160 kg.BİTİŞ VE YENİ DOĞUM TARİHİM 6 ARALIK...

Merhaba arkadaşlar bende daha once buraya yazmıştım simdi 7.takimda devam ediyorum pempe arkafasim gibi
Cok fazla kilisu olanlari ancak cok kilolular cok iyi anlıyor
Gwcen yil buralara yazdigim zamandan bu tana 35kili zayifladim tabiki takimimin dedtegi cik büyük
Ve toplamda cok şükür 45 kilo zayifladim
Benim gibi yemek icin yasayan biri bile zayiflayabildiyse gwpinuz zayiflayabilirsiniz
Rabii daha cok yolum car 147 den 102 dustum cok şükür basarilar arkadaş lat
naptın fatmanur son durumlar nedir

C

Canım 102 kiloda ki direnci kıramadım
Moralim çok bozuldu izne ayrıldım tekrar 114 118 kadar çıktım yaklaşık son üç aydır takıma döndüm şimdi 105 civarında yım
Sen nasılsın kişo ne durumda
137 den 128 e indim bu kez 80hedefim kararlıyım cıktım yola ufakta bıraksan geri geliyo hemen bilmemmi kolay gelsin basarcaz

Cook Teşekkürler canim
Diyetisyen e gitti m ama listelerini almak icin degil ben batagi kilo verdikten sonra kas yag oranimi ogrenmek sağlıklı zayiflamismiyim diye cok şükür sağlıklı ciktim herdefasinda
Canim takimdan bir arkafasimin aeben aeben monti diye bir diyet uyguladim
Sonea aylardir bieaz kaçırmam
Motivasyon umun azalnasi ile basdaki kadar hizlu veremedim
Ama yinede cok şükür
:KK60:

Süpersiniz gerçekten. Eşinizi de çok takdir ettim. Her daim sizi destekliyor olması çok güzel bir şey.
Ben de maalesef şu 19 yaşımda 100 kiloyu buldum. :KK43: En başta kortizonlar şişirdi sonrasına ben kendim devam ettim. En son bu hale geldim. Yarın hastanede tartılmam gerekecek. Hemşiremin yüzüne kilomu söylemeye utanır oldum. Ne olurdu sanki biz de 50 kilo olsaydık. Üstüme kıyafet bulamama ayrı bir dert insanların yargılayıcı küçümseyici bakışları ayrı bir dert. İnsanlar resmen bakışlarıyla fiziksel işkence yapıyorlar gibi. Umarım ben de sizin gibi azim yapar kilolarımı verebilirim.

hikayeni sonuna kadar okudum sıkılmadan.
açık söylemem gerekirse 160a çıkmadan keşke iradeni toplayıp zayıflama kararı alsaydın dedim kendime.
bunu da sağlığının bozulmaya başladığını okuduğum için düşündüm.
çünkü herşeyden önce insanın sağlığı gelir. güzellik, eşini memnuniyet, insanların fikri sonra gelir.
sana sadece şunu söyleyeceğim sakın iradeni kaybetme, hedeflediğin kiloya kadar durma, aç kalma kan şekerini dengeli tut, ekmek asla yeme, şekeri ve tuzu minimum hatta yok seviyede kullan.
bir de kendini yüreklendir. sen süper iradeli, disiplinli, kararlı bir insansın.
bunları kendine sürekli telkin et.
hedefine ulaştığında o kadar mutlu olacaksın ki..
bunu görmek için sakın iradeyi elden bırakma ve sonuna kadar devam et.:KK200:

Elavinya takımlara katılmayı düşündünmü canım hiç ?
çok kısa 7.takıma girdim ama elestiriler beni olumsuz etkiledi düzenim bozuldu yada o zaman motivem tam degildi bi kısım vereyim belki

hikayeni sonuna kadar okudum sıkılmadan.
açık söylemem gerekirse 160a çıkmadan keşke iradeni toplayıp zayıflama kararı alsaydın dedim kendime.
bunu da sağlığının bozulmaya başladığını okuduğum için düşündüm.
çünkü herşeyden önce insanın sağlığı gelir. güzellik, eşini memnuniyet, insanların fikri sonra gelir.
sana sadece şunu söyleyeceğim sakın iradeni kaybetme, hedeflediğin kiloya kadar durma, aç kalma kan şekerini dengeli tut, ekmek asla yeme, şekeri ve tuzu minimum hatta yok seviyede kullan.
bir de kendini yüreklendir. sen süper iradeli, disiplinli, kararlı bir insansın.
bunları kendine sürekli telkin et.
hedefine ulaştığında o kadar mutlu olacaksın ki..
bunu görmek için sakın iradeyi elden bırakma ve sonuna kadar devam et.:KK200:
sagol önerilerin için aynen öyle yapıyorum tamamlıycam yolumu bu kez insallah hayırlısıyla şahit olcaksınız

Süpersiniz gerçekten. Eşinizi de çok takdir ettim. Her daim sizi destekliyor olması çok güzel bir şey.
Ben de maalesef şu 19 yaşımda 100 kiloyu buldum. :KK43: En başta kortizonlar şişirdi sonrasına ben kendim devam ettim. En son bu hale geldim. Yarın hastanede tartılmam gerekecek. Hemşiremin yüzüne kilomu söylemeye utanır oldum. Ne olurdu sanki biz de 50 kilo olsaydık. Üstüme kıyafet bulamama ayrı bir dert insanların yargılayıcı küçümseyici bakışları ayrı bir dert. İnsanlar resmen bakışlarıyla fiziksel işkence yapıyorlar gibi. Umarım ben de sizin gibi azim yapar kilolarımı verebilirim.
hani derler ya ben o acıların babasını yasadım cok zor toplum acımasiz babamın yanında yengemi diye sordular eşi sandılar daha neler neler

hani derler ya ben o acıların babasını yasadım cok zor toplum acımasiz babamın yanında yengemi diye sordular eşi sandılar daha neler neler
Hastanede düzenli olarak kan vermem gerekiyor. Can simidi gibi kollarım var :KK70:
Her seferinde sıkıntı yaşıyorum. En çok bunun için vermek istiyorum diyebilirim :)

çok kısa 7.takıma girdim ama elestiriler beni olumsuz etkiledi düzenim bozuldu yada o zaman motivem tam degildi bi kısım vereyim belki
Kendinede 7. Takımada bir şans vermelisin bence :KK66:.

Elacım sanki hatırlıycak gibiyim geldiğini .

Şunu düşün ; bu iş sıkmadıktan sonra olmuyor .
Açık yazıcam inşallah kırmam seni :KK68:
Ama bazan söylenen bir söz bazen insana ne yollar açar .

Yolun uzun ve istesen tüm zorlukları alabilirsin .

Lütfen kendini oyalama!!

Takımlar sıkı olsada bazan çıkış noktamız oluyor ve o sıkmalar bazan başarıya götürüyor .
:KK68:

Kendinede 7. Takımada bir şans vermelisin bence :KK66:.

Elacım sanki hatırlıycak gibiyim geldiğini .

Şunu düşün ; bu iş sıkmadıktan sonra olmuyor .
Açık yazıcam inşallah kırmam seni :KK68:
Ama bazan söylenen bir söz bazen insana ne yollar açar .

Yolun uzun ve istesen tüm zorlukları alabilirsin .

Lütfen kendini oyalama!!

Takımlar sıkı olsada bazan çıkış noktamız oluyor ve o sıkmalar bazan başarıya götürüyor .
:KK68:
bende ısim olarak hatırladm sanki seni bugün 57.gün 157 dede sıkıda kalırım 1157de de umarım sagol düşüncem teklifini

Kızlar merhaba bende 2 mart da başladım diyetisyenimle 10 mart da seans kontrolüm var 160 boy 87 kilo hedefim 55 konuyu oluyuncs moral oldu bana kimsecikler var mı

Merhaba devam etmene çok sevindim. İnsan isteyince, azmedince Allah nasip ediyor. Buna inanınca da iş bitiyor. Benim de 40 kilo vermem lazım. 5 haftada 7 kilo civarı oldu. Devam ediyorum elhamdülillah. Sana instagram da bir iki hesap önermek istiyorum müsadenle, biri 140dan 70 e düşen fie friedrichsen. Doğru yazmışımdır umarım. Biri de 90 kilo vermiş bi kız Jessica valitutto. Soyadlarını birleşik yazarsan çıkar
İkisi de çok güzel olmuş. Bakmanı isterim canım. Buraya yazmak aklımdaydı. Bildirim geldi elavinya yazmış diye. Bizim takımımızda da 140 kilodan 105 kiloya düşen bir ablamız var. @fatmanurkaya. O görsün diye gruba da attım

gelelim diyetime bütün sebzeleri yağsız salçalı suda pişiriyorum çok az tuz lahana ,karnabahar ,ıspanak ,kabak yemekleri arada bamya yapıorum
5 kaşık sebze yemeği
2-3 kaşık yoğurt öğle ve akşam yemeğim
.haftada 1 gün haşlama et salata öğünüm ve 2 gün haşlama tavuk salata öğünüm var .
haftada 1 yoğurtlu yeşil mercimek yada
kır.mercimeği suda haşlayıp nane ve kırmızı biber blendıra yapıp o gün 3 öğün çorbam var yoğut her öğün var nerdeyse
kahvaltım hergün 9 da 1 haşlnmış yumurta
ara öğünüm sarı tuzsuz leblebi günde 1 avucu geçmez
meyva sevmem yemiom akşam 5 son yemeğim çok aç uyuyorum ama artık alıştım spor olanağim az ayağimdan dolayı ve zamanım yok ama 5o mekik hergün 30 dak yürüyüşe uğraşıorum.
extralar.biberiye çayı
her sabah 1 çay kaşığı çörek otu 2 bardak su
bütün yemeklerim acı(zaten severim tuzsuzluğu belli etmio) yada limonlu çünkü acı ve limon metabolizma çalıştırıo
az az sık su 1 cay bardaği 10-15 dakikada bir buda metabolizmayı uyanık tutuyor diyetisyenim dedi.haaa
haa bu arada diyetisyene 1 ay önce gittim anlattım bana diyet yazmadı herşey doğru devam dedi ekmek hiç yok yağ hiç yok tahlillerim hepsi normal kolesterol bile yok tatlıda çok sevmem çok istersem kuru üzümle leblebi yiyorum aklıma geldikçe yine yazcamm...
canım karışmak gibi olmasın ama ben 100 kilo sayılırım şu sıra. Yağsız kesinlikle tavsiye edilmiyor diye biliyorum. Salatama sebze yemeklerine hep zeytinyağı koyuyorum. Abartıyorum hatta bazen biraz çünkü çok kiloluların çok yemesi lazımmış. Ekmek desen 5 dilim tam buğday ekmeği. Diyetisyene gidiyor musun bilmiyorum ama çok az yiyorsun bence. Yani bu kadar yiyip doyuyorsan ve kaçamak yapmıyorsan iyi ama biraz zor. Aeben ablanın dediği gibi takıma gelsen aslında motive olma açısından iyi oluyor. Çok bilgili bir kaptanımız var bir de

X