12. Günde idrar testi negatif olup pozitife dönenler

feyza25nur

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
480
132
25
Merhaba kızlar, yumurta takibi yaptırmıştım. 26 şubat pazartesi doktora gittiğimde ya dün çatladı ya da yeni çatlamış demişti. (Cumartesi gününü değerlendirmiştik).
Çatlamanın üzerinden 12. Gününde idrar testim negatif çıktı. Bugünde adet olmam gerekiyor ama hiçbir belirti yok. Sonrasında pozitif gören oldu mu ?
Olduysa kaçıncı günde pozitife döndü ?

Teşekkür ederim ama yarım saat önce kahverengi leke geldi. adet oldum 🥹 bu ayda olmadı
Hayırlısı olsun canım. Ben de bu ay silik çizgi gördüm bir saat sonra çıktı. Normalde ciddiye almam ama inanasım geldi işte. Regl olunca bi hayal kırıklığı yaşadım. Önümüzdeki aya inşallah bakalım vardır bir hayır 🙂

Hayırlısı olsun canım. Ben de bu ay silik çizgi gördüm bir saat sonra çıktı. Normalde ciddiye almam ama inanasım geldi işte. Regl olunca bi hayal kırıklığı yaşadım. Önümüzdeki aya inşallah bakalım vardır bir hayır 🙂
Evet bilirim o duyguyu 🙃 Vakti saatini bekliyor ya olucak inşallah🤲🏻 Hayırlı zamanda güzel haberler alalım inşallah

Catlatma ignesinden sonraki 13.gun testte bulanik leke cikti, test hatali sandim. 18.gun net cift cizgi cikti. Arasinda bakmadim ama muhtemelen 15.gun falan baksaydim silik cizgi gorebilirdim.
Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?

Eklentiler

• IMG_1342.jpeg
    IMG_1342.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_1341.jpeg
    IMG_1341.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_1339.jpeg
    IMG_1339.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 71
Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?
canım doktorun demiştir şu kadar gün sonra test yapabilirsin çıkar vs diye, ben genelde 14 gün diye duyuyorum burada, daha erken yapılan testlerde iğne sebepli yalancı pozitif çıkabiliyor, eğer yanıltıcı bir sonuç değilse çizgi çok belirgin

canım doktorun demiştir şu kadar gün sonra test yapabilirsin çıkar vs diye, ben genelde 14 gün diye duyuyorum burada, daha erken yapılan testlerde iğne sebepli yalancı pozitif çıkabiliyor, eğer yanıltıcı bir sonuç değilse çizgi çok belirgin
Ben cuma günü kan vermiştim 0 çıktı değer orda iğne etkisi olsa orda da yükselme çıkardı bugün 12.günü aşılamanın çatlama iğnesinin de 14.günü böyle çıktı şimdi de

X