1 yıldır görüşmediğim arkadaşımın neden mesaj attı ?

uyumluu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2023
72
29
Yakın kız arkadaşımla önceden çok samimiydik. Ben evleneli 1 yıl oldu , düğünüme de gelmedi , 1 yıldır görüşmüyoruz . Bugün bana nasılsın iyimisin nasıl gidiyor öyle yazdım dedi . Aynı ildeyiz , görüşmüyoruz buluşmuyoruz normalde neden bana yazdı ?

Ya canı sıkılmış laf olsun diye yazmıştır.
Ya da bir işi düşecek,bir şey isteyecek yol yapıyor.

Aranizda bi kirginlik cirkinlik olmadiysa mesajina cevap vermende bi sakinca yok. Niyetini konusmanin devaminda gorup ona gore hareket edersin.

Yakın kız arkadaşımla önceden çok samimiydik. Ben evleneli 1 yıl oldu , düğünüme de gelmedi , 1 yıldır görüşmüyoruz . Bugün bana nasılsın iyimisin nasıl gidiyor öyle yazdım dedi . Aynı ildeyiz , görüşmüyoruz buluşmuyoruz normalde neden bana yazdı ?
Rehbere bakmıştır boş bir zamanında aaa x de varmış dur yazayım demiştir.

düğününe gelmeyecek kadar eski samimiyet kalmadıysa sırf merak için yazmıştır. Nasıl biriyle evlendi hayatını merak ediyordur. Bir arkadaşım da bana yazmıştı ben evlendikten sonra, eşimin ne iş yaptığından tut, düğünü nerede yaptık,nerde oturuyorum bir sürü soru..daha sonrasında iletişime hiç geçmedik. Ara sıra yazdım ama gayet mesafeliydi sonra da engelledim her yerden.

Düğüne neden gelmedi?
Bir kırgınlık mi oldu?
Hiç qradi mi sonrasında?

Merak etmiş ve özlemiş olabilir
O ilk adımı atmış, bir dahaki sefere siz de ona yazin.
Konuştukça açılır ve anlaşılır mevzu

Özlemiştir canı sıkılmıştır bir sürü sebep olabilir sizin arkadaşınız sonuçta biz burada varsayım yaparız

Benimde çok sevdiğim bı arkadaşım vardı sonra araya biseyler girdi ne o aradı ne ben.tsbi herhangi bi kavga falan asla olmadı sadece uzaklaştık başka yere taşınınca.bir yıla yakındır konusmuyoduk geçen aradı durup dururken şaşırdım ama hiç hesap falan sormadım oda sormadı.sanki dün konusmusuz gibi kaldığımız yerden devam ettik.belki arkadaşımızda böyle yapmak istedi.

Cevap yazıp kendisine sorun?

X