1 normal morfoloji ile 34. aymzda geldi mucizemmm!

canım arkadaşım tekrar tekrar tebrik ediyorum.Kendine de bebişe de çokkk iyi bak.Dularında bizi unutma .

şimalimmmmm inanmıyorummmm ya inan abglıcaktım zor tuttum kendimi ya allahım ne büyük rabbim ol dedi oldu hersey bos yarabbim sne ne yüce büyüksün insallah sag salim bebeğini kucagına alırsın ayy canım cıldırmadınızmı ya ayyy ne güsel bir duygu yarabbim simalim senden uzun zamandır haber alamıyodum ben tüp bebe yaparken sen asılama olmustun canım ya inan cok sevindim adına bizlere umut oldun allahım cok büyükkkkkkk hersey bossssssssssshihoyyythihoyyythihoyyytoleyyyyyyyyyyyyyyy bebişimiz geliyoooooooooooooooooo ay sen simdi hamismisin yaf hala inanmıyorummmmmm delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin. Rabbim bu mübarek Cuma gününün yüzüsuyu hürmetine bizlere de sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder inşallah. Dua et bize de ne olur...

şimal82,
tebrikler..inan çok mutlu oldum biz de 30aydır uğraşıyoruz %3 morfoloji ile,hepimize umut oldun..
Hamile kalabilmek için kullandığınız bir besin takviyesi oldu mu?
sevgiler..

hep buraya HAMİLEYİİİİİİİMMMM diye haykırdığım günleri bekledim tam 34 ay boyunca ve Rabbim kısmet etti çok şükür kızlar...

evde pc bozuk olduğundan ancak haber verebiliyorum, pazar günü öğrendik meleğimin canımda, kanımda olduğunu..Eşimin sevinçten sonraki ilk tepkisi KK ya haber verelim oldu : )ben de 4 gün gecikmeli olarak paylaşıyorum mutluluğumu sizinle ve umut vermek istiyorum bizim gibi olanlara.. bebişimiz 5+2 günlük teyzeleri..3,1 mm'cik bir kese şeklindeydi pazartesi günü boncuğum..

%1 normal morfoloji, 10.41 fsh değeriyle 2 defa olumsuz aşılama deneyiminden sonra kurban bayramından sonra tüp bebek deneyecektik ama Rabbim Ramazan ayında yasinlerle, fetihlerle, dualarla gönderdi mucizemizi..

eşimin ailesi Esat Cosan'ın çocuğu olmayanlara tavsiyesinin 500 yasin okumak olduğunu duymuşlar ve bu ay benden habersiz 500 yasin okumuşlar, ben de 41 fetih suresi okumuştum, ayrıca hacca gidenlerden dualar istemiştim..bunlar birleşince ve en başta Rabbim "OL" deyince geldi boncuğum..Rabbim tüm hamişlerle beraber sağlıcakla hayırlısıyla kucaklarımıza almayı nasip eder inşaallah.. hepiniz dualarımdasınız, siz de bizim için dua edin lütfen...

canım benimmm çok sevindimmmm..........

şimalimmmmm inanmıyorummmm ya inan abglıcaktım zor tuttum kendimi ya allahım ne büyük rabbim ol dedi oldu hersey bos yarabbim sne ne yüce büyüksün insallah sag salim bebeğini kucagına alırsın ayy canım cıldırmadınızmı ya ayyy ne güsel bir duygu yarabbim simalim senden uzun zamandır haber alamıyodum ben tüp bebe yaparken sen asılama olmustun canım ya inan cok sevindim adına bizlere umut oldun allahım cok büyükkkkkkk hersey bossssssssssshihoyyythihoyyythihoyyytoleyyyyyyyyyyyyyyy bebişimiz geliyoooooooooooooooooo ay sen simdi hamismisin yaf hala inanmıyorummmmmm delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Elgomm canımsınn benim darısıııı en kısa zamanda senin başına :sm_cool:

tebrık ederım canım bende hamıleyım bu duygunun nasıl bısey oldugunu cok ıyı anlıyorum rabbım her kese bu duyguyu tatmayı nasıb etsın

X