10 yıl sonra eski sevgilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Msspinkie

Hamd alemlerin Rabbi olan Allah'adır
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
6.186
12.772
Allah'ın bir kulu da alintilamamis🤦🤦🙃🙃🙃🙃

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-02-2021

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 32 gün kaldı.

Bu ay enerji seviyenizde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yorgunluk birçok hamile kadın tarafından yaşanır. Fakat bu ay, yorgunluğunuza alternatif olarak ara ara ekstra enerji dönemleri yaşayabilirsiniz. Bu enerji patlamalarını, kesinlikle yapmanız gereken işlerde ve doğuma ve doğum sonrasına hazırlık için kullanınız.Bu sıralar hastanede kullanılmak üzere doğum çantası hazırlayabilirsiniz. Doğuma giderken hastane çantanızda neler olmalı sitemizden kontrol edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mavi_gokyuzu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
365
666
Konuyu alıntılayıp yorumlayan kahramanlar yokmuş burada ya. Tüh, en azından konuyu silseler de okuyabiliyorduk 😀

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :68.2 Kg.

askitotomsu

SMA hastası bebeklere destek
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
10.004
5.677
Konuyu kaçırdım ama yorumlardan anlaşıldığı kadarıyla; ben sizi kaygılı ve bir girdapta bogusur gibi gördüm. o girdabın içinde dönüp durmaya gerek yok, oradan çıkın ve dümdüz gidin. Size zarar verecek kişiler ve olaylar etrafiniza yaklaşınca onlarla muhatap olmayın, yanınızdan akıp gitsinler. Eskilerle sıfır iletişim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.