15 kilo verdim.önerilerimle benimle kilo vermek isteyenler buraya!

kısaca anlatmak istiyorum ;21 yaşındayım 7 yıllık evliyim 7 yılda aldığım kilo 30 ... şuan kilom 83 polikistik over hastasıyım ve bebeğimin olması için doktorum zayıflaman gerekli dedi bende koşu bandımı aldım plates malzemelerimi aldım ....... başlayacağım inşallah birde 9lu bitki çayını araştırdım onu da alacağım ........ vermem gereken kilo 20 en az nasıl vereceğimi ne yapacağımı kendimi sevdiğim yiyeceklerden nasıl uzak tutacağımı bilemiyorum işim çok zor çok sabr gerektiren bir durum yaşadığınız için bilirsiniz lütfeen bana acil yardım edin ....... psikolojim çok bozuldu bir an evvel kilo verip bebeğimi kucağıma almak istiyorum ....... cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...........

canımm ben valla acılll 5 kılo vermelıyımm 60 oldum yaa 55 ıdealımm hadı bana yardım et:2:

selam senin kilona inebilmek için neler vermezdim bir bilsen kıymetini bil cnm ......... beş kilo bir şey değil .....inan ...verirsin hemen 2 ayını ya alır ya almaz......

benimde son 5 kilom kaldııı hatta birde pdr okumak istiyorum :KK70:

inşallah hedefine ulaşırsın ve tavsıye edıyorum gerçekten bölümümüz mükemmeldir hele ki halden anlamayı ve insanları sevıyorsan :KK66: o zaman ne diyoruzz birbirimize destek olursak en kısa zamanda bu son 5te gidecek !

ne kadar sürede verdin ve neler yaptın lütfen anlat gitmesi gereken 10 kilom var ve desteğe ihtiyacım var bakalım 1 ayda gidecek mi ?

kısaca anlatmak istiyorum ;21 yaşındayım 7 yıllık evliyim 7 yılda aldığım kilo 30 ... şuan kilom 83 polikistik over hastasıyım ve bebeğimin olması için doktorum zayıflaman gerekli dedi bende koşu bandımı aldım plates malzemelerimi aldım ....... başlayacağım inşallah birde 9lu bitki çayını araştırdım onu da alacağım ........ vermem gereken kilo 20 en az nasıl vereceğimi ne yapacağımı kendimi sevdiğim yiyeceklerden nasıl uzak tutacağımı bilemiyorum işim çok zor çok sabr gerektiren bir durum yaşadığınız için bilirsiniz lütfeen bana acil yardım edin ....... psikolojim çok bozuldu bir an evvel kilo verip bebeğimi kucağıma almak istiyorum ....... cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...........

öncelikle merhaba..
Elimden geldiğimce kilo vermen konusunda sana yardımcı olmak isterim ki sende ideal bir görünüme, ruh haline ve en önemlisi miniminnacık dunyalar tatlısı bebeğine kavuşabil :KK70: ilk yapman gereken şey tamamen başarabileceğine inanmak ve kendini kasmamak.Çünkü insan kendını ne kadar kasar ve sürekli 'hayır ben diyetteyim olmaz !' dıye engellerse, her gün tartıdaki rakama aldanıp kendi kendine kederlenirse ve en önemlisi bu yüzden kendınden nefret edecek duruma düşüp aynalara küserse bu iş olmuyor.yapman gereken tek şey biraz sabır ve disiplin.Disiplin konusu şu açıdan mesela evde yemeklerı sen yapıyorsun değil mi? yemeklere koyduğun yağ ve tuz miktarlarını yavaş yavaş azaltmakla işe başlayabılırsın.Her gün uyanır uyanmaz ılık suyunu içmelisin.Meyveden hoşlanıyorsan ara öğünde akşam yemeğinden önce abartmadan yemelisin ve en önemlisi hareket etmek, akşamları bi şey yememek işte bu kadar basit.sonrasında ise her şey istediğin gibi olacaaaaak :KK70::KK52:

tebrik ederim çok güzel olmuş.:nazar:

eee neler yaptığını bize anlatmayacakmısın :KK16:

teşekkür ederimm :KK42:tabikide anlatacağım boşa mı açtık konuyu :)
ben yurtta kalan bir öğrenci olduğum için ilk başta ne yapacağımı bilemedım zaten çocuykluğumdan beri tombştım ama asıl kıloyu üniversiteye başlayınca aldım.MAlum uzun yurt gecelerinde yemek yemek en güzel vakıt geçirme aracı hele ki abur cuburlar ! ilk işim abur cuburu hayatımdan çıkarmak ve insanlara hayır demeyı öğrenmek oldu.Ondan sonra sabahları kuru kayısı, incir mısır gevreğine geçiş yaptım öğlenleri ise fast food kültüründen uzaklaşıp türk usulüne sulu yemeklere döndüm :KK70: Akşamlarıda en geç saat 7deaynı sekilde yemekhanede güzelce sulu yemeğimi yedim acıkamdığım zamanlarda da bi tane elma yedim her gün yeşil çay içmeye özen gösterdim ve doğal olarak hayatımda da hareket olunca başardım :KK70:

ne kadar sürede verdin ve neler yaptın lütfen anlat gitmesi gereken 10 kilom var ve desteğe ihtiyacım var bakalım 1 ayda gidecek mi ?

benimkisi aslında süre olarak karmaşık bi süreç ama şöyle söyleyeyim 3-3.5 ay gibi bi süreyi kapsadı genel olarak.! ayda !0 kilo gitmesini bekleyerek kendini hayal kırıklığına uğratmış ve boşuna yıpratmış olursun en iyisi gerçekçi hedefler koymak ve ulaşabildiğini görünce devam etmek bance

X