Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Bende sasrdm cunku kalori sayimi ile kontrol ediyordum bu hafta hic kalori asimi yapmadm kilo alma ihtimali olmamasi lazmdi ama bu hafta menulerim tuzluydu pastirma,sucuk gibi tuz orani yuksek olan besinler den hep tukettimcanm kesin o tuzlar odem yapti :KK43: Y YesilinBuyusu senin de haberin olsun canm baska takima gidiyoruz bir kac kez daha yazdim ama gormedin galiba bak gene yaziyorum ona gore pesimizden gel :KK66:
Tamam canım işte belli oldu ödemin o yediklerin fena ödem yapıyor hep yediğim hafta fazla çıktım bu hafta dikkat et canım kilona dönersin :KK66: Y YesilinBuyusu nün haberi yok sanırım canım arkamızdan gel sensiz olmaz:KK74:

***1. TAKIM 576. ETAP***

chihiro79 (59/58/1/%0.58) 574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü
Sevilay80 (74.3/75/+0.7/%-0.31)574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü. İzne ayrılmak istiyor
merkerdemus (64.1//%) bildirimsiz izne ayrılmak istiyor
Saglikliyasamgunlugumm(61.2/62.5/+1.3/%-0.70)574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü
Gunayfur(56.5/54.3/2.2/%1.29)574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü. Mezun olmak istiyor
Fitblack(65.5//%)bildirimsiz izne ayrılmak istiyor
Bluegreeneyes(61.5/61/0.5/%0.27)574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü. izne ayrılmak istiyor

Uzunince(71.4/70/1.4/%0.65)574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü

Punka(61.9/58.5/3.4/%1.83) 574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü.yeni üye takıma geliş tarihi: 18 Mayıs başlangıç kilosu:61.5 hedef:55

1. takım ortalaması %0.401

chihiro79 chihiro79 Selnurr Selnurr U uzunince @punka kızlar izin veya takim değiştirme hakkında kararınızı bildirir misiniz?

@Phoenix_32 anka kaptanim bu şekilde düzenleme yaptim...

Aayyy bende bugun fazla ciktm moralim cok bozuk:KK42: ne oldu anlamadm benim de +2kiloyu buldu bugun:KK61: hemen atalm su artilari canm ya inslh odemdir:KK19: 5.takim spor puanlamasi filan da yapmis baya spor yapanlar var ne guzel orda sporda yaparz hem :KK66: Selnurr Selnurr sen ne yaptn? istersen sende bizle gel ayrilmamis oluruz

Ödemdir canım o hemen bu kadar alamazsın ben dünyayı yedim düşün yani Selnurr Selnurr gelsene bizimle aynı takımda olalım canım
Tamam kızlar ben gelirim sizinle aynı takıma seve seve çok da mutlu olurum şindi izne mi ayrılmam gerekiyor?

***1. TAKIM 576. ETAP***

chihiro79 (59/58/1/%0.58) 574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü
Sevilay80 (74.3/75/+0.7/%-0.31)574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü. İzne ayrılmak istiyor
merkerdemus (64.1//%) bildirimsiz izne ayrılmak istiyor
Saglikliyasamgunlugumm(61.2/62.5/+1.3/%-0.70)574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü
Gunayfur(56.5/54.3/2.2/%1.29)574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü. Mezun olmak istiyor
Fitblack(65.5//%)bildirimsiz izne ayrılmak istiyor
Bluegreeneyes(61.5/61/0.5/%0.27)574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü. izne ayrılmak istiyor

Uzunince(71.4/70/1.4/%0.65)574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü

Punka(61.9/58.5/3.4/%1.83) 574-575 etap birleştirme ve geçen etapta liste dışı kalınması nedeniyle yuzde üçe bölündü.yeni üye takıma geliş tarihi: 18 Mayıs başlangıç kilosu:61.5 hedef:55

1. takım ortalaması %0.401

chihiro79 chihiro79 Selnurr Selnurr U uzunince @punka kızlar izin veya takim değiştirme hakkında kararınızı bildirir misiniz?

@Phoenix_32 anka kaptanim bu şekilde düzenleme yaptim...

Ben daha sonra burdan magickk magickk ve blonde ambition blonde ambition ile başka takıma geçmek istiyorum onlar izinde bende izne ayrılsam onlarla birlikte geçsem oluyor değil mi o şekilde canım? Oluyorsa izne ayrılayım.

Ben daha sonra burdan magickk magickk ve blonde ambition blonde ambition ile başka takıma geçmek istiyorum onlar izinde bende izne ayrılsam onlarla birlikte geçsem oluyor değil mi o şekilde canım? Oluyorsa izne ayrılayım.
Şimdi 576. Etaptayız. Bu etap izine ayrılırsan 579. Etapta yani 3 hafta sonra ayrıldığın kilonun üzerinde olmazsan istediğin takımda listeye girebilirsin. O zamana kadar da hem sen hem başvurduğun takım için deneme süresi gibi geçer.

Şimdi 576. Etaptayız. Bu etap izine ayrılırsan 579. Etapta yani 3 hafta sonra ayrıldığın kilonun üzerinde olmazsan istediğin takımda listeye girebilirsin. O zamana kadar da hem sen hem başvurduğun takım için deneme süresi gibi geçer.

Anladım canım sağol öyle yapalım o zaman izne ayrılayım 5. takıma bsşvurayım arkadaşlarımda orda zaten 3. hafta listeye girerim inşallah:)

bence cok iyi olur canm :KK36: bana uyar
Y YesilinBuyusu nerelerdesin canm :KK37: sen de yardm et hep beraber takimimiz kapanmasn olur mu:KK33: girebiliyormusun buralara yyesil ??

Bende sasrdm cunku kalori sayimi ile kontrol ediyordum bu hafta hic kalori asimi yapmadm kilo alma ihtimali olmamasi lazmdi ama bu hafta menulerim tuzluydu pastirma,sucuk gibi tuz orani yuksek olan besinler den hep tukettimcanm kesin o tuzlar odem yapti :KK43: Y YesilinBuyusu senin de haberin olsun canm baska takima gidiyoruz bir kac kez daha yazdim ama gormedin galiba bak gene yaziyorum ona gore pesimizden gel :KK66:

Canım şimdi girebildim inan yapacak durumum olsa en başından el atardım zaten ama hiç mümkün değil şu şartlarda 5. Takıma mı geçtiniz ben ara ara girer sizi takip edrim ama gruba girmeyeyim ordakiler tanımıyor ne alaka diyet yok spor yok izinlisin niye burdüsın derler hklı olarak yani direk gruba girmesem de ara ara girer size bakarım canım benim. Çok seviyorum sizleri :KK200::KK19:

Tamam canım işte belli oldu ödemin o yediklerin fena ödem yapıyor hep yediğim hafta fazla çıktım bu hafta dikkat et canım kilona dönersin :KK66: Y YesilinBuyusu nün haberi yok sanırım canım arkamızdan gel sensiz olmaz:KK74:

Kuzumm diyete devam etsem zaten asla bırakmazdım sizi ama başka bi grupta izinliyken varolmak saçma olur. Ben ara ara girer size bakarım. Devam etmenize sevindim aslında ama yazın gerçekten zor oluyor bu diyet işleri inşallah tamamlarsınz zater benimki malum kışa kaldı artık. Çok öpüldünüz canım :KK200::KK19:

Canım şimdi girebildim inan yapacak durumum olsa en başından el atardım zaten ama hiç mümkün değil şu şartlarda 5. Takıma mı geçtiniz ben ara ara girer sizi takip edrim ama gruba girmeyeyim ordakiler tanımıyor ne alaka diyet yok spor yok izinlisin niye burdüsın derler hklı olarak yani direk gruba girmesem de ara ara girer size bakarım canım benim. Çok seviyorum sizleri :KK200::KK19:

Kuzumm diyete devam etsem zaten asla bırakmazdım sizi ama başka bi grupta izinliyken varolmak saçma olur. Ben ara ara girer size bakarım. Devam etmenize sevindim aslında ama yazın gerçekten zor oluyor bu diyet işleri inşallah tamamlarsınz zater benimki malum kışa kaldı artık. Çok öpüldünüz canım :KK200::KK19:
Haklisin canım hamilesin sonuçta arada gelirsin artık özletme kendini allaha emanet ol görüşürüz yine tatlım :KK5:

Evt canm ben de iatemiyordum zaten daha once ufak takip islerini bile istemedim biliyorsun bana zor ve stres yukleyici bir is olarak geliyor zaten ugrastgm cok fazla sey var onun icin bir kac kisi de ugrassak zaten ben altindan kalkamam hic istemezdm yani cok iyi oldu hep liste sorunu yasaniyordu grupda acayip bildirimler azalmisti cogumuzda izindeydik zaten bence olmasi gereken buydu canm :KK66: yeni yefimiz tam istedgm gibi inslh orda hedefe variriz artk yerimizi biliyorsun canm sana haber etmeden kaybolurmuyuz hic :KK66: yerimizi bildirdik ugrar bakinirsin bize canm kisinda duruma gore belki gene biyerlerde bir araya geliriz :KK200: bizi merak ettikce yeni takima ugrarsn :KK19: inslh en kisa surede izin kilomuza donup listeyede gireriz:KK15: ozledikce ugra kenidine iyi bak:cry:

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır devam eden yönetim kadrosu problemi ve sonunda kaptanınızın işleri nedeniyle ayrılmak durumunda kalmış olması nedeni ile takımınızda yönetim boşluğu oluşmuştur.
Yeni bir kaptan adayı da bulunamadığından takımınız kapatılmıştır.

1. Takımın mevcut ve izindeki üyeleri kilo verme mücadelesine devam etme kararı aldığında Yarışma Katılım başlığımızdaki güncel üye talep mesajını inceleyerek diledikleri takıma geçebilirler. Bu konuda beni haberdar etmeyi lütfen unutmayın.

Önemli olan sizlerin bireysel olarak kilo verme mücadelenizden vazgeçmemesi.
Biz her zaman buradayız. Bunu unutmayın.

Görüşmek dileğiyle, sağlıcakla kalın.

X