2. Tüp Bebek Tedaviyi Yaptıracak Olanlar , Acaba Kaç Kişiyiz ?

arkadaşlar 8+5 haftalık bebegimi kaymettim hatta bebeklerimizi.arefe günü hem ikizlere hamile oldugumu ve kalp atışlarının duyulmadıgını ögrendim.malesef buraya kadarmış elimizden bişey gelmiyor.ve dünde tek yumurta ikizleri oldugunu ögrendim.şimdi düşmesini bekliycem bi hafta düşmezse kürtaj olacakmışım
canım melisciğim çok üzüldüm rabbim yardımcın olsun

kızlar ben geldim arada kaçamak giriyorum kimsecikler yok eşim kızıyor nete girince ama sizinle sohbeti özledim nerdesiniz kızlarrrrrr:KK31:

merhaba kızlar..

bende ağustos ayında 1.tüp bebek denememi yaptım negatifle sonuçlndı:KK14:

2.tedavi için kendimi hazırlıyorum ve yer arama aşamasındayım inşallah delirmeden merkezimi bulurum.:KK53:

çok zorlu bi süreç Allah yardımcımız olsun..

merhaba kızlar..

bende ağustos ayında 1.tüp bebek denememi yaptım negatifle sonuçlndı:KK14:

2.tedavi için kendimi hazırlıyorum ve yer arama aşamasındayım inşallah delirmeden merkezimi bulurum.:KK53:

çok zorlu bi süreç Allah yardımcımız olsun..
Aysuncuğummmm :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: tatlım inanki çok üzüldüm yaaaa :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: çok geçmiş olsun Yüce Rabbim çabucak toparlanma yeni tedavi için yepyeni heyecan kocaman umut nasip etsin veeee Yüce Rabbim 2. tedavinde test gününde müjdeni nasip etsin inşallah tatlım benimm ben senin için hep dua ediyorum edeceğim de :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK16: yeterki sağlığımız huzurumuz başta nasip olsun veeee bebişlerimizin müjdeleri sıralansınn çok duam var çok tatlım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
ayyyy encanımmmmmmmm çok gözünüz aydın tatlışım maşallah şifamla sana çok imrendim Allah yardımcınız olsun darısı bizlerin başına olsun ne güzel :KK49: :KK49: :KK49:
bu ara iş diye kafayı yemiş durumdayım inşallah önce işim sonra bebişim olur... :KK3:
canım gülsumm tatlımm seninde müjden olacak dualarım senin ve tüm arkadaşlarım için yeterki umudumuz daim olsun olacak tatlım :KK49::emir_bebek::nazar::KK19::KK19::KK19::KK19:

ŞİFA benim adımı da dualarına kattığın için çok teşekkür ederim.Bebeğin cinsiyeti belli olmustur sanıyordum ben daha minikmiş :)

ENCAN tebrik ederim.Anne adaylığına hosgeldin

VEEE benim gibi 2.ci deneme hüsranı yasayan tüm arkadaşlar.Allah bizimde dualarımızı kabul eder issallah.

Ben çok iyi değilim.Bir sürü baska kötü olaylar oldu :KK43:

Doktor 10 tane ilaç vermisti,bazıları hormon bazıları vitamin.Bu ay adt olunca gidicem bakıcaz.İlaçları bırakmayı teklif etmeyi düşünüyorum.Aralıktan beri hormon alıyorum ve yoruldum.

Bu sene maddi imkansızlıktan dolayı bırakıyorum.2013 bakıcaz.

Allah hepimizin yüzüne gülsün
mnkprmkcığım tatlım her zaman dualarımdasın senin güzel gönlünce olacak tatlım benim ahh tatlım benim inşallah tüm sorunlar hallolmuştur sağlık-huzur daim olsun gönlümüzce nasip olsun inşallah :KK31::KK16::KK19:

Tebrikler Encan :))

Aylar önce yazdığım umutsuz ve çaresiz hallerimi sizlerle paylaşmıştım. Üzerinden haftalar geçti ve ben hamileyim :) Bu bir mucize olmalı diyorum kendi kendime ve her gün acaba yerindemi, duruyormu diye endişelenmekten kendimi alamıyorum. Siteye giremedim sizlere geç haber verdim kusura bakmayın. Ama bir çok kez kanamam oldu iğneler kullandım, ikiz tutmuştu 7. haftada bir bebeğimin kalp atışı durdu, bulantılarım okadar çoktu ki hastanelik oldum derken... Şimdi 10.haftadayım, bulantılarım devam ediyor ama eskisi kadar değil, her sabah bir kez istifra ediyorum okadar.. Kalp atışını duyduğumda kalbim yerinden çıkacak gibi oldu akadaşlar allahım hepinize yaşatır inşallah. 2 gün önceki muaynede ise takla atıyor, ellerini kollarını kaldırıyor, elini başına koyuyor daha 3,5 cm. yarım parmak kadar ve kıpır kıpır. Bu mucize değilde nedir? 2 hafta sonra cinsiyetini söyleriz dedi doktorum, gerçi hiç önemli değil ama çikolata canavarı ben, deli gibi ekşi yiyorum :KK66:) Ayşe geliyor diyorlar. Daha hissetmeye başlamadım hareketlerini, sadece her sabah uyanınca istifra ettirerek merhaba diyor bana okadar ;9

Arkadaşlar bu yazıyı hiç umudunuzu kaybetmeyin diye yazıyorum. Micro tese, dondurulmuş sperm,3.deneme, kalite seviyesi düşük 2 embriyo transferi ve peşinden gelen kanamalar... Tüm bunlara rağmen şuanda hamileyim. Ne olur üzülmeyin. Şu mübarek günlerde emin olun hep dua ediyorum herkese. İsteyen herkese hayırlısıyla nasip olsun diye.

Hepinize hayırlı ramazanlar arkadaşlar ..
evet yumyumcuğum ben çok iyi hatırlıyorum çok umutsuzdun , çok üzgündün , hepimiz senin toparlanman için umut olmaya çalışmıştık ve Rabbime şükürler olsun çok ama çok sevindim tatlım tebrikler en kocamanından inşallah sıkıntısız gebelik yaşarsın vaktinde ve sağlıklıca kucağına almak nasip olsun o mis kokulu evladını :KK49::emir_bebek::nazar: darısı bir an önce bekleyen arkadaşlarımızın başına gelsin inşallah :nazar::KK16:

şifam çok tebrikler canım, Allahım inşallah hayırlısıyla tamamına erdirir. Sağlıklı sıhhatli bebişlerimiz olur :)
çok teşekkürler tatlım amin diyorum o güzel duana aynı dilekler, dualar senin içinde nasip olsun inşallah en kısa zamanda tüm dostlarımızın başına :KK49::emir_bebek::nazar::KK16: uğra ara-sıra irtibatı koparmayalım :KK19::KK19:

arkadaşlar 8+5 haftalık bebegimi kaymettim hatta bebeklerimizi.arefe günü hem ikizlere hamile oldugumu ve kalp atışlarının duyulmadıgını ögrendim.malesef buraya kadarmış elimizden bişey gelmiyor.ve dünde tek yumurta ikizleri oldugunu ögrendim.şimdi düşmesini bekliycem bi hafta düşmezse kürtaj olacakmışım
ahh tatlım benim ben çok ama çok üzüldüm yaaa :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: seni tahmin bile edemiyorum :KK14::KK14::KK14: Yüce Rabbimin var bir bildiği inşallah tedaviye bile gerek kalmadan en kısa zamanda ruhen bedenen toparlandığın ilk anda bebeğin müjdesi tekrar nasip olsun ve vaktinde-sağlıklıca kucağına almak nasip olsun inşallah çok dua edeceğim :KK31::KK19::KK5:

kızlar ben geldim arada kaçamak giriyorum kimsecikler yok eşim kızıyor nete girince ama sizinle sohbeti özledim nerdesiniz kızlarrrrrr:KK31:
hoş geldin encanımmm :KK3::KK19: evet yaa kk sız yapamıyoruz En Büyük KK kaçamaklar iyidir yasaklar çiğnenmek içindir :KK53::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16: bende özledim toplaşıp o güzel sohbetlerimize devam etsek inşallah :KK19:

Aysuncuğummmm :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: tatlım inanki çok üzüldüm yaaaa :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: çok geçmiş olsun Yüce Rabbim çabucak toparlanma yeni tedavi için yepyeni heyecan kocaman umut nasip etsin veeee Yüce Rabbim 2. tedavinde test gününde müjdeni nasip etsin inşallah tatlım benimm ben senin için hep dua ediyorum edeceğim de :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK16: yeterki sağlığımız huzurumuz başta nasip olsun veeee bebişlerimizin müjdeleri sıralansınn çok duam var çok tatlım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

şifacım canım çok teşekkür ederim..
zorlu bi süreçti bizim için ama atlatıcam inşallah..
güzel dileklerin için duaların için ne kadar teşekkür etsem azdır canım...:KK19:

sende hamişsin sanırım değil mi bebişini kucağına sağlıkla alasın canımm.:emir_bebek:.
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
darısı en yakın zamanda bizlere inşallah..

Son düzenleme:
şifacım canım çok teşekkür ederim..
zorlu bi süreçti bizim için ama atlatıcam inşallah..
güzel dileklerin için duaların için ne kadar teşekkür etsem azdır canım...:KK19:

sende hamişsin sanırım değil mi bebişini kucağına sağlıkla alasın canımm.:emir_bebek:.
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
darısı en yakın zamanda bizlere inşallah..
evet seni en iyi bizler anlarız :KK19: hiç kolay değil keşke hiç birimiz özlem çekmesek keşke tedavisiz nasip olsa ama napalım bizlerinde alınyazısı buymuş herşeye bebeişlerimiz için katlanıyoruz Rabbim dayanma sabrı-gücü versin inşallah evet tatlım Rabbime sonsuz şükürler olsun ki hamileyim bende 2. tüp tedavimde nasip oldu :KK49::nazar: dilerim senin ve bekleyen tüm arkadaşlarımızın son tedavileri olsun hepinizin müjdeleri olsun inşallah :KK49::nazar::emir_bebek::KK19::KK19::KK19::KK19: ama 2. tedavinde mümkün olduğunca sitresten uzak ol ve hatta ilk tedavinmiş gibi heyecanın umudun olsun hatta bu tedavini ilk tedavi gibi hisset sakın ilk tedavini hatırlayıp-kıyaslama hatta merkezden memnun kalmadın sanırım inşallah çok memnun kalacağın dr. merkez bulursun sitressiz olmaya bak :KK34::KK16:

arkadaşlar dün bebeklerime veda ettim kürtaj oldum aldılar bebeklerimi.sanki bi boşluktayım ama rabbim inşallah bidada tattırır anne olma duygusunu:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

arkadaşlar dün bebeklerime veda ettim kürtaj oldum aldılar bebeklerimi.sanki bi boşluktayım ama rabbim inşallah bidada tattırır anne olma duygusunu:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
canımmmmm benim çok üzgünüm çokkk geçmiş olsun tatlım Yüce Rabbim atlatma gücü versin bu yaşadığın zorlu acıları unutturacak sağlıklıca ve kucağına alabileceğin evladının müjdesini tez zamanda nasip etsin inşallah hep aklımda ve duamda olacaksın tatlım bol sabır diliyorumm :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım benim öncelikle geçmiş olsun inan çok üzüldüm rabbim inşallah en kısa zamanda tekrar tattırsın annelik duygusunu rabbim birdaha böyle acı yaşatmasın seni çok iyi anlıyorum bende ilk bebeğimi kaybettim şimdi rabbim tekrar nasip etti ama genede çok korkuyorum inşallah rabbim salıkla kucaklarımızı doldursun inşallah enkısa zamanda güzel haberlerini alırız rabbim yar ve yardımcımız olsun

arkadaslar merhaba bende ikinci tup denememe basladim ilk tedavimde guzel sonuc almistim hamileydim ama rahimde sorun oldugu icin 3 aylik bebegimi kaybettim simdi tekrar ciktik yola insallah bu kez saglikla kucagimiza aliriz bebegimizi. ilk sayfaya baktimda kayseri acibademe giden bir kac arkadas var bende orda tedavi goruyorum rabbim hepinizin yuzunu guldursun

arkadasim cok gecmis olsun cok cok zor biliyorum bende 3 aylik bebegimi dusurdum dustugu ana kadar kalbi atiyordu ama malesef olmayinca olmuyor rabbim sabir versin en kisa zamanda toparlanirsin insallah yine tadacaksin anne olma duygusunu canim benim insallah

merhaba şifaa bayadır giremiyodum ,ilk tedavi olmayınca alt üst olmuştum,daha yeni yeni toparlıyorum
,bayramdan sonra dayımın oğlu vafat etti trafik kazasında ,19 yaşındaydı daha..
yengem dayım perişan oldular ,büyütüp gencecik yaşında toprağa vermek ..
dayımın çaresizliği gözümün önünden gitmiyo..
Rabbim hepimizin evlatlarını uzun ömürlü versin inşallah ,hiç gebe kalmadım,olmayan evlatlarıma duyduğum özlemi düşünüyorum ,bir de onla yaşayıp kaybetmek nası kötüdür kim bilir..
biz perişan olduk anne baba ne hale geliyo
yengem sürekli içime kor düştü dedi durdu,oğlundan başkasının söndüremeyeceği bi kor..
nmelis seni de okuyunca çok üzüldüm,sabırlar diliyorum sana da ..
ama senin yavrularına ruh verilmiştir,yani senin cennette iki evladın var ve sana şefaatçi olacaklar inşallah
böyle bebekler annaleri cennete girmeden girmezler cennet kapısında beklerlermiş ,Yani rabbim bu şefaati herkese nasip etmezmiş
senin evlatların günahsız ebedi aleme göçtüler seni bekliyolar,cennette de size eğlence olacaklar
Rabbim tekrar anne olmayı nasib etsin melis sana ,ben de tadayım bu duyguyu inşallah tedaviye az kaldı
şifacım Rabbim uzun ömürler versin bebeğine..

canım benimm ne yaptım ki dualarımız kabul oluyor bir bir eksiliyoruz şükürler olsun darısı mnkprmk , inci , gülsu ,elca , giz1978 , tuanamasal , zerrin06 , HEOZ ve aklıma gelmeyen tüm isteyen herkese nasip olsun inşallah sıkıntısızca tez zamanda inşallah

aminnn olacak inşallah ben çok umutluyumm son tedavisi olacak incimin :KK49::nazar::emir_bebek::KK52::KK52::KK52::nazar::KK54:

ŞİFAAAM ALDIM HABERİNİ ÇOK SEVİNDİİİMMM:)))canım benim allah bizede nasip eder inşallah,bende yarın tedaviye başlayacağım sonunda çok dua edin inşallah hepimizin güzel sonuçlanır öpüorum hepinizi...allahım bebişini kucağına sağlıklıca almayı nasip etsin inşallah,senin ve tüm hamişlerimizin..

Merhaba arkadaslar bence 3 denemeyi aralik ayinda yaptirmayi dusunuyorum.. daha once kendiliginden 1 hamileligim var ama dustu ve arkasindan da 2 negatif tup... Insallah Allah isteyen herkese anne olmayi nasip eder...

arkadasim cok gecmis olsun cok cok zor biliyorum bende 3 aylik bebegimi dusurdum dustugu ana kadar kalbi atiyordu ama malesef olmayinca olmuyor rabbim sabir versin en kisa zamanda toparlanirsin insallah yine tadacaksin anne olma duygusunu canim benim insallah

çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.inşallah bekliyorum artık ama daha tedaviye hazır degilim uzun bi zaman geçmeli diyorum.sonrasında inşallah mutlu oluruz yine.

merhaba şifaa bayadır giremiyodum ,ilk tedavi olmayınca alt üst olmuştum,daha yeni yeni toparlıyorum
,bayramdan sonra dayımın oğlu vafat etti trafik kazasında ,19 yaşındaydı daha..
yengem dayım perişan oldular ,büyütüp gencecik yaşında toprağa vermek ..
dayımın çaresizliği gözümün önünden gitmiyo..
Rabbim hepimizin evlatlarını uzun ömürlü versin inşallah ,hiç gebe kalmadım,olmayan evlatlarıma duyduğum özlemi düşünüyorum ,bir de onla yaşayıp kaybetmek nası kötüdür kim bilir..
biz perişan olduk anne baba ne hale geliyo
yengem sürekli içime kor düştü dedi durdu,oğlundan başkasının söndüremeyeceği bi kor..
nmelis seni de okuyunca çok üzüldüm,sabırlar diliyorum sana da ..
ama senin yavrularına ruh verilmiştir,yani senin cennette iki evladın var ve sana şefaatçi olacaklar inşallah
böyle bebekler annaleri cennete girmeden girmezler cennet kapısında beklerlermiş ,Yani rabbim bu şefaati herkese nasip etmezmiş
senin evlatların günahsız ebedi aleme göçtüler seni bekliyolar,cennette de size eğlence olacaklar
Rabbim tekrar anne olmayı nasib etsin melis sana ,ben de tadayım bu duyguyu inşallah tedaviye az kaldı
şifacım Rabbim uzun ömürler versin bebeğine..

canım benim başınız sag olsun çok üzüldüm.ne diyeyim bilmiyorum ama büyütüp kaybetmek daha zor gibi geliyor.inşallah rabbim kucagını kucaklarımızı boş bırakmaz inşallah en kısa zamanda kendiliğinden olurlar.inşalla şefaatçi olurlar o kadar güzel yazmışınki içim rahatladı sanki.çok saol canım ya.sen ne zamn başlıycan tedaviye yine aynı yerdemi?

X