10 haftalık bebeğimin cinsiyeti sizce nedir?

bazenfazlamerakli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
9
4
28
Merhaba, sitede yeniyim umarım doğru yere konu açabilirim:) Buradaki ablalarımın ve teyzelerimin deneyimine güvenerek ben de cinsiyet tahmini almak isteyenler kervanına katılmış bulunmaktayım. 10. Haftamda yapılan ultrasonun görüntülerini bırakacağım. Evde yaptığım geleneksel usül eğlenceli testlerde hep eşit çıkıyor. Aslında kendimden çok anneannem istediği için yazıyorum. Benim gönlümden kız geçse de, Allah’tan gelen kabulümüz yine çok seviniriz. Herkese sağlıklı ve güzel günler diler, şimdiden teşekkür ediyorum:))
0C9BB6A8-7F4E-41D7-A995-67A67B86F35A.jpeg
991C3813-DCE7-4AD9-8B61-3620769D78E1.jpeg
2FD97806-6AC2-45BE-9C4F-BFD20D491786.jpeg

Sizin bebeğinizi ben kız hissettim sonucu buraya yazın lütfen 🙏🏽 gönlünüzdeki hakkınızda hayırlı olsun😊
Çok teşekkür ediyorum, herkes kız diyor, biz de kız çok istiyoruz. Bulantılarım da sivilcelerim de çok. Belirtiler de kız gibi hisler de öyle. İnşallah yazacağım:)

Çok teşekkür ediyorum, herkes kız diyor, biz de kız çok istiyoruz. Bulantılarım da sivilcelerim de çok. Belirtiler de kız gibi hisler de öyle. İnşallah yazacağım:)
Bende hamileyim beş haftalık daha çok küçük bizde de kız çocuk isteği çok fazla ama en önemlisi sağlıklı olsun. Hislerime genelde çok güvenilir ama kendime hiçbir şey hissedemiyorum🙈 her şeyin en hayırlısı olsun

Bende hamileyim beş haftalık daha çok küçük bizde de kız çocuk isteği çok fazla ama en önemlisi sağlıklı olsun. Hislerime genelde çok güvenilir ama kendime hiçbir şey hissedemiyorum🙈 her şeyin en hayırlısı olsun
İnşallah gönlünüzdekinin hayırlısı olsun, sağlıkla mutlulukla Allah bebeğinize kavuştursun❤️

X