13 haftalik bebek hareketleri

Herseyeragmenumutvar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2020
130
34
Merhaba kızlar 13 +2gunluk hamileyim bebeğimi mi hissediyorum bilmiyorum karnım da kalp atışı gibi bişeyler hissediyorum bazen kasiklarimda da oluyor bebeğimin hareketi mi bilmiyorum belki de çok hareketidir çocuğum sizce öyle mi ilk hamileliğin bu arada 😊

İlk hamilelikte bu kadar kısa sürede hissetmeniz çok çok zor (doktorların görüşleri bu yonde)ikiz bebek bekliyorum 20 haftamdayim. Evet hissediyorum demekte zorlanıyorum.

İlk hamilelikte bu kadar kısa sürede hissetmeniz çok çok zor (doktorların görüşleri bu yonde)ikiz bebek bekliyorum 20 haftamdayim. Evet hissediyorum demekte zorlanıyorum.
Evet aslında biliyorum imkansız olduğunu peki ya o bahsettiklerim neden sebep oluyor hep anlam veremiyorum bu arada allah kavuştursun hepimizi yavrularimiza😊😍

Evet aslında biliyorum imkansız olduğunu peki ya o bahsettiklerim neden sebep oluyor hep anlam veremiyorum bu arada allah kavuştursun hepimizi yavrularimiza😊😍
Amiin inşallah 😊 muhtemelen bağırsak hareketleri ve bu dönemde kasik bölgemizde çok fazla değişim oluyor rahim büyüyor bu belirtileri de hareket zannediyoruz

X