hurma diyetimin 4. Günü 🍀
Dün bayağı acıktım açlıktan uyuyamadım gibi bişey 😥 amaaaa
güncel kilo : 53.9
Yarın da böyle beslenip cumartesi pazar normal kahvaltı akşama sebze salata düşünüyorum. Bir hafta değil sanırım 5 gün yapacağım. 😙

Selam kızlar . Ben sabah hurma yedim ama öğle yemeğini normal yedim. Çünkü midem bulandı hurmanın yapısından galiba son aldığım hurma iyi değildi. Akşam da az yiyip normal beslenmeme devam etmeyi düşünüyorum. Hurma diyeti bana iyi geldi. 2 kg verdim 3 gün içinde. Çoğu ödem tabi ama zayıfladığımı,inceldiğimi hissediyorum önemli olan bu. Bundan sonra da 50 kg olana kadar yediklerime çok dikkat edeceğim. 50 kg olduğum an sizlerleyimmm .😍😍😍
10 haziran doğum günüm kendime bu hediyeyi vermek istiyorum ve VERECEĞİM!💪🏼😇😍

kızlar ben de mi başlasam acaba?Bağırsaklarım çok sıkıntılı benim.Bu diyette bağırsaklarım çalışır mı acaba?İsveç diyeti uygulamayı düşünüyordum ama bu etkili olursa bunu deneyim diyorum,ne dersiniz bana?

55.8 ile başladım canım. 4. Gün bıraktım ama normal diyetime devam ediyorum.
benim de bağırsaklarımda hep hareketlenme oldu ama hiç çıkamadım 🙈

Merhaba ☺️ Bugün biraz kaçırdım ama akşam dengeleyeceğim. 3 gün uygulayabildim midemi bulandırıyordu. Önceden ıslatıp yoğurtla karıştırıyordum üc öğün tüketiyordum. 2 kg verdim hala da almadım yaniii 🙈 1 ay kaldı devammm

X