10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

Merhaba Kızlar En Büyük KK

Bugün diyette 4. günüm ve dayanamadım ve tok karnına tartıldım 2 kılo vermışım :129:

Yuppi :KK16: çok sevindim . Bu moralle hafta sonunu diyeti bozmadan geçiririm ben :KK1:

Çok sevindim canım bakalım 10 gün sonunda nolucak çok merak ediyorum :))

Ben de merak ediyorum canım. 10 gun sonunda 5 kilo versem benım ıcın cok super olur. 65'e düşmüş olurum sonrasında da menüye meyve ekleyerek yavaş yavaş devam ederim diye düşünüyorum. Belkı de aynen devam ederim bakalım:KK9::KK1:

Ben de merak ediyorum canım. 10 gun sonunda 5 kilo versem benım ıcın cok super olur. 65'e düşmüş olurum sonrasında da menüye meyve ekleyerek yavaş yavaş devam ederim diye düşünüyorum. Belkı de aynen devam ederim bakalım:KK9::KK1:

Aynı şekilde bende 65e düşsem yeter. Bende ilk bitter çikolata yemeyi düşünüyorum bir kaç kare vede yumurtasız bir kahvaltı! Bence aynen devam etme çünkü 10günden fazla yapılmamalı denilmiş sağlığını bozabilirsin busefer yavaş yavaş diğer gıdalardanda yemeye başlasak yeter. Ben tatlıyı,yağı azaltmayı ve günde 1-2 dilim ekmek yemeyi düşünüyorum.

Aynı şekilde bende 65e düşsem yeter. Bende ilk bitter çikolata yemeyi düşünüyorum bir kaç kare vede yumurtasız bir kahvaltı! Bence aynen devam etme çünkü 10günden fazla yapılmamalı denilmiş sağlığını bozabilirsin busefer yavaş yavaş diğer gıdalardanda yemeye başlasak yeter. Ben tatlıyı,yağı azaltmayı ve günde 1-2 dilim ekmek yemeyi düşünüyorum.

ah bitter çikolata :125: Konuyu açan arkadaş yeni doğum yapmış olduğu için öyle demiş olabilir diyetisyeni. Ama yine de riske atmayıp senin söylediğin gibi diğer yiyeceklerden de azar azar başlamak lazım. Katılıyorum sana:KK42::KK9:

ah bitter çikolata :125: Konuyu açan arkadaş yeni doğum yapmış olduğu için öyle demiş olabilir diyetisyeni. Ama yine de riske atmayıp senin söylediğin gibi diğer yiyeceklerden de azar azar başlamak lazım. Katılıyorum sana:KK42::KK9:

yaaaaa beni istege getirdiniz bende baslicam galiba hic aclik hisside yok hadi bakam ins hepimiz istedigimiz kiloya ukasiriz:KK8::KK16::13:

Günaydın kızlar,

Dun dördüncü gunum bitti, yediklerimi yaziyorum:

Kahvaltı:

1 büyük bardak ılık su

Yarım saat sonra 2 yumurta, 1 salatalık, 1 domates

Öğle:

tavuk göğüs- salatalık domates

Akşam:

tavuk göğüs- 1 haşlanmış yumurta- salatalık domates

Aralarda tarçınlı çay ve şekersiz türk kahvesi,2,5 lıtreye yakın da su içtim.Acıktığımı hissettikçe çeri domates yiyorum :KK17:

:KK8::KK8:

Ewettt baslAdim bugum hadi hayirlisin suan 95.7kilom 10 gunun sonunda 90 olsam yeter

slm kızlar
dün 3.günüm bitti. yediklerim;

sabah;
çemensiz pastırmadan yapılmış omlet
şekersiz çay

öğle;
domates,salatalık,marul ve bol limonlu salata

akşam;
fırında bütün tavuk yaptım yiyebileceğim kadar yedim yanınada pişmiş soğan

çoook uzun süre tavuk görmek istemiyorum bugün balık ya da et yemeyi planlıyorum. Dün migrostan tatlı cheery domates aldım o kadar güzelki gün içinde çerez gibi onu yiyorum.

bnde başlıcam işallah faydasını gorrum ben 79 kıloyum gobeğım var ışallah gıder şimdiden tşk

Canım dun tartıldım tok karnına, 4.gunumdu, 2 kg vermişim. Sevindirik oldum :KK1: Bir dahakine pazartesi tartılırım diye düşünüyorum. Senin nasıl gidiyor ilk gün ?:KK34:

Iyi gidio simdlik sabah yumurta slatik domats yedim araa eksi kulak warya ot ama eksi oglen kuskonmaz sadece kaynatma ama sifir klaori war ona bide sorum ocak zeytinyag kullanabiliomuz bide patates yiyebilirmiyiz

Iyi gidio simdlik sabah yumurta slatik domats yedim araa eksi kulak warya ot ama eksi oglen kuskonmaz sadece kaynatma ama sifir klaori war ona bide sorum ocak zeytinyag kullanabiliomuz bide patates yiyebilirmiyiz

canım konuyu ilk açan arkadaşın söylediğine göre, sebze yemeklerinde çok az yağ ile pişirebilirsin. Ama salatalarına ya da diğer yediklerine zeytinyağ da olsa ilk 10 günde gezdirmemelisin. Patates yasaklananlar listesinde yok ilk sayfadaki. Ama genel olarak diyetlerde patatesin kilo aldırıcı özelliğinden dolayı kaçınılması önerilir. o yüzden çok sık tüketmemekte fayda var diye düşünüyorum.

X