16 kilo verdim

belimin ölçüsü 56 cm,kalçam 90 cm 70 beden sütyen takıyorum tam dolduruyor.ama herkes küçük göğüslü diye dalga geçe geçe psikolojimi bozdular ben başta takmıyordum kafaya bunu ama yeni yetişen benden küçük kuzenlerim bile 80 beden takıyor onlar bile gülüyor bana o yüzden komplekse girdim :/

teşekkür ederim inşallah sizde faydasını görürsünüz :)

benim kalça 77 bel 55 göğüs ortasından 81 göğüs kafesi kemiği ölçüsü yani göğüsün altından ve üstünden ölçünce 75 (75A sütyen)
80 beden takıyorlarsa toplu falandırlar boyları çok uzun değilse yani kemikleri geniş değilse. çünkü sırf kemik 80 kadar da geniş olacağını sanmıyorum.
sen göğüsün altından ölçünce 70 mi çıkıyor göğüs ortasından kaç çıkıyor.

Son düzenleme:

Türkiyede sütyeni genellikle yanlış hesaplayarak alıyorlar. yani göğüslerin ortasından ölçüp mesela 70 mi çıktı gidip 70 beden sütyen alıyorlar. yanlış bu.
türkiyede cup ölçüsü genelde b olduğundan cup yazmasa bile b dir.
doğrusu alt ve üst ölçünün 70 gelmesi durumunda 70 beden sütyen almaktır. ortadan ölçüm ne çıkarsa ona göre de cup almaktır. yani ortadan ölçüldü 80 çıktı ozaman 70 B sütyen alınır.

işte sen kilo almadıkça estetikle kocaman meme de taktırsan gene 70 beden sütyen takacaksın çünkü ince bedenini anca o sarar.fakat 70 D falan sütyen takarsın silikon taktırsan mesela.
fakat kilo alsan memen küçük kaldığı sürece 90 sütyen alırsın ama A cup olur. en fazla B cup olur. C,D,E doğal hali ile Türkiyede pek yok ancak estetik. İngilizlerin memeleri baya büyükmüş.
artık ırkından mı havasaından suyundan beslenmesinden mi neyse üff yöntemi deseler biz de yapsak

aynen yaa yapmadığım yöntem kalmadı :/ kilo verdim ama özgüvenimi yitirdim bu sebepten dolayı

tebrik ederim bende 58 kiloyum ama sabah 56 oluyorum nedense aç karnına bende 50-51 olsam süper olucak ama karar verdim olucam ben abur cubur yememde yediğim tatlı ondan kilo alırım çok severeim birde badem şekeri tutturdum bu aralar ondan vazgeçsem süper oluca su konusuna gelince çok su içerim onda hiç zorlanm bende inş senin kilona gelirim

inşallah tatlım neden olmasın :)

şu diyet işine benimde başlamam lazım. kendim için değilde eşim için. kiloları yüzünden hasta olmasından korkuyorum

canım öncelikle tebrik ederim 16 kiloyu 5 aydami verdın yemek yerken aralarda su içmeyin diyolar ama sen bunun doğru olmadıgını ıspat etmiş oldun bende bi 10 kilo vermek istiyorum ama ne zaman bügün başlıyacam dediğimde daha çok yiyiyorum ne yapabilirim tavsiyen var mı yada tavsiyesi olan arkailar var mı madurum ben madurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…