2. Tüp Bebek Tedaviyi Yaptıracak Olanlar , Acaba Kaç Kişiyiz ?

canım benim başınız sag olsun çok üzüldüm.ne diyeyim bilmiyorum ama büyütüp kaybetmek daha zor gibi geliyor.inşallah rabbim kucagını kucaklarımızı boş bırakmaz inşallah en kısa zamanda kendiliğinden olurlar.inşalla şefaatçi olurlar o kadar güzel yazmışınki içim rahatladı sanki.çok saol canım ya.sen ne zamn başlıycan tedaviye yine aynı yerdemi?

evet canim ayni yerde kismetse pazartesi basliycam hayirlisi bakalim
sen nasilsin neler yaptin

ben bekliycem daha canım yaa şimdi başlasam kan cıvıltıcı iğneyi 9 ay kullanmam gerekiyormuş. bu yüzden gözüm çok korktu iki tedavimde üst üste oldugu için çok zorlandım bünyem alt üst oldu sanki bu yüzden beklemek istiyorum hayırlısı olsun bakalım inşallah senden bu defa güzzelll haberi alırız inşallah.banada yazz özel mesajdan ben kulübe çok giremiyorum artık..arada bakıyorum sadece.

ben bekliycem daha canım yaa şimdi başlasam kan cıvıltıcı iğneyi 9 ay kullanmam gerekiyormuş. bu yüzden gözüm çok korktu iki tedavimde üst üste oldugu için çok zorlandım bünyem alt üst oldu sanki bu yüzden beklemek istiyorum hayırlısı olsun bakalım inşallah senden bu defa güzzelll haberi alırız inşallah.banada yazz özel mesajdan ben kulübe çok giremiyorum artık..arada bakıyorum sadece.

hayırlısı olsun canım senin için de biraz dinlen,kendini iyi hissettiğin zaman başlarsın,
ben çok korkuyorum melis ya bu sefer ilkl
i kadar mutlu değilim
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın
sana da bana da isteyen herkese hayırlı evlatlar nasib etsin
görüşelim
sen de arada gelişmeleri yaz bana özelden ya da hotmailden
görüşmek isterim seninle:KK66:)

slm kızlarr cok sukur raporu alabıldık ve ıgnelerım 3.cu gunu 1 denemde kımıyasal gebelık 2.cı denemede dondurulmuş tek embrıyon negatıf hayırlısıyle bu sefer tutar ınş. zeynepkamılde tedavı goruyorum 37 yasındayım .bugun acayıp grıp oldum ılac alsammı almasammııı?

Yarın opum var,lütfen benden dualarınızı esirgemeyin..
Canım çok teşekkürler..
Dün opum vardı..
Bugün hastaneden aradılar..
12 yumurtam toplanmış..
8'i işleme alınmış..
Şu ana kadar 5'i de döllenmiş..
Allahım inşallah 5'i de güzelce bölünüp kaliteli embriyolar olacaklar..
Bugün adet söktürücü ve dünden beri antibiyotiğe başladım...
Adetin 2.günü doktora gideceğim..
Güzel 5 embriyom o zamana kadar 1.kaliteli embriyo olur ve dondurulup,transfer edilince de hamile kalırım inşallah...
canım o zaman HAMİLE kalma oranın minimum %10-15 artıyormuş...
Anne adet olup,hormonlardan arınınca rahmi daha iyi tutuyormuş embriyoları...
bebekte dondurulup çözülünce rahme daha iyi sıkı sıkıya tutunuyormuş..
İstatistikler de böyle diyor..
Benim bahçecide 4 arkadaşım 3'ü ikiz 2.denemelerinde dondurulmuşlarla bebek sahibi oldular...
DARISI BAŞIMA İNŞALLAH...:KK49::KK49:
kanbarcığım sanırım negatifle sonuçlanmış tedavin :KK5::KK5::KK5: çok üzgünüm dilerim tez zamanda ssıkıntısızca müjdene kavuşursun :KK49::KK19::KK16:

arkadaslar merhaba bende ikinci tup denememe basladim ilk tedavimde guzel sonuc almistim hamileydim ama rahimde sorun oldugu icin 3 aylik bebegimi kaybettim simdi tekrar ciktik yola insallah bu kez saglikla kucagimiza aliriz bebegimizi. ilk sayfaya baktimda kayseri acibademe giden bir kac arkadas var bende orda tedavi goruyorum rabbim hepinizin yuzunu guldursun
merkezdaşım hoş geldin tatlım ama ben hamilelik takvimi gördüm inşallah hamilesindir :KK9::KK49::nazar: tebrik etmek istedim bu arada tanıştığıma memnun oldum sıkıntısız gebelik yaşamanı dilerim :KK16:

merhaba şifaa bayadır giremiyodum ,ilk tedavi olmayınca alt üst olmuştum,daha yeni yeni toparlıyorum
,bayramdan sonra dayımın oğlu vafat etti trafik kazasında ,19 yaşındaydı daha..
yengem dayım perişan oldular ,büyütüp gencecik yaşında toprağa vermek ..
dayımın çaresizliği gözümün önünden gitmiyo..
Rabbim hepimizin evlatlarını uzun ömürlü versin inşallah ,hiç gebe kalmadım,olmayan evlatlarıma duyduğum özlemi düşünüyorum ,bir de onla yaşayıp kaybetmek nası kötüdür kim bilir..
biz perişan olduk anne baba ne hale geliyo
yengem sürekli içime kor düştü dedi durdu,oğlundan başkasının söndüremeyeceği bi kor..
nmelis seni de okuyunca çok üzüldüm,sabırlar diliyorum sana da ..
ama senin yavrularına ruh verilmiştir,yani senin cennette iki evladın var ve sana şefaatçi olacaklar inşallah
böyle bebekler annaleri cennete girmeden girmezler cennet kapısında beklerlermiş ,Yani rabbim bu şefaati herkese nasip etmezmiş
senin evlatların günahsız ebedi aleme göçtüler seni bekliyolar,cennette de size eğlence olacaklar
Rabbim tekrar anne olmayı nasib etsin melis sana ,ben de tadayım bu duyguyu inşallah tedaviye az kaldı
şifacım Rabbim uzun ömürler versin bebeğine..
seminaycığım hoş geldin tatlım :KK5: ayy başınız sağolsun dayıcığına yengeciğine siz sevdiklerine bol bol sabırlar diliyorum :KK43::KK43::KK43::KK43: çok iyi bilirim yakın kaybını :KK43::KK43::KK43: malesef 2 ay oldu bende babacığımı kaybettim çok zor bir dönem geçirmekteyim :KK14::KK14::KK14::KK14: o güzel duana amin diyorum ALLAH razı olsun tatlım dilerim en kısa zamanda müjdeni almak nasip olsun :KK49::KK19:

topiği kapatmışım kimse girmemiş benden sonra msjı sileyim dedim silinmedi
mesaj silmek içeriği boşaltmak yasak canım :KK3: neden silmek istedin ki :nazar::26: ben 2 ay kadardır yoktum nette :KK5::KK5::KK5: ancak şimdi gördüm tatlım :KK14: gel bekliyorum :KK42::KK16::KK16::KK16:

ŞİFAAAM ALDIM HABERİNİ ÇOK SEVİNDİİİMMM:)))canım benim allah bizede nasip eder inşallah,bende yarın tedaviye başlayacağım sonunda çok dua edin inşallah hepimizin güzel sonuçlanır öpüorum hepinizi...allahım bebişini kucağına sağlıklıca almayı nasip etsin inşallah,senin ve tüm hamişlerimizin..
tuanam hoş geldin tatlım çok teşekkür ederim veeee mesajını okurken hamilelik takvimin var maşallah hamilesindir inşallah tebrikler kocaman lütfen detayları yaz sıkıntısız gebelik yaşatsın Rabbim inşallah canım tüm hepimiz sağlıklıca ve vaktinde kucaklarımıza alalım evlatlarımızı öpüldün :KK16:

Merhaba arkadaslar bence 3 denemeyi aralik ayinda yaptirmayi dusunuyorum.. daha once kendiliginden 1 hamileligim var ama dustu ve arkasindan da 2 negatif tup... Insallah Allah isteyen herkese anne olmayi nasip eder...
merhaba canım hoş geldin :KK3: çok geçmiş olsun inşallah 3. tedavin son olacak test günün müjdeli olsun inşallah canım benim dualarımdasın bundan böyle :KK19::KK16:

Şifaaaaa ve encannnn nerelerdesiniz kızlar? Çok merak ediyorum sizi :26:
ahhh incimm :KK14::KK14::KK14: babacığım vefat etti :KK14::KK14::KK14::KK14: Rabbim sizlere sevdiklerinize acı-keder yaşatmasın inşallah sağlıklı-keyifli ömür dilesin inşallah :KK43::KK43::KK43: encan da netini kapattırmıştı bu yüzden gelemiyor :KK34: sen nasılsın görüşmeyeli :KK16::KK16:

nasıl sonuçlandı canım tedavin :26:

30 yaş 2. deneme konya euro fertil...olmaması için sebep yok ama olmuyor :)
canımm Yüce Rabbim ol desin inşallah hemde hiç ummadığın bir anda bebeğin sana ceeee desin annesi hep duamda olacaksın :KK49::KK16::KK16:

hayırlısı olsun canım senin için de biraz dinlen,kendini iyi hissettiğin zaman başlarsın,
ben çok korkuyorum melis ya bu sefer ilkl
i kadar mutlu değilim
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın
sana da bana da isteyen herkese hayırlı evlatlar nasib etsin
görüşelim
sen de arada gelişmeleri yaz bana özelden ya da hotmailden
görüşmek isterim seninle:KK66:)
gelişmeleri bende bekliyorum :26::KK3:

slm kızlarr cok sukur raporu alabıldık ve ıgnelerım 3.cu gunu 1 denemde kımıyasal gebelık 2.cı denemede dondurulmuş tek embrıyon negatıf hayırlısıyle bu sefer tutar ınş. zeynepkamılde tedavı goruyorum 37 yasındayım .bugun acayıp grıp oldum ılac alsammı almasammııı?
hadi gözün aydın İlaydacığım raporu kapmışsın :KK9: bismillah deyip başlamışsın bence grip olduğunu dr a bildir onun kontrolünde al ilça v.s. kafana göre bişi alma geçmiş olsun inşallah çabuk atlatırsın gribini :KK34: test günün müjdeli olsun inşallahhh çok dua edicem gelişmeleri haberdar et tatlım öpüldün :KK16:

Sifam başın sağolsun, Allah sabırlar versin :KK14: Mekanı cennet olsun inşaallah... Bu durumda söylenecek pek bir şey olmuyor, ölüm acısı hiçbir şeye benzemiyor :KK5: Allah yardımcın olsun...

Sifam başın sağolsun, Allah sabırlar versin :KK14: Mekanı cennet olsun inşaallah... Bu durumda söylenecek pek bir şey olmuyor, ölüm acısı hiçbir şeye benzemiyor :KK5: Allah yardımcın olsun...
amin incimm canım benim ALLAH razı olsun ben ne kadar yazsamda kabullenemiyorum ki halaaa :KK25::KK14::KK14::KK14: amin canım çok sağol sizlerin sevdiklerinizin hep sağlıklı keyifli haberleri olsun inşallah :KK31::KK54:

İnsan hiçbir zaman kabullenemiyor ki sadece zaman geçtikçe yokluğuna alışmaya başlıyor ama o acı hiç geçmiyor hiç...
Hamileliğin nasıl gidiyor? Doğum ne zaman nasipse?

İnsan hiçbir zaman kabullenemiyor ki sadece zaman geçtikçe yokluğuna alışmaya başlıyor ama o acı hiç geçmiyor hiç...
Hamileliğin nasıl gidiyor? Doğum ne zaman nasipse?
aynen canım kabullenilmiyor :KK14::KK14::KK14: acım taaaa içimde ki hiç çıkmayacak :KK14::KK14::KK14: hamilelik zor dönemden geçtiğimden iştahsızlık başrolde vee bulantı-kusma halaaa devam :KK37::KK37::KK37: üzülüyorum bu duruma ama elimde değil ki afedersin yediğim midede kalmıyor hemen anında çıkarıyorum bebeğimi besleyemiyorum :KK25::KK25::KK25: ama kontrollerde dr gayet iyi gelişimi haftasına göre ilerliyor diyor ama içim rahat değil ne bileyim yiyemiyorum ki :KK43::KK43::KK43: sen nasılsın tatlım az önce yazdım mı hatırlayamadım bile kusuruma bakma görüşmeyeli neler yaşadın yaramaz bir durum yoktur inşallah :KK16:

aynen canım kabullenilmiyor :KK14::KK14::KK14: acım taaaa içimde ki hiç çıkmayacak :KK14::KK14::KK14: hamilelik zor dönemden geçtiğimden iştahsızlık başrolde vee bulantı-kusma halaaa devam :KK37::KK37::KK37: üzülüyorum bu duruma ama elimde değil ki afedersin yediğim midede kalmıyor hemen anında çıkarıyorum bebeğimi besleyemiyorum :KK25::KK25::KK25: ama kontrollerde dr gayet iyi gelişimi haftasına göre ilerliyor diyor ama içim rahat değil ne bileyim yiyemiyorum ki :KK43::KK43::KK43: sen nasılsın tatlım az önce yazdım mı hatırlayamadım bile kusuruma bakma görüşmeyeli neler yaşadın yaramaz bir durum yoktur inşallah :KK16:

Doktor iyi diyorsa üzülme canım. Demek ki herşey yolunda :KK16:
Ben iyiyim şükür. Çarşamba günü rahim ağzından ufak bir operasyon geçirdim, şimdi dinleniyorum :KK31:

Doktor iyi diyorsa üzülme canım. Demek ki herşey yolunda :KK16:
Ben iyiyim şükür. Çarşamba günü rahim ağzından ufak bir operasyon geçirdim, şimdi dinleniyorum :KK31:
inşallah hep iyi sağlıklı olsun cici kızım bu arada kızım olacak inci teyzesi tabi % 100 göstermesede dr kıza hazırlanın diyor her kontrolde göstermiyor iyi mi inatlaştı bebiş :KK23: aaa çok geçmiş olsun incim canım benim operasyon gayet başarılı sonuçlanmıştır inşallah :21::nazar: sıradaki tedavi için öncesi işlemler sanırım gerek duyuldu hep duamdasın hep canım arkadaşım :KK16::KK16::KK16:

inşallah hep iyi sağlıklı olsun cici kızım bu arada kızım olacak inci teyzesi tabi % 100 göstermesede dr kıza hazırlanın diyor her kontrolde göstermiyor iyi mi inatlaştı bebiş :KK23: aaa çok geçmiş olsun incim canım benim operasyon gayet başarılı sonuçlanmıştır inşallah :21::nazar: sıradaki tedavi için öncesi işlemler sanırım gerek duyuldu hep duamdasın hep canım arkadaşım :KK16::KK16::KK16:

Hadi bakalım sağlıkla gelsin prenses :KK16:
Rahim ağzımda tehlikeli lezyonlar saptandı canım onun için ameliyat oldum. Şimdi bir süre kontrol altında tutulacağım. Allah razı olsun kuzum. Rabbim beterinden saklasın.

Hadi bakalım sağlıkla gelsin prenses :KK16:
Rahim ağzımda tehlikeli lezyonlar saptandı canım onun için ameliyat oldum. Şimdi bir süre kontrol altında tutulacağım. Allah razı olsun kuzum. Rabbim beterinden saklasın.
anladım tatlım tekrar çok geçmiş olsun kontrollerin gayet olumlu sonuçlanır ve bebeğinle arandaki engel kalkmış olur sonrada gelsin müjden inşallah :KK49::KK19::KK16::KK16::KK16:

yenıden mrhb bugun kontrole gıttım 7 gunum ve yumurtalarım 9.5 cm olustu ılaclarım da bugun bıtıyor acılen gonal f lazım bana:KK43:(

yenıden mrhb bugun kontrole gıttım 7 gunum ve yumurtalarım 9.5 cm olustu ılaclarım da bugun bıtıyor acılen gonal f lazım bana:KK43:(
İlaydacığım nerdeyse yarıladın tedaviyi of ya keşke elimde bol bol gonalf olsa :KK5: inşallah temin edersin sıkıntısızca gelişmeleri haberdar et tatlım öpüldün :KK16:

Şifacım Encan'dan haberin var mı? Nasıl iyi mi?
canım en son bildiğim kadarıyla evde net kapattırmışlardı bu yüzden gelemiyordu :KK31: yine bilgi alırsam iletirim sizlere :KK19::KK16:

İlaydacığım nerdeyse yarıladın tedaviyi of ya keşke elimde bol bol gonalf olsa :KK5: inşallah temin edersin sıkıntısızca gelişmeleri haberdar et tatlım öpüldün :KK16:

canım en son bildiğim kadarıyla evde net kapattırmışlardı bu yüzden gelemiyordu :KK31: yine bilgi alırsam iletirim sizlere :KK19::KK16:

slm bu uzun protokol kac gun suruyor haberınız varmı acaba

X