15 kilo verdim.önerilerimle benimle kilo vermek isteyenler buraya!

:KK52:
kısaca anlatmak istiyorum ;21 yaşındayım 7 yıllık evliyim 7 yılda aldığım kilo 30 ... şuan kilom 83 polikistik over hastasıyım ve bebeğimin olması için doktorum zayıflaman gerekli dedi bende koşu bandımı aldım plates malzemelerimi aldım ....... başlayacağım inşallah birde 9lu bitki çayını araştırdım onu da alacağım ........ vermem gereken kilo 20 en az nasıl vereceğimi ne yapacağımı kendimi sevdiğim yiyeceklerden nasıl uzak tutacağımı bilemiyorum işim çok zor çok sabr gerektiren bir durum yaşadığınız için bilirsiniz lütfeen bana acil yardım edin ....... psikolojim çok bozuldu bir an evvel kilo verip bebeğimi kucağıma almak istiyorum ....... cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...........
Güzellik sen 14 yaşındamı evlendin küçücük cocukmussun sen ablacım ya

:KK52:
Güzellik sen 14 yaşındamı evlendin küçücük cocukmussun sen ablacım ya

15yaşındaydım...evet öyle oldu canım ....hayat tecrubemin fazla olduğunu düşünüyorum yaşanmışlıkların verdığı olgunluktan olduğuna inanıyorum.şülürler olsun hiç bir zaman pişman olmadım

Kilo verirken duraklama oldu mu olduysa ne yaparak atlattınız bu dönemi ?
Bu arada tebrik ederim

öncelikle teşekkür ederim ve bu kadar geç cevap yazdığım için özür dilerim. tabikide dönem dönem hatta aylarca süren duraklamalarım oldu ama böyle zamanlarda beslenme düzeni değiştirerek vücudu şaşırtma yoluna giderek ve en önemlisi sabrederek üstesinden gelmeye çalıştı

Merhaba canim oncelikle seni tebrik ediyorum :KK66: harika vermssin.
ayni boydayiz ben senin suanki baslangic halindeyim ve onumdeki 3-4 ayi senin onerilerine kulak vererek gecirirsem yaza belkide basari hikayemi yazacagim. ama skntm su ki askimi ve sevkimi kaybettim ve icimde basaramama duygusu var.
ogrenilmis bir caresizlik icindeyim yine olmayacak diyor bi yanim

öncelikle gecikmeli cevabım için özür dilerim bundan sonra günlük girme imkanım var artık o yüzden hala buralardaysan yardımcı olabilirm :KK42: canım her şeyin başı inanmak eğer inanmazsan iraden olmaz ve kurallarına sadık kalamazsın. ilk işin motivasyon ! bu tarz başarı hikayelerini aklına getir yenileceğin zamanlarda ilk tavsıyem bu olabilir :nazar:

merhabaa :)topiği görünce nasıl sevindim anlatamam.hem sizin adınıza hem de alabileceğim tavsiyeler adına :)önce biraz kendimden bahsedeyim.Adım Dilara,18 yaşındayım.2sene önce 58 kiloydum,günde 1 saat yüzme,yarım saat bisiklet ve yarım saat fitnessla 2ayda 8kilo verdim.Ama neredeyse hiçbir şey yemiyordum sabah kahvaltı öğlen elma akşam belki çorba.fakat son 1buçuk senedir iştahım öyle açıldı ki anlatamam.Bir sağlık problemi yok ama galiba hiçbir şey yemediğimden vücudum ihtiyaç duydu.Şimd 59 kiloyu buldum ve moralim gerçekten çok bozuldu çünkü o kadar emeğim boşa gitti,giydiklerimi yakıştırmamaya başladım.dün spora başladım,40 dakika zumba ve 20 dakika da fitness yapıyorum.yiyeceği henüz kısamadım ama zamanla olucak umarım.Spor yeterli olur mu acaba ve ekstra ne yapmalıyım?tavsiyeleriniz beni çok mutlu eder :)

merhaba dilaracım.. öncelikle hiç yememek ya da deliler gibi yemek yiyip spor yapmak çözüm değilmiş bunu anladığımı ve anladığını belirterek başlamalıyım :nazar: inşallah bu süre zarfında spora devam etmiş ve beslenme düzenini ayarlamışsın istediğin sonuçları elde etmeye başlamışsındır tavsıye için geç kalmış olabilirim belki ama sevinçli haberlerini duyabilirim ?:KK1::KK1::KK1:

Bende 22 yasindayim 1 yillik evliyim pko hastasiym ccugum olmuyor boyum 1.58 kilom 76 veremiyorm nasil verecem karbonatli su arti diyet mi yardimci olurmusunz lutfeeeen

Boğazını tutup egzersiz yapmak, olay bu ve kararlı olmak. Geçen sene ben 10 kilo vermiştim, yalnız kahvaltıda k-fleks midir sütle yenilen onlar çok sağlıksız ve doğru değil, kahvaltı doğru yapılmalı domates peynir salatalık 3-4 zeytin ve yumurta. yeşil biber vs.

X