11 ayda yaşama sevncim gitti

boşanmak fikri bile zor kaldı ki boşanmayı düşünemiyorum ama ne bileyim evlilik denen şey pekde mattah değilmiş. alışamadım çok rutin ve boş geliyor her ay aldığın maaşlar borçlara gider eksilere düşüyorsun hani gezmeler şehir dışı kaçamaklar hepsi yalan oldu.anlayışlı sevgili iyi koca olamıyor ve sen bu tezatları gördükçe bunalıyorsun. bende aile terapistine gitmeyi düşünüyorum ayrıca bende cinsel isteksizlikte had safha da eşimi arzulamıyorum cinsellikten zevkte almıyorum.

evet hakikaten matah bişey değil evlilik , eşin kabul ediyorsa hemen git terapiste benim eşim kabul etmiyor gitmeyi ...

kayınpederim vardı yanımızda , onun yanında tartışmak istemedim ki sonrasında da içimden konuşmak gelmedi , bilmiyorum sonrasında neden sustuğumu ama

canım siz nasıl evlendiniz ailelermi istedi eşinin tavırları çok ilginç gerçekten geçmişte bi sorunmu yaşadınız

yok canım biz severek evlendik ...

hadi yaa:KK53: eşin çok ama çok garip damatlarını aile seni el görmesi çok ağır bi laf bunu demesi için şöyle bi sebep olabilir hani sen ailesini semezsin atıp tutarsında eşinde bazı şeyleri senden saklar ama yok kayınpederin aksine sen daha ılımlısın damat beye anlamadım eşini bu lafını çok ayıp etmiş. cinsellik konusunu hi aklım almıyo zaten neden eşlerine yanaşmazlar :26: hiç konuşmaya çalıştınmı canım bu konuyu :26:

bir de siz bu adamla severek evlenmissiniz tam ben soracakken arkadasim sormus inanamadim agzim aci konudum su an yaaa

Evet aile olamamışsınız. Cinsellik olmadan da gerçekten imkansız. Adamda özgüven sorunu var bir kere başlı başına bu yüzden. Eşini cinsel anlamda tatmin edemeyen bir erkek her türlü kompleksi yapabilir. Sorun ne bilmiyorum sadece adamın isteksizliği olarak algıladım ben. Önce cinsellik sorununu çözmeye çalış. Bir süre diğer her şeyi bir kenara bırak. Destek almayı teklif et. Senin bu sorununu anlayabilecek bir annen kız kardeşin ablan varsa anlat. Ama sakın eşinin ailesiyle paylaşma bunu erkeklik meselesi haline getirebilirler.

Bu adam senin ayrılacağını düşünüyor. Malı mülkü garantiye almaya çalışıyor. Ve bir boşanma kavga büyük bir şey olursa aile içindeki sırları açığa çıkaracağından korktuğundan senin yanında bir şey konuşulmamasını istiyor.

Arabanın kp üstüne yapılmasına engel ol bir şekilde. Sakın izin verme. Sen babama güvenmiyor musun derse, peki sen bana güvenmiyor musun dersin.. Senin üstüne olsun evlendikten sonra ha eşine ha sana ayrım yok artık.. Ayrıca sorun babaya güvenme meselesi değil. Allah korusun baba ölse araba kardeşlere pay edilir ya. Olur mu böyle şey.

offf ben bunaldım kocandan :KK43:
bence cinsel sorunları var, ve senin bu yüzden onu bırakacağını düşünüyor. e gidicisin diye de üstüne bişey olmasın ki boşanırken talep etme istiyor.

kesinlikle. üstelik öyle bir adamla yaşamak zorunda değilsin. bende de aynı durum oldu. aramızda cinsellik yoktu. genciz biz kadınız. dinimizde bile erkek bu görevini yerine getiremiyorsa boşanabiliyoruz diye biliyorum. sana bu şekilde zulmetmeye hakkı yok. üstelik parasını ödediğin şeyi niye babasının üstüne yapacakmışsın? madem öyle kendi babanın üzerine yap. babama güvenmiyor musun de.

sürdürmek zorunda değilsin unutma. insanın kendini kadın gibi hissedememesi ne demek çok iyi biliyorum yaşadım, boşanmak üzereym.

canım benim senin için bence en mantıklısı aile konseyi eşinin bu kadar bencil davranması seni üzer hatta senin içinde zaten baya zor bir durum ama eşini kesinlikle aile büyüklerinizden biri uyarması gerek bence ya kendi tarafından ya senin tarafından bu kadar gaddarca ve tutarsızca size herkezi karıstırması bence hala aile oldunuzun farkında değil ailesi olrak hala anne ve babasını görüyor size el demiş ne kadar salakca bir laf tır bu lütfen kusura bakmayın ama bunu hangi mantıkla sölemiş oldunu anlayabıyorum bile insan eşine el dermi be o senin hayat arkadasın bence daha fazla ileri gitmeden ilk sen uyar bırak evde kavga patlasın zaten kadınların aman sorun cıkmasın diye sustuklarından her sey bu kadar ileri gidiyor yaa isterse evde kıyamet kopsun ama sizin ne kadar bu konuya karsı oldunuzu anlasın olmazsa aile konseyi yapın yani ayrıcada kv sizin yemenize içmenize niye bu kadar karısabiliyor kocanız size hesap vermesi gerekirken ne anlamda annesine bu derece baglı anlamadım ama anneside oglu gibi tutarsız ayrıcada siz neden tepi vermediniz arkadasım ayda bir bir kave cok mu aclıktan mı öldürecek sizi kime muhtacsınız onlaramı bana cok ters seyler bunlar önlem alınmazsa bunun sonu bence fena ki ne fena :KK20:

canım benim senin için bence en mantıklısı aile konseyi eşinin bu kadar bencil davranması seni üzer hatta senin içinde zaten baya zor bir durum ama eşini kesinlikle aile büyüklerinizden biri uyarması gerek bence ya kendi tarafından ya senin tarafından bu kadar gaddarca ve tutarsızca size herkezi karıstırması bence hala aile oldunuzun farkında değil ailesi olrak hala anne ve babasını görüyor size el demiş ne kadar salakca bir laf tır bu lütfen kusura bakmayın ama bunu hangi mantıkla sölemiş oldunu anlayabıyorum bile insan eşine el dermi be o senin hayat arkadasın bence daha fazla ileri gitmeden ilk sen uyar bırak evde kavga patlasın zaten kadınların aman sorun cıkmasın diye sustuklarından her sey bu kadar ileri gidiyor yaa isterse evde kıyamet kopsun ama sizin ne kadar bu konuya karsı oldunuzu anlasın olmazsa aile konseyi yapın yani ayrıcada kv sizin yemenize içmenize niye bu kadar karısabiliyor kocanız size hesap vermesi gerekirken ne anlamda annesine bu derece baglı anlamadım ama anneside oglu gibi tutarsız ayrıcada siz neden tepi vermediniz arkadasım ayda bir bir kave cok mu aclıktan mı öldürecek sizi kime muhtacsınız onlaramı bana cok ters seyler bunlar önlem alınmazsa bunun sonu bence fena ki ne fena :KK20:

karışan kv değil ki kp ... üstelik kv duysa bu lafı başta o kızar kp ama haberi yok bu olanlardan ...

hadi yaa:KK53: eşin çok ama çok garip damatlarını aile seni el görmesi çok ağır bi laf bunu demesi için şöyle bi sebep olabilir hani sen ailesini semezsin atıp tutarsında eşinde bazı şeyleri senden saklar ama yok kayınpederin aksine sen daha ılımlısın damat beye anlamadım eşini bu lafını çok ayıp etmiş. cinsellik konusunu hi aklım almıyo zaten neden eşlerine yanaşmazlar :26: hiç konuşmaya çalıştınmı canım bu konuyu :26:

damatlarıyla aram çok iyi değil ... görünürde bi tartışmamız yok ama hoşlanmadığımızın hepsi farkında ... eşimde çok bir araya getirmez bizi zaten ...

damatlarıyla aram çok iyi değil ... görünürde bi tartışmamız yok ama hoşlanmadığımızın hepsi farkında ... eşimde çok bir araya getirmez bizi zaten ...

yok canım onu demek istemedim sevmiyo olabilirsin ama kayınpederin konuştuğu halde sen hani daha anlayışlı davranıp konuyu çok irdelemiyosun buna rağmen eşin böyle diyo ona şaşırdım. cinselliğe gelince de sebebi sormadınmı canım insan biyere kadar tahammül eder illaki patlar söyler yani

11 aylık evliyim ... geçen zaman zarfında resmen çöktüm yaşlandım ... gözlerimden akan yaşama sevincimi aldı benden ışığı söndü gözlerimin ... bi çemberin içinde boğuluyorum , aramızda cinsellik hiç yok , ayda yılda bir benim zorumla olur ki artık yoruldum bende uğraşmıyorum .... karı koca bağı olmayınca aynı evin içinde iki yabancı ... bu zamana kadar hep iyi taraflarını gördüm , tek sorunumuz cinsellik olsun dedim kabullendim onu öyle ... ama yoruldum ben sürekli hesap yapıp yaşamaktan , gencim daha gezmek eğlenmek istiyorum ki hiç borcu olmayan bi eve iki maaş girerken neyin hesabı bu ... zaten öyle savruk tipler değiliz ki ... ailesinin müdahaleside cabası üstelik ... daha geçenlerde eşimle kahve içelim diye çıktık , o sırada kp aradı ... onlar konuşurken duyuyorum ben sesi geliyor kp , '' ben daha geçen gün demedim mi sana dışarıda yiyip içmeyin , oturun evinizde , kahve yokmu evde içiverin '' dedi ... ben böyle insan değildim ki evlenmeden önce kendim için moral için çıkardım dışarıya hafta da bir defa hoşuma gidebileceğini düşündüğüm bi filme giderdim muhakkak ... şimdi kafa dağıtalım diye içtiğimiz kahveye bile müdahale ediliyor ... sebep olarakta dışarıda harcayacağımız parayı kenara atıp birikim yapmamız gerektiği gösterilyor ... bütün bunlara susarım sonuçta zorluk içinden gelmiş insanlar der anlayış göstermeye çalışırım da geçen gün olan olay bizim hala bi aile olamadığımızın göstergesi... Şimdi konu şöyle gelişti arabada eşim kp ve ben gidiyoruz ... kp damadına kızgın uzun zamandır ... bana anlatır hep bende bu durumdan hoşlanmadığımı dile getrdim kp e ama o hala anlatmakta ısrarcı olunca hiç yorum yapmadan dinleyim lafı bitincede , ufak bi tebessümle olur böyle şeyler babacığım deyip konuyu kapatıyordum ... ama yolda giderken gene bahsetmeye başladı ben yine yorum yapmıyorum .... kp konuşurken eşim çıkıştı babasına '' elin yanında anlatıp duruyorsun yeter artık anlatma '' dedi ( el ben oluyorum burda ) kp de kızımda bilsin dedi ... eşim ise bilmesin onun herşeyi bilmesine gerek yok dedi ... çok üzüldüm çok kırıldım ama genede sesimi çıkarmadım ... ama 3 gün önce aldığımız arabayı babamın üstüne yapacağım demesi ve benim buna karşı çıkmamla az evvel kıyamet koptu ... neden babanın üstüne yapacağız dediğimde ise vergisini filan o takip eder ben edemem hem ne olacak onun üstüne yapsak sen güvenmiyor musun babama diyince bende şarteller attı kardeşlerim ... ben sabahtan akşama kadar çalışacağım , o arabanın parasını ödeyeceğim .... allah aşkına hata ben de mi ... onda mı çözemedim ben sorun hangimizde ....

ayy canm kızma ama eşin tam bı budala! bu ne hele ki en sonda kı el muhabbetı senı el olarak goren ınsandan ne beklıysun?

Kendini ezdirme sakin cunku ezdikce eziyorlar zamanla unutma sakin. Bir sey alindiginda baskasinin ustune yapmakta neyin nesi kim olursa olsun yaptirma

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok canım onu demek istemedim sevmiyo olabilirsin ama kayınpederin konuştuğu halde sen hani daha anlayışlı davranıp konuyu çok irdelemiyosun buna rağmen eşin böyle diyo ona şaşırdım. cinselliğe gelince de sebebi sormadınmı canım insan biyere kadar tahammül eder illaki patlar söyler yani

bunun üzerine o kadar çok tartışmamıZ oldu ki ... yorgunluk falan filan bahanesi ... daha önce burada konu açıp fikir almıştım ... ama kabullendim sanırım bu vaziyeti yada bi beklentim kalmadı ... bilmiyorum yani

şuan için hiçbirşey düşünemiyorum ...

valla ben acıkca sölim ben olsam alır karsıma net net anlatırım ister kendini eşim duvardan duvara vursun isterse edepsizlik yapıp baskı yaparak düşündüklerimin üstünü kapatmaya calıssın ben inat eder genede bildimi sölerdim baktım olmuyo bütün gercekliyle bu durumu ailelere tasırdım niye bu kadar yatakta doguksun diyede sorardım hayrola diye her seyi netliğe kavusturmak için cabalardım ben eskiden evliliğim ilk başlarında bu gibi sorunlar cok yasadım tatlım cok sönüktüm ben ozamanlar ama insanlar ben sustukca edepsizliğe vurdular ve sonunda içimdeki canavarı cıkarmayı başardılar şimdi herkez :KK47: eşimde dahil ne olucani biliyor evliliğin ilk zamanları hep böle sıkıntılar yasanıyor tatlım :KK31:

Kendini ezdirme sakin cunku ezdikce eziyorlar zamanla unutma sakin. Bir sey alindiginda baskasinin ustune yapmakta neyin nesi kim olursa olsun yaptirma

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok anladı hatasını aradı benim üstümw olacak araba ... haklısın yanlış düşündüm dedi

Okurken sinirim bozuldu, hayalimde eşinin boğazına yapıştım. Gerçi evlilik daha çok yeni. Tehlikeli dönemdesiniz. Aile olmak zamanla öğreniliyor biz genç evli çiftler için. Fakat siz aile olmaya adım bile atamıyorsunuz eşiniz yüzünden.. Cinsellik olmadığı için eşin kompleksli bir adam ve seninle sonu olmadığını düşünüyor. Duygusal olgunluga erişmiş, sahi adam olsaydı ailesi ona nerdesin, niye gittin kahve içmeye diye soramazdı bile.. Tamam para biriktirin diye ailesi sizi düşünmüş olabilir güzel birşey ama içtiğiniz kahvenin muhasebesini, dedektifliğinizi yapacak kadar da değil.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

valla ben acıkca sölim ben olsam alır karsıma net net anlatırım ister kendini eşim duvardan duvara vursun isterse edepsizlik yapıp baskı yaparak düşündüklerimin üstünü kapatmaya calıssın ben inat eder genede bildimi sölerdim baktım olmuyo bütün gercekliyle bu durumu ailelere tasırdım niye bu kadar yatakta doguksun diyede sorardım hayrola diye her seyi netliğe kavusturmak için cabalardım ben eskiden evliliğim ilk başlarında bu gibi sorunlar cok yasadım tatlım cok sönüktüm ben ozamanlar ama insanlar ben sustukca edepsizliğe vurdular ve sonunda içimdeki canavarı cıkarmayı başardılar şimdi herkez :KK47: eşimde dahil ne olucani biliyor evliliğin ilk zamanları hep böle sıkıntılar yasanıyor tatlım :KK31:

net net konuştum canım daha önce küstüm olmadı . ablasına bahsettim durumdan ... diyorum ya bi ara ayrılmayı bile düşündüm ... öyle suskun bi tipte değilim hani ama bazen bişey oluyor susuyorum ... herkes söylüyor ilk yıllar sıkıntılıdır diye

X