14 Pro Max Amerika'da olanlar yardım lütfen

Cin’deki fabrikada Covid ciktigi icin uretim durdu. Aralik’ta teslimat yok, ocak ayinda piyasa sunulabilecek diye bildiri gecmislerdi.

Ayni renk telefonu ben de aradim. Esim bu surecte bir cok ulkeye is seyahatine gitti ama yok. Ben caydim, 15’i bekliyorum.

Haberi de buldum.

evet bende öyle duydum ah çin her yerde buluyon beni
covidi bile ilk geçirenlerdeniz aşısız ve çok zor atlattım

Sizin siparis tarihine gore degisebilir. Zaten uretilmis bir urundur sevkiyati vardir, vb. Hayirlisi olsun. Ben beklemek istememistim onun icin esim elden alir getirir dusuncesindeydim. 13 pro max kullaniyorum, pek de bir fark olmayinca sirf renk icin kasmaya gerek yok dedim nihayetinde. Onu temin edene kadar 15 lanse edilir zaten. 🌸
13 pro maxle arasında çok kaldım ben de çünkü tek beklentim kamera performansı açıkçası arada fark yoksa onu alayım geçeyim beklemek yerine diyordum ama rotayı buna kırdık sonra ☺️
Amin dediğiniz gibi hayırlısı artık 🙏

Sebebi bugün samsung alsam atıyorum 20.000tl ye seneye 5000tl satacak olsan
geçen sene arkadaşım 12 pro max aldı yanlış hatırlamıyorsam 11 veya 12 ye şuan satsa 20 küsür
piyasası var sağlam telefon
ben satmaya almıyorum zaten 3 sene istesen de satamazsın
Yoo ben geçen sene Samsung almıştım agustos ayında 3500e Aralık ayında 4200e sattım. Geçen sene için 700 kardı. Sadece bunun için alınmaz o telefon. Afedersiniz şuan tezeğe para yatirsaniz para daha çok degerlenir

Yoo ben geçen sene Samsung almıştım agustos ayında 3500e Aralık ayında 4200e sattım. Geçen sene için 700 kardı. Sadece bunun için alınmaz o telefon. Afedersiniz şuan tezeğe para yatirsaniz para daha çok degerlenir
Doğru evet ama o para örnek veriyorum ıphone se alsanız emin olun neredeyse 2 katına satardınız vs....
zaten satmak için almıyorum beğendiğim ve kaliteli bulduğum için alıyorum
her zaman piyasası olan bir telefon

İlla bu marka telefonu almak isteme nedeni nedir acaba?
Arkadaşa sormuşsunuz ama bende aynı durumda olan biri olarak bilgi vermek istedim apple yatırımdır piyasası neredeyse hiç bitmez ramazanda aldığım telefonu şu an ikinci el satsam zararım 500 tl falandır ayrıca diğer markalardaki gibi hayalet ekran, ekranda çizgiler vs yıllarca kullan olmaz , kolay kolay şarj yeri bozulan şurası burası arıza veren apple göremezsiniz ekran çatlasa kırılsa bile kendini kullandırır , kameraya hiç değinmiyorum ben instagramda gezinirken bile xaomi hariç apple dışı telle çekilen fotoları ayırt edebiliyorum kalite çok kötü, ayrıca çalınsa kaybolsa benden başkası kullanamaz teli kitlerim olur da açarsa bilgilerim güvende eksiksiz kimsenin eline geçmez bilirim. Donma kasma nedir bilmezsiniz stabil cihazdır kırk tane saçma sapan ayarı yoktur kapalı bir teldir kendine zarar verecek işlemi kabul etmez çok ısınırsa kendini kapatır yani ömürlük cihaz + yatırım aracıdır daha çoook şey var sayamadığım

Kıbrıs için pasaport gerekmiyor ki. Telefonu son 6 ayda yurtdisina giden bir pasaporta kaydetmeniz gerekiyor.
Ayrica tonla para verip garantisiz telefon kullanacaksiniz.
Kız kardeşim geçen hafta geldi oradan aldığı teli işletti kıbrısa pasaportla girmeniz gereken durumlar olabiliyor

Arkadaşa sormuşsunuz ama bende aynı durumda olan biri olarak bilgi vermek istedim apple yatırımdır piyasası neredeyse hiç bitmez ramazanda aldığım telefonu şu an ikinci el satsam zararım 500 tl falandır ayrıca diğer markalardaki gibi hayalet ekran, ekranda çizgiler vs yıllarca kullan olmaz , kolay kolay şarj yeri bozulan şurası burası arıza veren apple göremezsiniz ekran çatlasa kırılsa bile kendini kullandırır , kameraya hiç değinmiyorum ben instagramda gezinirken bile xaomi hariç apple dışı telle çekilen fotoları ayırt edebiliyorum kalite çok kötü, ayrıca çalınsa kaybolsa benden başkası kullanamaz teli kitlerim olur da açarsa bilgilerim güvende eksiksiz kimsenin eline geçmez bilirim. Donma kasma nedir bilmezsiniz stabil cihazdır kırk tane saçma sapan ayarı yoktur kapalı bir teldir kendine zarar verecek işlemi kabul etmez çok ısınırsa kendini kapatır yani ömürlük cihaz + yatırım aracıdır daha çoook şey var sayamadığım
Ayrıca isteyen istediğini alır, almak isteyebilir pahalı diye ya da apple diye markayı kötülemek almak isteyene de kendini kötü hissettirmek gereksiz diye ekleyelim :) Herkes nasıl istiyorsa öyle yaşasın arkadaşlar. İsteyen samsung isteyen apple kullansın istediği parayı versin. Herkes kendi ekmeğini yiyor.

Şu an neredeyse hiçbir ülkede yok gibi bir şey istediğiniz özellikleri bulmayı zaten unutun, bir yerde rengi bulsanız başka yerde istediğiniz GB olanı bulamıyorsunuz. En azından ben bulamadım. 🤷
Ben Türkiye'den aldım Kasım sonunda hala teslim edilmedi 23 Aralık görünüyor teslim tarihi ama hiç umudum yok çünkü yurt dışında yaşayan tüm arkadaşlarımıza da sorduk kimse bulamadı. Macaristan da yaşayan arkadaşım oradaki Apple a sormuş ve dünya genelinde bir stok sorunu var maalesef demişler, umarım bulursunuz.
DSLR makinemi her yere taşımamak için tercih ettim ben de ama umarım pişman olmam değer bu kadar beklediğime 🤷
Canim daha gelmedimi telefonun😔

bu arada konu sahibi gerckten telefonla iş yapiyosaniz surekli, alinabilir tlfn sarji falan cok iyi ama sadece heves ettiginiz icin almak istiyorsaniz bence o kadar para verilmez şahsi fikrim acikcasi🤷🏼‍♀️
Bide ekstra ucret oduyorsunuz burda pasaport vs baya prosedür gerekli öyle biliyorum

Bende apple cıyım arkadaslarim banada laf eder bazen bu kadar parami verilir tlfna diye. Mart ayinda tlfnum calindi iphone 11 biz hemen kilitlettirdik tlfnumi ve banka hesaplarim herseyim hatta bikinili fotolarim falan vardi, baska tlfn olsaydi gerckten cok korkardim bilgilerim baskalarinin eline gececek diye. Yeni tlfn almaya gittim Baktimki aşırı pahalanmis 12-13 alirim diye gittim yine 11 aldim ciktim.
Hic degeri kaybolmayan skntisi olmayan bir tlfn bence. Gecen gunde esime 14pro max aldim cok buyuk geldi bana. Apple kalitesi tartisilmaz esim surekli tlfnla iş yapan biri ve sarji cok uzun dayaniyor. Surekli tlfnla is yapan biri icin mukemmel Ama ornek ben tlfnla is yapmadigim icin (hatta tlfna ihtiyac bile duymuyorum apple watch kullaniyorum) kendime o kdar para verip alirmiyim 14 pro max orası şahibeli🙄😀

bu arada konu sahibi gerckten telefonla iş yapiyosaniz surekli, alinabilir tlfn sarji falan cok iyi ama sadece heves ettiginiz icin almak istiyorsaniz bence o kadar para verilmez şahsi fikrim acikcasi🤷🏼‍♀️
Bide ekstra ucret oduyorsunuz burda pasaport vs baya prosedür gerekli öyle biliyorum
Bu arada alirsanizda gule gule kullanin 🫶🌸

Yok kuzum ya maalesef hala gelmedi beklemeye devam 😐😐 23 Aralık gösteriyor teslimatı, daha erken gelir demişti Apple'daki görevli ama iki haftadır tık yok daha erken gelmesini çoktan geçtim bari daha çok gecikmese 😆

Yok kuzum ya maalesef hala gelmedi beklemeye devam 😐😐 23 Aralık gösteriyor teslimatı, daha erken gelir demişti Apple'daki görevli ama iki haftadır tık yok daha erken gelmesini çoktan geçtim bari daha çok gecikmese 😆
Ya sen ucretini odeyip aldin dimi? Yani ben bugun merkezdeydim bilseydim bakardim yaa bizim buralar ne alemde diye. Buralar kucuk yaa gelen hemen satilmiyor. Ozamanda vardi esime almistim hatta 3 gun sonra esime apple watch icin gittigimde cocuklar yine soylemisti tekrardan aynisindan geldi elimize bilginiz olsun diye. İrtibata gecirirdim sizi teknomarketle direk

Bir telefonun bu kadar özelliği olduğunu bilmiyordum önünde saygıyla eğiliyorum resmen 🤭🤭🤭bana telefon olsun yetercilerdenim telefonum kırıldı redmi aldi eşim...o bile çok geldi bana😁😁

Ya sen ucretini odeyip aldin dimi? Yani ben bugun merkezdeydim bilseydim bakardim yaa bizim buralar ne alemde diye. Buralar kucuk yaa gelen hemen satilmiyor. Ozamanda vardi esime almistim hatta 3 gun sonra esime apple watch icin gittigimde cocuklar yine soylemisti tekrardan aynisindan geldi elimize bilginiz olsun diye. İrtibata gecirirdim sizi teknomarketle direk
Yaaa düşünmen yeter çok incesin çok teşekkür ederim. 😍 Evet canım ücreti falan ödendi ön siparişle satın aldık direk. 😐 Bu kadar bekledik biraz daha bekleriz artık ne yapalım çok aciliyeti yok zaten şimdilik 🙈

Malumunuz bu ülke şartlarında isteğimiz her şeye kavuşmak o kadar zor ki
anca kira fatura çocuklar ve yeme içme o da çoğu zaman kartlar ve eksiyle oluyor ama bu telefon çıktığından beri benim olmalı diyorum ve ilk kez kendim için bir şey almak istiyorum
ama TR fiyatlarıyla alamam bir yakınımın arkadaşı cuma günü Amerika'ya gidecek ora da 1099 dolar mış buranın neredeyse 3/1 fiyatına
şimdi Amerika da yaşayan kk nın güzel hanımları
bir duyum 14 pro max yokmuş deniyor ben parayı verecem gitmeden
ilk sorum var mı yok mu ? şuan ABD de 14 pro max sorunu var mı bulunabiliyor mu ?
2.si 1099 ham fiyat mı yoksa birde kdv vs.. başka bir ücret var mı sizin oralarda
ve özellikle morunu istiyorum :) bulunur mu
Sizin icin iPhone 14 Pro Max 512GB Space Black sepete koyup online odeme adimina kadar geldim. Mekan: kanada

Ayrıca isteyen istediğini alır, almak isteyebilir pahalı diye ya da apple diye markayı kötülemek almak isteyene de kendini kötü hissettirmek gereksiz diye ekleyelim :) Herkes nasıl istiyorsa öyle yaşasın arkadaşlar. İsteyen samsung isteyen apple kullansın istediği parayı versin. Herkes kendi ekmeğini yiyor.
Tabii ki öyle biri gidip şu marka alacağım dese neden demem mesela banane çünkü

X