Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar 15 yaşındayım saçlarım dökülüyor

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Bir sorunun var. Doktora gitmissin.Ilac verilmis. Kullanmamissin simdi ne yapayim diyorsun. Bir daha doktora git ilac versin kullanma...

o rafine şekeri abur cubur kesmen bile ne kadar cok farkder ama hemen 1 ayda değişim bekleme

Benimde 15 yıldır saçım dökülüyor çocukluğumdan beri kabızlık çekiyorum ilgisi olabilir mi?

Benimde 15 yıldır saçım dökülüyor çocukluğumdan beri kabızlık çekiyorum ilgisi olabilir mi?
sizi her topikte görüyorum yanlış anlamayın ama bence virus olaylarindan sonra bir doktora gidin a kişinin saçı d vitamininden dokulur b kisinin tirotitten baska birinin kansizliktan sizin sorununuz belki de genetiktir 15 yil cok uzunn bir süre sizin dökülme nedeni farkli olabilir bunun cevabini doktor verecektir

Gittim tabiki gitmez olurmuyum devlet Hastanesi'nde ne kadar ilgilenebilirlerki?bende pko var doktor hormonların normal dedi ama normal değil pkos hastalığında hormonlar farklı çalışıyor,bikac test yapıp yolluyorlar östrojenimede bakarmisiniz dediğimde kadın beni tersledi sen misin doktor ben mi diye, östrojen eksikliği saç dökmez dedi yapılması gerekenleri bile yapmıyorlar ki.bende kendim çare aramaya çalışıyorum

devlete gitmeyin en basitinden. mesela sizin yorumlara bakıyorum bir yerde romatizmadna birinin dokulmus siz acaba ondan mi demissiniz bir yerde biri d vitamininden demiş siz ona yonelmissiniz herkesin farkli sebebi 15 yıldır dökülüyor ve neden devlet hastanesi dışında bir seçenek aramadiniz ki?

Bazen insanların maddi imkanları kısıtlı olabiliyor. Özelde bazi hormon tahlilleri 1000li sayılarda oluyor. Belki o yüzden gidememistir hanımefendi. Belki de özeldeki doktorlar da çözüm bulamamıştır.

Sen neden bukadar rahatsız oldunki benim msjlarimdan?istediğim yere girer yazarım,burda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor çare arıyoruz.özellere gidip çare bulamayanlar da var,Allah düşmanıma vermesin bu saç dökülmesini insan çaresiz kalınca biyerde umut arıyor

Devlet olsun özel olsun hepsi ezberlemiş gibi konuşuyorlar.
Genetik diyip yollanıyor. Herkes çok mu sağlıklı vitaminli sanki sokakta yaşayan bi amca var papaz gibi saçları var çok mu vitaminli? Genetik diyip geçilio madem genetik antiandrojenlerle tekrar saç çıkısı yasayanlar var demekki genetik diyip geçirilmemesi lazım. Saç dökülmesi travmatiktir. Hem de çok. Ve cevap aramak asla bitmez,
Saçı dökülen biri çoğu doktordan daha çok şey biliyor suan saç dökülmesi hakkında buna da eminim.
Doktorlarda herşeyin bir yanıtı yok. En basitinden egzamanın, vitiligonun, sedefin bu hastalıkların bile tedavisi yok sadece, görünürün üstünü kapatma üzerine. Özelede gittim araştırma hastanesine gittim. Sadece düşünüyorum. İnsanların çabasızca sahip olduğu çoğu zaman düşünmediğihoyratça boyadığı vs neler neler yaptıkları saçlar aynı kalırken, biz gibiler neden bunu düşünmek zorundayız? Bu bir kadın için uzuv kaybı kadar korkutucu

iyi misiniz siz ben rahatsiz oldugumdan demedim sadece kisiye gore değişiyor sebep dedim mesela her topikte herkes bisey oneriyor eskiden ben de her onerileni denerdim deneye deneye inanin saçım daha cok dokuldu her kafafan bir ses cikiyor madid imkansızlık tabiki olabilir buna bisey demiyorum ama uzmandan yardim almak şart maalesef gerçek sebebi bulmak icin

Çok haklısınız 15 yıldır araştıra araştıra gerçekten bi doktordan daha fazlasını biliyorum ama cesaret edipte hiçbşy deneyemedim şimdiye kadar daha mı zarar veririm diye ne yazıkki çok geç kaldım,okuyprum sadece bi umut teselli arıyorum

Bende şimdiye kadar hiç bşy denemedim işte korkumdan dahada dökülür diye.erkeklerin bile genetik dökülmesi bi süre sonra duruyor ama benimki yok 15 yıldır kesintisiz dökülüyor acaba diyorum başka bi sebepmi var diye okuduğum her belirtiyi kendime yoruyorum.Bir sebep bulayımda çaresine bakıyım diye

valla iyiki denememissiniz inanin biri onu diyor biri bunu fakat bunun bir hakikati varki ben sunu farkettim kesinlikle beslenme düzgün olacak rafine seker paketli gida girmicek vucuda hele abur cubur asla. beslenme olarak balık yer misiniz siz,veya et?
genetikse tepe bolgesinden sakaktan kellik olur diğer yerler durur sizin tam olarka nasil?

Sizin dökülmeniz neyden kaynaklı genetik mi

Evet balık et yerim ama abur cubur şekerli şeyleri aşırı sevip tüketiyorum beslenmem sağlıklı değil yani.benim saçlarımda genel bi azalma var ama tepe bölgesi ortadan açılıyor gittikçe

Evet balık et yerim ama abur cubur şekerli şeyleri aşırı sevip tüketiyorum beslenmem sağlıklı değil yani.benim saçlarımda genel bi azalma var ama tepe bölgesi ortadan açılıyor gittikçe
genetik olsa ozellikle oralar 15senede coktan kel olurdu yani bir umut var demektir bu
once beslenmeyi duzeltip fazla kilon varsa kilo vermelisin ki pko etkileri azalsin ve abur cuburu hemen birakman lazim , cinko eksikliği varsa oda cok doker

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…