11 ayda yaşama sevncim gitti

Tüylerim diken diken oluyor böyle konuları okuyunca, az ucundan bende yaşadım bu tarz şeyler o yüzden dayanamıyorum.
Bunu sakın kabul etme arkadaşım. Sakın buna göz yumma. Anlattıklarına göre sen %99 haklısın. En azından haklı olduğunun farkında ol. Sakın böyle bir şeye izin verme.
Ayrıca anlamadığım siz evleneli 11 ay olmuş ama aramızda cinsellik yok diyorsunuz. Cinsellik bir yana adamın sana sevgisi de yok sanki. Neden ve nasıl evlendiniz bu adamla?

Son düzenleme:
bunun üzerine o kadar çok tartışmamıZ oldu ki ... yorgunluk falan filan bahanesi ... daha önce burada konu açıp fikir almıştım ... ama kabullendim sanırım bu vaziyeti yada bi beklentim kalmadı ... bilmiyorum yani

sağlıkla alakalımı diycem ama anlarsın heralde sağlıklamı alakalı yoksa ilgisizlikmi. allah yardımcın ollsun çok sinir bozucu

net net konuştum canım daha önce küstüm olmadı . ablasına bahsettim durumdan ... diyorum ya bi ara ayrılmayı bile düşündüm ... öyle suskun bi tipte değilim hani ama bazen bişey oluyor susuyorum ... herkes söylüyor ilk yıllar sıkıntılıdır diye

ozaman canım aile toplantısı son olarak ozaman belki basına dank eder artık evli bir adam oldunu fark eder bu kadar sorumsuz ve bencil olduna inanamıyorum hala eşinize gıcık oldum resmen :KK22:

Okurken sinirim bozuldu, hayalimde eşinin boğazına yapıştım. Gerçi evlilik daha çok yeni. Tehlikeli dönemdesiniz. Aile olmak zamanla öğreniliyor biz genç evli çiftler için. Fakat siz aile olmaya adım bile atamıyorsunuz eşiniz yüzünden.. Cinsellik olmadığı için eşin kompleksli bir adam ve seninle sonu olmadığını düşünüyor. Duygusal olgunluga erişmiş, sahi adam olsaydı ailesi ona nerdesin, niye gittin kahve içmeye diye soramazdı bile.. Tamam para biriktirin diye ailesi sizi düşünmüş olabilir güzel birşey ama içtiğiniz kahvenin muhasebesini, dedektifliğinizi yapacak kadar da değil.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tüylerim diken diken oluyor böyle konuları okuyunca, az ucundan bende yaşadım bu tarz şeyler o yüzden dayanamıyorum.
Bunu sakın kabul etme arkadaşım. Sakın buna göz yumma. Anlattıklarına göre sen %99 haklısın. En azından haklı olduğunun farkında ol. Sakın böyle bir şeye izin verme.
Ayrıca anlamadığım siz evleneli 11 ay olmuş ama aramızda cinsellik yok diyorsunuz. Cinsellik bir yana adamın sana sevgisi de yok sanki. Neden ve nasıl evlendiniz bu adamla?

cinsellik ben çabalarsam var diğer türlü tembel biri ... seviyor sevmesine bunu hissettiriyor ama zaman zaman bu tür davranışlarıda oluyor...

ozaman canım aile toplantısı son olarak ozaman belki basına dank eder artık evli bir adam oldunu fark eder bu kadar sorumsuz ve bencil olduna inanamıyorum hala eşinize gıcık oldum resmen :KK22:

son çare olarak belki kv ile konusurum bu cinsellik meselesini ... kızmaz bana oğlunuda savunmaz böyle bir durum da eminim

Madem esin senin icin el diyor , Ozaman deseydin ya el niye arabasini Babanin üstune yapsin !!

Hic kolay degil yasadiklarin , umarim kisa zamanda duzelir
Ama duruma el atmalisin ..
Esini karsina alip ciddi sekilde konusmalisin , ve bunu gercekteb hissetmeli... Yoksa dahada kotuye gider...

Disarda ictiginin yediginin hesabini kimse senle yapamaz sen kendi emegini yiyosun sonucta ...
tum bu olanlar esinin sucu , etrafindakilerde zerre kadar suc yok daha esin bile sizin Aile oldugunuzu kavrayamamis...

kırıldığımı anladı zaten . özür de diledi ama ben hala atamadım içimden ... evlenmeden önce iş güç derken çok sık görüşemezdik zaten ama ailesinin müdahale edeceğini hiç düşünmüyordum ... onlara göre müdahalede yok zaten farkında değiller .... eşimi çookk seviyorum ... internette okumuştum evlilikler 4 yılda rayına girer 5. yıl kritik yıldır diye ... zaten cevremdende duyduğum 1. yılla 5. yılın zor atlatıldığı .... blemiyorum ama ayrılmayı düşünmüyorum , yuva dediğn kolay kurulmuyo

Cnm esimle kavga ettikmi oda el yapar hemen beni bizim ailenin isine karisma bilmem ne..bni kizlari gibi gorduklerini zannedip fikirlerimi soylerim karismak olur..kiriliyorum tabi ama bunu anliycak biri yok karsimda en azindan senin esin hatasini anlamis

Aslında eliz biliyor musunuz?
Gerçek bu yani.

Ben bu gerçeğin farkındayım, kırılmam bu durumlarda ama
benim canımı sıkan işlerine gelince kızım demeler, annesiyim babasıyım diye alınmalar..

İşine gelmeyince kendi evladı, canı söz konusu olunca haklı haksız bakmadan senin
el olduğun gerçeğini yüzüne tokat gibi çakmalar..

Ben buna katlanamıyorum.
El olduğumu biliyorum...

Bunun bilincinde olsak da kv ye kp e melek bile olsalar babacığım, anneciğim demesek
çok daha doğru olur.. ..Sonra kazık yiyince o cığım ciğimleri atıyoruz. Daha çirkin oluyor..

Ama eş için el olmak ağır olmuş seni anlıyorum..
Bu eşe mi çocuk vereceksin?
Hasta olsa, bu adama mı bakacaksın?

Cinsellik üzerine tüm konuların, bunun yanına yeni problemler eklenmiş..
Bence kesinlikle tepkin sert olsun.

Ben zaten elim senin için, bir de senin babana senin! dikkat dikkat benim hiç bir şeyim değil.
El olduğumu söyleyen sendin. Senin babana güvenmem için bir sebep yok.
Git babanın üstüne yap arabayı.
O araba artık benim değil.
Borcu, her şeyi sana ait.

Şu günden itibaren de senin paran senindir, benim param benim..
Sonumuz belli bizim bana göre, ama beraber görelim ne olur.

Aynen bunları de ve yabancı ol bu adama.
Fazla iyi gördüm seni..:KK14:

Aslında eliz biliyor musunuz?
Gerçek bu yani.

Ben bu gerçeğin farkındayım, kırılmam bu durumlarda ama
benim canımı sıkan işlerine gelince kızım demeler, annesiyim babasıyım diye alınmalar..

İşine gelmeyince kendi evladı, canı söz konusu olunca haklı haksız bakmadan senin
el olduğun gerçeğini yüzüne tokat gibi çakmalar..

Ben buna katlanamıyorum.
El olduğumu biliyorum...

Bunun bilincinde olsak da kv ye kp e melek bile olsalar babacığım, anneciğim demesek
çok daha doğru olur.. ..Sonra kazık yiyince o cığım ciğimleri atıyoruz. Daha çirkin oluyor..

Ama eş için el olmak ağır olmuş seni anlıyorum..
Bu eşe mi çocuk vereceksin?
Hasta olsa, bu adama mı bakacaksın?

Cinsellik üzerine tüm konuların, bunun yanına yeni problemler eklenmiş..
Bence kesinlikle tepkin sert olsun.

Ben zaten elim senin için, bir de senin babana senin! dikkat dikkat benim hiç bir şeyim değil.
El olduğumu söyleyen sendin. Senin babana güvenmem için bir sebep yok.
Git babanın üstüne yap arabayı.
O araba artık benim değil.
Borcu, her şeyi sana ait.

Şu günden itibaren de senin paran senindir, benim param benim..
Sonumuz belli bizim bana göre, ama beraber görelim ne olur.

Aynen bunları de ve yabancı ol bu adama.
Fazla iyi gördüm seni..:KK14:

Ağzına sağlık

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Boşanmak kolay değil elbet ama siz hatalarını göz ardı etmiş çabuk kapatmışsınız üstünü o yüzden hep yenileri eklenmiş üstüne. Bir insan eşini sevdiğini nasıl arzulamaz ve ona nasıl el diyebilir aklım almadı okuyunca ona kızdım size de üzüldüm tavrınızı belli edin ki hareketlerine kelimelerine dikkat etsin:KK47:

madem seni el olarak görüyo sen nie ona güveniyonki hiçte çalışıp aldıgın arabayı kayınbabanın üstüne yaptırma sen kendi üstüne yaptır erkek milletine iyilik bildirilmez boşver

madem seni el olarak görüyo sen nie ona güveniyonki hiçte çalışıp aldıgın arabayı kayınbabanın üstüne yaptırma sen kendi üstüne yaptır erkek milletine iyilik bildirilmez boşver

yok zaten arkadaşım ... kavga ettikten bi süre sonra aradı yanlış düşündüğünü hata ettiğini söyleyip özür diledi . yarın ben üstüme alıyorum arabayı

Boşanmak kolay değil elbet ama siz hatalarını göz ardı etmiş çabuk kapatmışsınız üstünü o yüzden hep yenileri eklenmiş üstüne. Bir insan eşini sevdiğini nasıl arzulamaz ve ona nasıl el diyebilir aklım almadı okuyunca ona kızdım size de üzüldüm tavrınızı belli edin ki hareketlerine kelimelerine dikkat etsin:KK47:

her zaman böyle değil ki arada bi tutuyo bu damarı

canım uzun zamandır sesin çıkmayınca
eşinle cinsel sorunların düzeldi diye düşünüyordum
ne olacak böyle yaaa.. bi konuş olmazsa
öbür konuda da hata etmiş özür de dilemiş neyse
mal mülk olaylarında asla yüz verme
ya onun ya senin.. dünyanın 1000 türlü hali var...

Daha el dediginde ben olsa idim kiyametleri koparir evi terkederdim.

Kim ki o? Kim yani? Oda elin oglu. Cok sinir oldum bak

Sent to my Iphone using Kadinlar Kulubu

canım uzun zamandır sesin çıkmayınca
eşinle cinsel sorunların düzeldi diye düşünüyordum
ne olacak böyle yaaa.. bi konuş olmazsa
öbür konuda da hata etmiş özür de dilemiş neyse
mal mülk olaylarında asla yüz verme
ya onun ya senin.. dünyanın 1000 türlü hali var...

yok canım ya bi zaman düzeldi sonra tekrar eski haline döndü de cinsel olayı kabullendim sanırım konuşsamda kar etmedi biraz daha sonra kv ile konuşmayı düşünüyorum ama bazen diyorum gittiği yere kadar diye ... buda benim imtihanım ...

cinselliğiniz düşünmeden konuşuyorum cünkü çok kavga ediliyorsa 11 aydır cinselliğin a zolması normaldir..evlilik zordur hele ki ilk 1yıl ama kadına cok sey düşüyor sen tatlı dilini güleryüzünü gösteriyorsan yemegini yapıp sofranı kuruyorsan adam da bu güleryüze karsı sevgi ilgi gösteriyorsa sorunlar biter böyle degilsen bunu dene..

benim eşimde ilk yıl cok cimriydi simdi her yere gidiyoruz cünkü ben ilk yıl cingarı kopardım ona bunun normal oldugunu kabul ettirdim pikniktir kahvaltıdır bunlar normal şeyler calışan insanalr için sart ferahlamak için parayı öbür tarafa mı götürcez biriktirmek ayrı bu ayrı..arabaya gelince senin üstüne olsun yoksa alma de ki bana eşin olarak güveniyorsan benim adıma olsun de ben vergisini öderim de bakalım calışan kadınsın biraz diren istersen istedigin şekli verirsin boşanmayı dusunmek için çoook erken bence..

11 aylık evliyim ... geçen zaman zarfında resmen çöktüm yaşlandım ... gözlerimden akan yaşama sevincimi aldı benden ışığı söndü gözlerimin ... bi çemberin içinde boğuluyorum , aramızda cinsellik hiç yok , ayda yılda bir benim zorumla olur ki artık yoruldum bende uğraşmıyorum .... karı koca bağı olmayınca aynı evin içinde iki yabancı ... bu zamana kadar hep iyi taraflarını gördüm , tek sorunumuz cinsellik olsun dedim kabullendim onu öyle ... ama yoruldum ben sürekli hesap yapıp yaşamaktan , gencim daha gezmek eğlenmek istiyorum ki hiç borcu olmayan bi eve iki maaş girerken neyin hesabı bu ... zaten öyle savruk tipler değiliz ki ... ailesinin müdahaleside cabası üstelik ... daha geçenlerde eşimle kahve içelim diye çıktık , o sırada kp aradı ... onlar konuşurken duyuyorum ben sesi geliyor kp , '' ben daha geçen gün demedim mi sana dışarıda yiyip içmeyin , oturun evinizde , kahve yokmu evde içiverin '' dedi ... ben böyle insan değildim ki evlenmeden önce kendim için moral için çıkardım dışarıya hafta da bir defa hoşuma gidebileceğini düşündüğüm bi filme giderdim muhakkak ... şimdi kafa dağıtalım diye içtiğimiz kahveye bile müdahale ediliyor ... sebep olarakta dışarıda harcayacağımız parayı kenara atıp birikim yapmamız gerektiği gösterilyor ... bütün bunlara susarım sonuçta zorluk içinden gelmiş insanlar der anlayış göstermeye çalışırım da geçen gün olan olay bizim hala bi aile olamadığımızın göstergesi... Şimdi konu şöyle gelişti arabada eşim kp ve ben gidiyoruz ... kp damadına kızgın uzun zamandır ... bana anlatır hep bende bu durumdan hoşlanmadığımı dile getrdim kp e ama o hala anlatmakta ısrarcı olunca hiç yorum yapmadan dinleyim lafı bitincede , ufak bi tebessümle olur böyle şeyler babacığım deyip konuyu kapatıyordum ... ama yolda giderken gene bahsetmeye başladı ben yine yorum yapmıyorum .... kp konuşurken eşim çıkıştı babasına '' elin yanında anlatıp duruyorsun yeter artık anlatma '' dedi ( el ben oluyorum burda ) kp de kızımda bilsin dedi ... eşim ise bilmesin onun herşeyi bilmesine gerek yok dedi ... çok üzüldüm çok kırıldım ama genede sesimi çıkarmadım ... ama 3 gün önce aldığımız arabayı babamın üstüne yapacağım demesi ve benim buna karşı çıkmamla az evvel kıyamet koptu ... neden babanın üstüne yapacağız dediğimde ise vergisini filan o takip eder ben edemem hem ne olacak onun üstüne yapsak sen güvenmiyor musun babama diyince bende şarteller attı kardeşlerim ... ben sabahtan akşama kadar çalışacağım , o arabanın parasını ödeyeceğim .... allah aşkına hata ben de mi ... onda mı çözemedim ben sorun hangimizde ....

Evliliğinde memnun olmadığın,seni üzen herşeyde sesini çıkaracaksın.Bağır çağır demiyorum.Ama bir tepkin,fikrin,tavrın olsun

yok zaten arkadaşım ... kavga ettikten bi süre sonra aradı yanlış düşündüğünü hata ettiğini söyleyip özür diledi . yarın ben üstüme alıyorum arabayı

aferin sana eşin seni seviyor bence sana boşanır gözüyle baktıgını sanmıyorum burdaki yorumlar herkesin kendi fikri oku ama mantıgına uyanı uygula gaz da cabuk gelip adamı boşama:KK1::KK1::KK1:

X