Tüp Bebek Merkezleri 14 yumurtadan 7 embiryo 1. Gün

dilara5223

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2020
55
21
25
Merhaba hanımlar baslık nasıl yazacagımı bilemedim kusura bakmayın benim dün 14 tane yumurtam toplandı 7 tanesi bügün döllenmiş arıyıp söylediler 5.güne gelmesini bekliyolar sizinde böyle oldumu 14 yumurtadan 7 embiryo olusması ben ilk defa yaptırıyorum acıbadem fulya da opum oldu bana yardımcı olurmusunuz bu iyi mi kötü mü transferim 3 ay sonra olacak inşaAllah

Merhaba hanımlar baslık nasıl yazacagımı bilemedim kusura bakmayın benim dün 14 tane yumurtam toplandı 7 tanesi bügün döllenmiş arıyıp söylediler 5.güne gelmesini bekliyolar sizinde böyle oldumu 14 yumurtadan 7 embiryo olusması ben ilk defa yaptırıyorum acıbadem fulya da opum oldu bana yardımcı olurmusunuz bu iyi mi kötü mü transferim 3 ay sonra olacak inşaAllah
Merhaba yumurta sayısı ve döllnmiş olma sayısını kafanıza cok takmayın .. tutması için sağlıklı bir embriyo olması yeterli . Benimde 20 yumurtam toplanmıstı 17 tanesi döllenmişti . 4. Güne 8 tanes cok iyi dediler ama sadece 2 tanesi kalabildi 5. Güne . Böyle şeyler olabiliyor malesef ..

11 yumurtamdan 6 sı döllendi 1 tane embriyo oluştu çok şükür oda tuttu olsun da bir tane olsun sana evlat olsun inşallah.

Anladm ya insan ister istemez takıyor kafaya rabbim inşaAllah sizede nasip etsin kucagınıza almayı bizlerede nasip etsin emegimiz bosa çıkmaz inşaAllah peki sizin tuttumu

X