10 yıl önce eşimi aldattım peşimi bırakmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
adamın tek derdi sizinle yatmak. neyin romantikliği bu. başınız büyük belaya girer. saçmalamayın

Son düzenleme:
Adamın biri Öykü diye bir kızla yazışıyor. Öykü de küçük ergen kız 15-16 yaşlarında. Adam yetişkin ama. Sonra işte kızla yetişkin olana dek konuşuyor, güya kıza aşık. Kız da yetişkin olunca durumun berbatlığını algılıyor ve yaşıtları ile takılıyor vs. Bu adam da hazmedemiyor bilmem kaç sene konuştum ettim ama gitti başkasıyla oldu diye Tweet atıyor böyle boy boy uzayan şekilde. Google'a bak anlarsın. :) O adam da senelerce beklemiş böyle. Kızı tüm Türkiye'ye ifşa etti falan.
Aaa manyak herif. Kurtulmuştur kız inş. Çıtırcı emmiye bak çekirdekten yetiştiriyo. Tabi 20 yaş üstü bunları çekmez , onları böyle bağlayamaz. İstismardan içeri alınsa keşke.

Ben bu adamla fiziksel olarak hiç birlikte olmadım arkadaşlar.
Suratiniza doğru kusabiliyoruz galiba.Aldatmanin evirip çevirip kibarcasini yazmak istemişsiniz,ama olmamış.adami öpmek,oranizin buranizin alenen resmini paylaşmak,ihtiraslı salyali fantazilerini dinlemek🤢🤢.Siz ya fake siniz,ya ar damariniz yok,ya da yasanilanlari idrak edecek kapasite.........

Öyle bir konu açmışsın ki gelin beni linç edin diye haykırıyorsun resmen 😌

Diyelim ki kocan sana zaman ayırmadı sevgi vermedi, soluğu hemen tren istasyonlarında mı aldın? Aynısını kocan yapsa nasıl olurdu? 😉 Doğru dürüst karşılıklı konuşmayı tercih etmedin mi? Anladığım kadarıyla çocuğun da yokmuş o zamanlar, kocanla anlaşamıyorduysan önce edebinle bir boşansaydın?

Şu an seni aklımdan çıkarmam için fiziksel olarak birlikte olmamız lazım diyor.
Ergenlerin okuduğu s.x hikâyeleri gibi yazmışsın yoksa sen FAKE misin gizzzz uğraştırma bizi 🤨

Aldatmak icin fiziki birliktelige ihtiyaciniz yok. 5 element bir arada kara trenle geliyor...
Aynen bunu söyleyecektim. 👍🏻

Eşinizi 10 yıldır aldatıyorsunuz. Peşimi bırakmıyor demeyin çünkü bırakmasını istemiyorsunuz.

Keşke kocan öğrense adamı kandırıyorsun resmen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X