15 yıldır sevdiğim adam...

ahhh ahhhh gençliğim geldi aklıma çok yaşlıymışım gibi. ben hep dobra oldum ilişkilerimde. aşkımı yoğun yoğun yaşadım. çok yazdım boğdum sıktım bunalttım ve hep karşımdakini usandırıp kaçırdım. kimseye zaman tanımadım. ilişkiyi biraz salınca kendine hakim olunca sevgini içinden haykırdığında daha yolunda gidiyor her şey. yerine kendimi koydum evet ben olsam ne yapardım. mesela hazirana kadar asla beklemezdim çünkü süre uzun ve hayatına başkasının giripte başım önde geri dönmek var. yani derler ya seviyorsan git konuş bence diye. ben olsam giderdim çıkardım karşısına kesin.
Gideceğim ama korkuyorum. Biraz zaman tanırsam, sakinleşir belki diyorum. aslında ben böyle biri değilim. Ama o dönem, sanırım zor bir dönemdi ve kendimi değersiz hissediyordum. Bu nedenle, O'na olan ilgimi fazla yoğunlaştırdım ve haklı olarak kaçtı.

Konu sahibi hala gitmediniz mi bence gidin konuşun rahatlayın ben burda çıldırdım ama hesap sorarak değil normal konuşun cidden nedir derdi ne tuhaf bir insan
Hala gitmedim. Bekliyorum. Dediğim gibi, sakinleşirse, bana neden bu kadar kızdığını bilmiyorum ama, en azından daha dostça konuşur diye umut ediyorum

Dile kolay 15 yıl...
Merakla okudum tek tek... Aslında biz kadınlar inandığımız şeyleri kolay kolay yıkamıyoruz. Duygusallıktan geliyor galiba. Saplanıp kalıyoruz. Acılarımıza da körü körüne bağlı kalıyoruz
Her şey berraklaşır umarım
Umarım. Çok teşekkür ederim. Hayatımda bu kadar büyük bir zaman dilimini kapsayan bir aşktan bu kadar kolay vazgeçmem mümkün değil. Zaman ister... O da belki... Çok duygusal varlıklarız evet. Aslında O da öyle biridir. Aşka ve insana saygısı vardır. Benim aklıma gelen bir ihtimal, eski eşimle barışabileceğim söylentilerinin kulağına gitmiş olması. Ortak bir tanıdığımız, böyle bir çabanın olduğunu söylemişti.

Çok merak ediyorum ne yaptınız diye inşallah herşey gönlünüzce olur :dua::KK51:
Teşekkür ederim. Dilerim öyle olur. Beklemek dışında , arada sırada facebook profiline baktım bir arkadaştan. Hala yalnız gibi görünüyor. Bencillik gibi görünmesin ama, umarım öyledir

Teşekkür ederim. Dilerim öyle olur. Beklemek dışında , arada sırada facebook profiline baktım bir arkadaştan. Hala yalnız gibi görünüyor. Bencillik gibi görünmesin ama, umarım öyledir
Yo hayır bencillik değil siz sevdiğiniz için öyle düşünüyorsunuz sadece anlıyorum sizi

Gideceğim ama korkuyorum. Biraz zaman tanırsam, sakinleşir belki diyorum. aslında ben böyle biri değilim. Ama o dönem, sanırım zor bir dönemdi ve kendimi değersiz hissediyordum. Bu nedenle, O'na olan ilgimi fazla yoğunlaştırdım ve haklı olarak kaçtı.

Eeee mayısa girdik. Yolculuk ne zaman :)
Eee

Bence de yaa amacı ne bu adamların karabatak gibi birden yok oluyorlar

Ergenken benim de başıma gelmişti. Hiç bir sorun yokken bir gece yarısı upuzun mesaj atıp her yerden beni engellemişti. Aklıma geldi bak

Ergenken benim de başıma gelmişti. Hiç bir sorun yokken bir gece yarısı upuzun mesaj atıp her yerden beni engellemişti. Aklıma geldi bak
Tövbeeee deliler midir nedirler anlamıyorum bunları KK da çok konu var böyle birden kayıplara karışanlar dertleri neyse garipler

Tövbeeee deliler midir nedirler anlamıyorum bunları KK da çok konu var böyle birden kayıplara karışanlar dertleri neyse garipler

Ne istediklerini bilmediklerinden. Kendilerine güvenmediklerinden. Gerçekten seven adam gitmez. Emin olmayan adam gider 😉

Eklentiler

• 20190501_234101.jpg
    20190501_234101.jpg
    252,6 KB · Görüntüleme: 30
X