14 mm yumurtam kayboldu böyle yaşayan oldumu lütfen konuşalım

ilimtalebesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
23
2
27
Yumurta takibi yapıyorduk ve 14 mm yumurtam oluştu doktor tekrar gel istenilen büyüklükte değil dedi tekrar kontrole gittiğimde yumurtam kaybolmuş böyle bişey yaşayan varmı tedavim sonlandi diğer aya tekrar gideceğim adette

Yumurta takibi yapıyorduk ve 14 mm yumurtam oluştu doktor tekrar gel istenilen büyüklükte değil dedi tekrar kontrole gittiğimde yumurtam kaybolmuş böyle bişey yaşayan varmı tedavim sonlandi diğer aya tekrar gideceğim adette
O 14 mm gordukten kac gun sonra gitmiştin de kaybolmus?

Ay ne sinir bozucu dimi.. belki 14mmde çatladı gitti veya geri sönmüş olabilir anormal bir durum var belli. Gerçi doktorun desigine göre çatladıgında azcık sıvı kalıyomuş ultrasonda onu görebiliyomuş.. nasip değilmiş demekki

Ay ne sinir bozucu dimi.. belki 14mmde çatladı gitti veya geri sönmüş olabilir anormal bir durum var belli. Gerçi doktorun desigine göre çatladıgında azcık sıvı kalıyomuş ultrasonda onu görebiliyomuş.. nasip değilmiş demekki
Evet ya zaten ağzımızdan çıkan tek kelime nasip nasip nasip 🌻

Ben de adetimin 3.gunu klomene basladim klomen bitti döngümün 8.gunu kontrole gitti. 3 tane 10 mm nin uzerinde yumurtam vardi en buyugu 14 mm ydi. Yarin tekrar kontrole gidecegim umarim hayirli haberler aliri. Ben glifor kullaniyorum ve pcos yok.

Kizlar ben dayanamadim test verdim beta hcg 17.77 cikti doktor yukselmesini beklicez 2 gun sonra tekrar ver dedi

Yaa çok sevindim inşallah güzelce ilerler Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin 🤗 darısı bize 🤤
Merhaba gebe kalabildiniz mi benimde yumurtam kayboldu 12 mm di bu sefer sağdaki yumurtam büyümüş 14 mm ben bu yumurtamı havuç incir kürüyle büyüttüm doktorum tedavimi sonlandırmıştı başka doktora gittim yarın yine kontrole gidicem inşallah büyümüştür ve çatlatma iğnesi uygularlar bende de pcos var

X