1 haftada nasil zayiflayabilirim 😀

cantanem1907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2015
248
127
32
Biliyorum sacma bir soru oldu 😀 kizlar 1 haftada şöyle bi 5 kilo vermek mumkun mudur? 10 kilo fazlam var onun icin gec kaldim farkindaym 🤪 haftaya tatile cikiyorum. Soyle bi 5 kilo versem elbiselerimi rahat giysem yeter. Var mi taktikleriniz😀 gec kaldigimin bende farkindayim nolur vurmayinn😀

Biliyorum sacma bir soru oldu 😀 kizlar 1 haftada şöyle bi 5 kilo vermek mumkun mudur? 10 kilo fazlam var onun icin gec kaldim farkindaym 🤪 haftaya tatile cikiyorum. Soyle bi 5 kilo versem elbiselerimi rahat giysem yeter. Var mi taktikleriniz😀 gec kaldigimin bende farkindayim nolur vurmayinn😀
Elbette verilen yöntemler vardır ama haftaya geri alabilirsiniz :)
İnsan nasıl hastalanıp birkaç gün bir şey yemediğinde hemen zayıflıyor, siz de yemezseniz zayıflarsınız elbet. Lakin sağlıklı olacağını ben düşünmüyorum 🙁

Nilay Kececi Kabak Detoksu, Dilara Kocak Vicdan Corbasi, Naile Berberoglu karpuz ya da seftali detoksu ile 3 gunde 2-2.5 kg verebilirsiniz. Daha fazlası saglik icin problem yaratabilir.

Elbette verilen yöntemler vardır ama haftaya geri alabilirsiniz :)
İnsan nasıl hastalanıp birkaç gün bir şey yemediğinde hemen zayıflıyor, siz de yemezseniz zayıflarsınız elbet. Lakin sağlıklı olacağını ben düşünmüyorum 🙁
Bende kesinlikle saglikli oldugunu dusunmuyorum. Karsiyim da inanin. 3 yil once 20 kilo verdim 1 yil da neler cektim. Ama maalesef 10 kilosunu aldm. Ve insan farkinda olmuyo inanin farkinda degildim. Az once dolabimi karistirdm kiyafetlerim tamam oluyo ama sıkıyo rahar degiller. O yuzden acilen biraz vermem gerekiyor.

X