10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

Günaydın
Başlangıç 77.2
1.gün sonucu 75.9
2.gün sonucu 75.0
3.gün sonucu 74.9 ( ekmek kadayıfı kurabiye 4 saat yol azda olsa ekşi👌)
Dördüncü güne merhaba 😊 ilk üç günde yeşilçay içmemiştim bugün yeşilçay ve suyu artırıyorum yarın daha güzel ekşi olacak bugün artı çıkmadımya modum perfect 😂😂

Benden yapmak istiyorum emziriyorum tatlı krizlerim oluyor sanırım insülin direnci sıkıntım var. Kesinlikle kilo vermeye ihtiyacı olan biriyim bel fıtığı sorunum var ne yapacağım hiç bilmiyorum kendime güvenmiyorum sanırım aşırı iradesizim
Benim oğlum 2 yaşında bizde emiyoruz halen sizinki ne kadar bilmiyorum ama gerçekten başlayıp yapmak istediğinizde başlayın yoksa bırakılıyor diyette acıkma sade yemeyi seviyosanız açlıktan değilde yeme hiissinden istiyorsunuz yada gece ben gibi geç yatıp akşam 6 gibi kapatıyorsanız

Benim oğlum 2 yaşında bizde emiyoruz halen sizinki ne kadar bilmiyorum ama gerçekten başlayıp yapmak istediğinizde başlayın yoksa bırakılıyor diyette acıkma sade yemeyi seviyosanız açlıktan değilde yeme hiissinden istiyorsunuz yada gece ben gibi geç yatıp akşam 6 gibi kapatıyorsanız
Bebeğim 5 aylık olacak. Kolik bir bebek geceleri uykuya çok geç dalıyor gece bende yiyorum tabi

Bebeğim 5 aylık olacak. Kolik bir bebek geceleri uykuya çok geç dalıyor gece bende yiyorum tabi
Yani ben 5 aylık olsa yapamazdım oyüzden siz kendinizi daha iyi bilirsiniz benimki kolik falan değildi ama emzik falan emmemişti beni emzik etmişti nasıl mutfağa koşcağımı bilemiyodum 😂

Yani ben 5 aylık olsa yapamazdım oyüzden siz kendinizi daha iyi bilirsiniz benimki kolik falan değildi ama emzik falan emmemişti beni emzik etmişti nasıl mutfağa koşcağımı bilemiyodum 😂
İşte bende normal diyetw bile başlıyorum başlıyorum bırakıyorum 🙂 neyse sizi takip ediyorum inşallah istediğiniz kiloya ulaşırsınız

Günaydın
Başlangıç 77.2
1.gün sonucu 75.9
2.gün sonucu 75.0
3.gün sonucu 74.9
4.gün sonucu 74.7 (yaptığım okadar kaçamağa rağmen 4günde 2.5 kg fena sayılmaz) 😇
Beşinci güne merhaba 😊kaçamaksız bir gün olur inşallah

Kahvaltı öğlen karışık soğanlı 1 yumurta, domates, salatalık, maydanoz kapya biber 5zeytin

Günaydın
Başlangıç 77.2
1.gün sonucu 75.9
2.gün sonucu 75.0
3.gün sonucu 74.9
4.gün sonucu 74.7
5.gün sonucu 74.8 (sıfır kaçamak 🙂)
Altıncı güne merhaba 😊

Sabah kahvaltısı serpme kahvaltı gibi yaptım😏😏 bugünden beklentim kilomu korumak

Herkese selam merak edenler için yazayım 5 günde bıraktım sürekli hamur işleri kızartmalarda yedim ama verdiğim kiloyu geri almadım

Herkese selam uzun aradan sonra tekrar bu diyete başlıyorum ramazan bayram sonrası tekrar tatil derken iyice abarttım yemeyi inşallah bu sefer 10 günü tamamlarım 😀 sabah kilo mu ve yediklerimi yazarak başlayacağım umarım birlikte yapan beni gaza getiren olur 😂😂😂

Kızlar şimdi tekrar okudum adet öncesi kilo verdirmez yazıyor oyüzden en son regl tarihim 2 nisan olduğu için muhtemelen bi kaç güne regl olurum reglden sonra yapın yazıyor bende öyle başlayacağım

X