1 ŞUBAT- 1 NİSAN ARASI 8 HAFTALIK KİLO VERME YARIŞMASI

Merhabaa ben de sizlere katılmak istiyorumm
Kasımdan beri diyetteyim ve 98 den 89 a düştümm. Bu aralar saldım gibii böyle birşeye ihtiyacım var sanırım :)
Şu anki kilom 89 ama pazartesiye kadar daha da vermiş olurum . Hedefimm 78 kilo olmakk Herkese kolay gelsin :)

yesa yesa canim simdi ben.de durum.karisk biz 15 tatile girince esimin ailesinin yaninageldik birazda obur bi aile :-)

Cuma 77.5
Pazartesi 78.6
Bugun 78.9

Her gecen.gun + oluyorum tam olarak insallah 8 subatta baslayabilirim cunku evime o zaman gecicem ama ben burada olmak istiyorum sen ce nasil yapalim?

yesa yesa canim simdi ben.de durum.karisk biz 15 tatile girince esimin ailesinin yaninageldik birazda obur bi aile :-)

Cuma 77.5
Pazartesi 78.6
Bugun 78.9

Her gecen.gun + oluyorum tam olarak insallah 8 subatta baslayabilirim cunku evime o zaman gecicem ama ben burada olmak istiyorum sen ce nasil yapalim?

canım senin yerin baki, istediğin zaman gel katıl aramıza hiiiiiiiiiiiç sıkıntı değil

ama kayınvalidengilde de çok yeme haaa :)

bende geliyorum o halde yer açın bakim bana
başlangıç 70.9
boy 160
hedef 8 haftanın sonunda 64 olabilmek

Merhabaa ben de sizlere katılmak istiyorumm
Kasımdan beri diyetteyim ve 98 den 89 a düştümm. Bu aralar saldım gibii böyle birşeye ihtiyacım var sanırım :)
Şu anki kilom 89 ama pazartesiye kadar daha da vermiş olurum . Hedefimm 78 kilo olmakk Herkese kolay gelsin :)

hoşgeldiniz kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK68::KK68:

SON 5 GÜNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

YOK MU ARTTIRANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

ayhhh tam istediğim bişi bu :) nisanın sonuna kadar iddalaştım biriyle. ama iradem yok maalesef :KK43: kilo:73.6 hedef 63 ama 8 haftada verebilir miyim bilemicem :KK43:

X