10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

Lutfen ornek liste paylasirmisiniz

Acaba şuan ne durumdasiniz

Herkese selam bugün 76 ile bu diyete başlıyorum hergün tartılıcam katılan olursa birlikte yapabiliriz

Merhaba kızlar ben şuan 69 um başlamak istiyorum Reglimin 4.günü 6 gün sürüyor başlasam mı beklesem mi iki gün daha size gün ve gün menüleri atacağım ve 5.gün ve 10.gün tartılıp yazacağım

Birlikte başlamak isterim motivasyon açısından gaza geliyorum

Birlikte başlamak isterim motivasyon açısından gaza geliyorum
Bugün sabah başladım canım ben şu ana kadar haşlanmış yumurta ve Türk kahvesi içtim akşamatavuk haşlama ve salata hazırlayacağım 70.01 im tarih 23 Şubat 1.gün
5.gün ve 10.gün tartılıp yazacağım kesinlikle fire vermeyeceğim sende verme

Bu sayfada çoğunluğumuz ne diyetler yapmıştır 10 gün sabredilebilecek bir zaman arkadaşlar denemek için cazip hepimiz gaza gelelim yaza efil efil elbiselerde incecik olalım bu diyeti bitirdikten sonra eğer motive olacak bir kayıp yaşarsam kiloda bir başka kısa süreli listeye geçeceğim onu da buraya yazarım :) tek ihtiyacım olan bu diyetin en azından beş kilo verdirmesi elimden geleni yapacağım bakalım

Merhaba ozaman bende başlamış olayım 76.8 geldim şimdi tartıldım oruçluyum akşama uygun bişeyler yer menü bildiririm inşallah bende beş versem yeter çok motive olurum

Merhaba ozaman bende başlamış olayım 76.8 geldim şimdi tartıldım oruçluyum akşama uygun bişeyler yer menü bildiririm inşallah bende beş versem yeter çok motive olurum
Mutlaka başla birbirimizi motive edelim ben devam ediyorum hiç bir şekilde diyette belirtilenin dışına çıkmadım inatla devam 10 gün sonunda umarım motive edici bir sonuçla karşılaşırız seninle birlikte farklı bir on gün listesine geçeriz başarılar

Merhaba tebrik ederim sizi konuyu takipteyim akşam 8 den sonra yemek yemek önerilmiyormuş ben yarın da niyetlenicem kandil oyüzden pazar yada pazartesi başlarım inşallah

Merhaba ikinci günden sabah iki haşlanmış yumurta gün içi salatalık 5 adet fındık bolca kahve akşam az önce haşlanmış tavuk yedim beynim şeker diye bağırıyor bulanık kafam resmen ama bırakmayacağım devam ediyorum inat ettim üçüncü gün görüşürüz

Merhaba arkadaşlar 3 gün hiç firesiz 1.7 kilo verebildim devam edemedim tansiyonum çok oynadı başka bir listeye geçeceğim hoşçakalın

Merhaba arkadaşlar 3 gün hiç firesiz 1.7 kilo verebildim devam edemedim tansiyonum çok oynadı başka bir listeye geçeceğim hoşçakalın
Yine de üç günde çok iyi sonuç Tebrikler. Yumurta seviyorsanı yumurta diyetine bakmanızı öneririm.

Ben bugün 77.2 ile tekrar başladım sabah limonlu su içtim şimdi kahvaltı yapıyorum
2 haşlanmış yumurta, 5 zeytin, 1 salatalık, 1 domates, birkaç dal maydonoz umarım bu sefer başarılı olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…