Cuma Zayıflama Yarışması 10. Takım

Günaydın arkadaşlar
Süper yürüyüşler var sporlar var aramızda yapanlar maşallahınız var tek tek alıntı yapmadım kutluyorum hepinizi
Yooo hiç kıskanmadım ki ben dün yapamadım diye ☹️☹️ ama sizden geri mi kalıcam yoo kalmıcam kiii
💃💃
Günaydınn canım 🌸🌸
Demek geri kalmayacaksın😍😍
Bugün ne spor yapacaksın peki 😊

Hoş geldin canım. Takıma çok güzel bir enerji yaymışsın❤️❤️

Ne demek kaptanım görevimiz❤️😍

Canım eşim evde çocuk evde . Temizlik,yemek birde kafamı dağıtmak için örgüye başladım. Telefonu pek elime almıyorum

Bu sefer hayırlı bir şekilde olur inşallah canım
Günaydın Prenses 👸 Hoşbuldum 🌷🌷
Çok teşekkür ederim.💕💕

Arkadaşlarımız biraz karamsarlığa kapılmış😑 umarım onları neşelendirebilirim😍

Doğru diyorsun🙈
Bu dünya sınav dünyası bilincindeyiz elhamdülillah. Ama işte beşere bazan ağır geliyor, 😔
Bu senin imtihana nasıl baktığınla alakalı. Dertlerin, Rabbinin seni çağırması, sevmesi olduğunu bilirsen hiç ağır gelmez canımm. Sen arada kaldığın için böyle, bazen ağır geliyor,gelmesin. Bu senin kaldıracağın bir şey olmasa yaşamazdın şükür bunu biliyorsun ama iyi de anla. Bu konularda yazmak yasak olmasa daha açık yazar gönlünü rahatlatmak isterdim. Dünyadan kendini soyutlama ama dünyaya ait şeyleri sil nefsinden💕

Bu senin imtihana nasıl baktığınla alakalı. Dertlerin, Rabbinin seni çağırması, sevmesi olduğunu bilirsen hiç ağır gelmez canımm. Sen arada kaldığın için böyle, bazen ağır geliyor,gelmesin. Bu senin kaldıracağın bir şey olmasa yaşamazdın şükür bunu biliyorsun ama iyi de anla. Bu konularda yazmak yasak olmasa daha açık yazar gönlünü rahatlatmak isterdim. Dünyadan kendini soyutlama ama dünyaya ait şeyleri sil nefsinden💕
Çok teşekkür ederim. Güzel enerjini alıyorum ta uzaktan sağolsın. 🥰

Günaydın hayırlı sabahlar sevgili takımım
Dün beslenme uzmanim serbest gün verdi
Bakalım bu serbestlik cuma ne olacak
Biraz banada iyi geldi bugün tam gaz devam yaylaya gidene kadar inşallah
Ozamandan sonrasında ozaman kotlarim kafama
Beslenme uzmanim rakamlara çok takıntılı olduğumu söylüyor
Ne yapsam gerçekten gördüğüm rakamdan hemen etkileniyorum
Amaaa dünü bıraktık cumaya hedefe kitlendik inşallah
Antebede kar yağsa ne güzel olur çok şükür çok güzel yağmur var

Cancazım senin yakınında olsam hergün eşlik ederim sana. Yürüyüşte Arap atı gibiyimdim yürüdükçe açılırım :KK70:
Ankara buzzz hiç çıkılacak gibi değil.
Ayy ne güzel olurdu vallahi birbirimize yakın olsak haklısın cok sogukta insanın kafasını bile çıkartısı gelmiyor vallahi

Günaydın hayırlı sabahlar sevgili takımım
Dün beslenme uzmanim serbest gün verdi
Bakalım bu serbestlik cuma ne olacak
Biraz banada iyi geldi bugün tam gaz devam yaylaya gidene kadar inşallah
Ozamandan sonrasında ozaman kotlarim kafama
Beslenme uzmanim rakamlara çok takıntılı olduğumu söylüyor
Ne yapsam gerçekten gördüğüm rakamdan hemen etkileniyorum
Amaaa dünü bıraktık cumaya hedefe kitlendik inşallah
Antebede kar yağsa ne güzel olur çok şükür çok güzel yağmur var
Bizim buralarda tepelere yagdı bize anca suyu geldi
Bende rakama cok takılıyorum ölçülerimi aldım artık onuda takip edicem belki incelme oluyor kas yapıyoruz

X