13. Takım birlikte zayıflamaya devam ediyor

Bugünün cuma olduğunu herkes unuttu galiba. Ben hemen bildirim yapayım.

Bu sabah regl oldum. Ve geçtiğimiz hafta yediklerime hiç dikkat etmedim. Sonuç o nedenle oldukça kötü.

Bu sabah 67.3 ü gördüm tartıda.

Sizlerde durum nasıl? Neden bugün kimse bildirim yapmadı?

Gonul83 Gonul83 hoş geldin canım. Nasılsın?

Günaydınlar herkese,, bu günlerde hiç uğrayamadım, önce kızım ateşlendi 2 gece boğaz enfeksiyonu olmuş, sonra da.
6. Sınıfa giden oğlum ateşlendi, halsizlik de vardı, test verdik. Dün akşam öğrendik ki covid olmuş 😔 3-4 gündür elimde ateş ölçer, odadan odaya gece gündüz koşturmaktan psikolojim ve bozuldu.. şimdilik bizde bişey yok, oğlum da ilk 2 gün ateşliydi, bu gece düştü biraz şükür..
Bu hafta ilk 2 gün yediklerime ve suya dikkat ettim ama sonra çocukların hastalığından başımı kaldıramadım, kilo aldım mı verdim mi bilmiyorum açıkçası..birazdan tartılıp paylaşacağım..

Geçmiş olsun canım inşallah hemencecik atlatırsınız. :dua::dua::dua:

İyi geceler bende katılabilir miyim aranıza motivasyona çok ihtiyacım var birbirimizi motive edeceğimizi düşünüyorum kızlar

Tabii ki katılabilirsin canım. Hoş geldin aramıza. Ben Ebru. İlk sayfamızda katılım formumuz var. Onu doldurup paylaş lütfen.

Tamamen unutmusum paylaşımı kusura bakma kaptanım....zaten tartilmayida 3 4 batlrdak su içtikten sonra hatırladım ve artı malesef...
LAydLiNe LAydLiNe

Eklentiler

• 20210924_112956.jpg
    20210924_112956.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 19
Kızlar artık hepimizin iyiliği için biraz canlanmamız lazım. Yarından itibaren herkesten menü bekliyorum. Anlaştık mı? Yoksa yakında hepimiz yediklerimizden çok çok pişman olacağız.

Olmuyo olmuyo valla full yeme modundayim kurabiyeler havada ucusuyo sende durumlar nasil canim
Pek farklı sayılmam çok güzel bahanelerimde var midemde sağolsun aç kaldımı ağrımaya koyuluyor sabah ilacımı almayınca (ilacım olmadığı için) yemek yemeyince geçmiyor. İlacımoda alacağımda bugün yarın derken unutuyorum.. Aburcubur yememeye özen göstersemde yemeklerim pek diyetik değil harekette yok üzgünüm

Bugünün cuma olduğunu herkes unuttu galiba. Ben hemen bildirim yapayım.

Bu sabah regl oldum. Ve geçtiğimiz hafta yediklerime hiç dikkat etmedim. Sonuç o nedenle oldukça kötü.

Bu sabah 67.3 ü gördüm tartıda.

Sizlerde durum nasıl? Neden bugün kimse bildirim yapmadı?

Gonul83 Gonul83 hoş geldin canım. Nasılsın?
Merhaba hoşbulduk kötü günler geride kaldı inşallah ebrucuğum. Birebir bir spor hocasıyla çalışmaya başladım 4 kere görüştük daha epey etkisi oldu beslenme programımı ve alışverişlerimi de planlıyor onu ye bunu ye diye sürekli gamlı baykuş gibi tepemde. Hedefimiz 55-56 kg inmek ve sıkı şekilli bir vücut kendisi 2 yılda 64 kg vermiş ve şuan vücudu süper şekilli ve sıkı. Burada çok güzel kilolar verdik yine yaparız. Diyetkolik indirdim yine kalorilere bakmak için/ sen nasılsın gülce nasıl 😘

Merhaba hoşbulduk kötü günler geride kaldı inşallah ebrucuğum. Birebir bir spor hocasıyla çalışmaya başladım 4 kere görüştük daha epey etkisi oldu beslenme programımı ve alışverişlerimi de planlıyor onu ye bunu ye diye sürekli gamlı baykuş gibi tepemde. Hedefimiz 55-56 kg inmek ve sıkı şekilli bir vücut kendisi 2 yılda 64 kg vermiş ve şuan vücudu süper şekilli ve sıkı. Burada çok güzel kilolar verdik yine yaparız. Diyetkolik indirdim yine kalorilere bakmak için/ sen nasılsın gülce nasıl 😘
2 yılda 64 kilo mu vermiş 😨😳😳 ben şok😱
Diyetkolik benim de favorimdi, bu aralar bakmıyorum o ayrı🙄
İnşallah, sağlıkla huzurla hedefine ulaşırsın canım

Merhaba herkese , artık bende yarın kilomla yüzleşip sizlerle başlamak istiyorum.. sosyalleşmek diyeti çok kötü etkiliyor maalesef yarın başlamak istiyorum ama bu hafta full bi yerlere davetliyim... artık hem sosyalleşerek diyet yapmayı öğrenmem lazım....
Çünkü aynalara küstüm kilo vermem lazım :KK43: bir birimizi motive edelim kızlar 👍👍

Ee sen çok kilo almamışsın gönülcüm 62lerdesin çabucak gider 👍👍👍

Pek farklı sayılmam çok güzel bahanelerimde var midemde sağolsun aç kaldımı ağrımaya koyuluyor sabah ilacımı almayınca (ilacım olmadığı için) yemek yemeyince geçmiyor. İlacımoda alacağımda bugün yarın derken unutuyorum.. Aburcubur yememeye özen göstersemde yemeklerim pek diyetik değil harekette yok üzgünüm
Geçmiş olsun canım

2 yılda 64 kilo mu vermiş 😨😳😳 ben şok😱
Diyetkolik benim de favorimdi, bu aralar bakmıyorum o ayrı🙄
İnşallah, sağlıkla huzurla hedefine ulaşırsın canım
Evet 126 kg mu neydi şimdilerde işte 65 falan resmini bulursam şimdi paylaşacağım kadın çok hırslı ama nasıl güzel fiziği var. Bizde yapacağız kızlar teker teker herkes hedefine ulaşacak yarın ben menü paylaşıyorum ve yaptığımız sporları
Merhaba herkese , artık bende yarın kilomla yüzleşip sizlerle başlamak istiyorum.. sosyalleşmek diyeti çok kötü etkiliyor maalesef yarın başlamak istiyorum ama bu hafta full bi yerlere davetliyim... artık hem sosyalleşerek diyet yapmayı öğrenmem lazım....
Çünkü aynalara küstüm kilo vermem lazım :KK43: bir birimizi motive edelim kızlar 👍👍
Evet bende eskiye oranla daha sosyalleştim. Ama bu arkadaşlarımla görüşmeyeceğim anlamına gelmiyor mutlaka o ortamlarda sağlıklı yiyecek birşey vardır eğer sağlıksız bir şey yerseniz de mutlaka ertesi gün onu telafi edelim ve biraz hareket haydi ada sen neleri başarmadın ki? Közlenmiş biber aşkına başla yarın menününü merak ediyorum 😃😃
Ee sen çok kilo almamışsın gönülcüm 62lerdesin çabucak gider 👍👍👍
O eskiden kalma bir rakam sabah tartılacağım ama tahminim 64 kg yum ah Ah buralarda 53,5 kg gelmiştim ama itiraf etmeliyim. Sanki bana yakışmadı küçücük kaldım şimdi hedefim 55 56 ve daha çok karnımı belimi sırtımı eritmek ve güzel bir popo😎👍

Günaydın kızlar :KK200:

Haftaya yeni bir başlangıç yapalım hep birlikte. Bugün bildirim günü unutmadınız umarım.

Cuma : 67.4

Bugün : 66.7

Cumartesi çok kötü hasta oldum. İki gündür yatıyorum. Üşüttüm galiba. Bugün biraz daha iyiyim şükür. Sizlerde ne var ne yok?

Günaydın kızlar :KK200:

Haftaya yeni bir başlangıç yapalım hep birlikte. Bugün bildirim günü unutmadınız umarım.

Cuma : 67.4

Bugün : 66.7

Cumartesi çok kötü hasta oldum. İki gündür yatıyorum. Üşüttüm galiba. Bugün biraz daha iyiyim şükür. Sizlerde ne var ne yok?
Günaydın kaptanım geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. Ben de bugün itibariyle sağlıklı beslenme işine başladım. Maalesef rakam çok kötü utanıyorum bu halimden
71.10 ile başlangıcı yapıyorum. Umarim sağlıklı beslenmede devamlılığı sağlayabilirim devamını getiririm

X